Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na maj wybrany, głosujemy na schronisko w Radomiu!


Lemoniada

Twój kandydat na maj, to:  

303 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na maj, to:

    • Schronisko w Kruszewie koło Ostrołęki
      1
    • Schronisko w Radomiu
      159
    • Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim
      118
    • Fundacja Adopcje Malamutów
      27


Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatonieja']ano syzyfowa :) promujcie akcje krakvetową gdzie się da, ja chętnie udostępnie na facebooku i wśród znajomych[/QUOTE]
Wewnętrzna ankieta obejmuje tylko forum dogomanii, umawialiśmy się, że nie ma agitacji zewnętrznej, dopiero gdy wyłonimy wspólnego kandydata..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']a ja mówię o głosowaniu na krakvecie nie na dogo, poza tym jak widac można się umawiac robić ankiety a dogomaniacy i tak mają to w d*** głosują na kogo im wygodnie a nie na tego, kogo wybrało dogo, dlatego to będzie mój ostatni głos w obu ankietach[/QUOTE]

Ja zrezygnuję, gdy uznam, że nawet w wewnętrznym głosowaniu będzie bardziej decydowała większa siła przebicia niż większe potrzeby. Bo dla mnie to głosowanie jest również sprawdzianem dogomaniackiej solidarności z najbardziej potrzebującymi...

Link to comment
Share on other sites

a moje serce musi się podzielić :shake::
z Radomia jest Mirabelka ( i super ludzie w schronie i nie tylko: p.Kasia i p.Ewa) a z Tomaszowa jest Biały i Bazyl ( i też super ludzie )- oba po równo potrzebują pomocy i co?:placz:....pomyślę jeszcze:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Do kiedy jest ankieta? Schron w Radomiu chyba nie ma TYLKO 17 tys miesięcznie na wyżywienie ,leczenie, płacenie pensji i odbudowywanie schroniska?Tomaszów jest w fatalnej sytuacji!Jak Tomaszów nie wygra w wewnętrznej to z racji tego, że oni są w DUŻO większej potrzebie niż Radom będę pomagała Tomaszowi w KV i tak.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Do kiedy jest ankieta? Schron w Radomiu chyba nie ma TYLKO 17 tys miesięcznie na wyżywienie ,leczenie, płacenie pensji i odbudowywanie schroniska?Tomaszów jest w fatalnej sytuacji!Jak Tomaszów nie wygra w wewnętrznej to z racji tego, że oni są w DUŻO większej potrzebie niż Radom będę pomagała Tomaszowi w KV i tak.[/I][/B][/QUOTE]Dziękujemy w imieniu Psów z Tomaszowskiego schronu za obiektywną ocenę sytuacji:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Do kiedy jest ankieta? Schron w Radomiu chyba nie ma TYLKO 17 tys miesięcznie na wyżywienie ,leczenie, płacenie pensji i odbudowywanie schroniska?Tomaszów jest w fatalnej sytuacji!Jak Tomaszów nie wygra w wewnętrznej to z racji tego, że oni są w DUŻO większej potrzebie niż Radom będę pomagała Tomaszowi w KV i tak.[/I][/B][/QUOTE]
wow nie ma to jak dogomaniacka solidarność, już w takim razie nie dziwię się dlaczego zawsze jak jest miesiąc dogo na KV to jest tam taka konkurencja skoro każdy sobie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']wow nie ma to jak dogomaniacka solidarność, już w takim razie nie dziwię się dlaczego zawsze jak jest miesiąc dogo na KV to jest tam taka konkurencja skoro każdy sobie....[/QUOTE]Chyba nie rozumiesz wszyscy wiedzą i niezwykle cenią sobie schron w Radomiu wiedzą że pomoc skierowana Tam się nie zmarnuje i że robicie wszystko dla Psów.Zechciej jednak zrozumieć że PSY w Tomaszowie nie mają NIC oni nie zaczynają od zera oni zaczynają od minus nieskończoności.W Tomaszowie chodzi o PRZEżYCIE psów i schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Do kiedy jest ankieta? Schron w Radomiu chyba nie ma TYLKO 17 tys miesięcznie na wyżywienie ,leczenie, płacenie pensji i odbudowywanie schroniska?Tomaszów jest w fatalnej sytuacji!Jak Tomaszów nie wygra w wewnętrznej to z racji tego, że oni są w DUŻO większej potrzebie niż Radom będę pomagała Tomaszowi w KV i tak.[/I][/B][/QUOTE]

Rinuś jak juś się tak licytujemy

ile piesków ma u siebie Tomaszów???

ze strony Schroniska w Tomaszowie
[I]"Schronisko przygotowane jest na 130 psów zawsze jednak jest ich trochę więcej."
[url]http://www.schroniskotomaszow.pl/index.php?id=2[/url]
Opiekę nad psami sprawuje całodobowo zespół w skład którego wchodzą: Prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce i 6-ciu pracowników - pielęgniarzy oraz lekarz weterynarii.[/I]

załóżmy, ze to troche więcej to ok 180 sztuk w schronisku
czyli 17 tys / 180 sztuk = ok 94 zł na sztuke

[B]w Radomiu jest miejsc w boksach jest na 300 sztuk, a psów jest 657

miesięczna dotacja z miasta to ok 45 tys
45 tys / 657 sztuk = ok 68,50 zł na sztukę

Pracowników etatowych jest 7 osób /w tym wet/[/B][I][B]


w kwesti wyjaśnienie kto co i ile MA...

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko powiem, że w Toruniu jest ok 260psów ale tak w kwestii wyjaśnienia żeby było poprawnie. Zdania w temacie nie zabieram kogo wybierzecie tak głosuje. Choc uważam iz Tomaszów teraz jest w "pierwszej" potrzebie. Radomsko dostało doraźną pomoc - przyjechało sporo karmy choć na ta ilośc psiakó to jak pisąłam doraźna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

PACZEK ja bardzo dobrze rozumiem, u Was jest cięzko, u nas jest ciężko, jest głosowanie które ktoś wygra...ale kiedy dogomaniaczka która bierze udział w wewnętrznej ankiecie pisze że i tak będzie potem głosowała jak chce i namawiała do tego innych, a Ty jej jeszcze za to dziękujesz to pytanie po co tu startujecie, skoro zasady dogo i tak Was nie interesują?

Link to comment
Share on other sites

wez mi nie wkładaj pod palce czegos czego nie napisałam, stosowałam się w 99% do zasady ze kto wygra w wewn, na dogo na tego głosuję w krakvecie i mocno trzymam kciuki, żeby to był bardziej potrzebujący - czyli tomaszowski schron, jesli tak się nie stanie to nie głosuje na krakvecie i koniec tym temacie a wy powinniście przestać sie licytować... sa linki do watków i kazdy kto chce sobie poczyta i zadecyduje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']wez mi nie wkładaj pod palce czegos czego nie napisałam, stosowałam się w 99% do zasady ze kto wygra w wewn, na dogo na tego głosuję w krakvecie i mocno trzymam kciuki, żeby to był bardziej potrzebujący - czyli tomaszowski schron, jesli tak się nie stanie to nie głosuje na krakvecie i koniec tym temacie a wy powinniście przestać sie licytować... sa linki do watków i kazdy kto chce sobie poczyta i zadecyduje[/QUOTE]
Ewatonieja nie wiem dlaczego uważasz że ja pisałam o Tobie? odniosłam sie do wypowiedzi Rinuś a nie Twojej, poczytaj proszę kilka postów wyżej:) Ja tak jak i Ty zawsze głosuję na KV zgodnie z wyborem dogo i teraz też tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']PACZEK ja bardzo dobrze rozumiem, u Was jest cięzko, u nas jest ciężko, jest głosowanie które ktoś wygra...ale kiedy dogomaniaczka która bierze udział w wewnętrznej ankiecie pisze że i tak będzie potem głosowała jak chce i namawiała do tego innych, a Ty jej jeszcze za to dziękujesz to pytanie po co tu startujecie, skoro zasady dogo i tak Was nie interesują?[/QUOTE]Ja dziękuję jej za to że stara kierować się realną (nie emocjonalną)oceną potrzeby PSów.Nigdy nie dzieliłem zwierząt na "nasze" i inne zawsze na mniej i więcej potrzebujące.Chciałbym żeby uczestnicy ankiety podeszli do tego w ten sposób.Jeśli kogokolwiek uraziłem przepraszam tak na prawdę najważniejsze tu są psy w potrzebie.
Proszę też nie opierajmy swoich wyborów na umiejętności pisania mniej lub bardziej "gładkich "postów.
Wcześniej też już pisałem że gdyby Radom nie otrzymał pomocy w tym miesiącu to mój głos ma następnym razem bo pomoc jest tam też niezbędna.
A tak na marginesie czy nie uważacie drodzy Dogomaniacy że to poniżające że musimy żebrać o pomoc dla bezdomnych zwierząt w kraju gdzie ustawa nakłada OBOWIąZEK na władzę do udzielania takiej pomocy w wystarczającej wysokości.

Link to comment
Share on other sites

A ja zaproszę do psa z Tomaszowskiego schronu który dziś miał operację i potrzebuje pieniążków na lepszą karmę :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207717-Po%C5%82amany-mix-jamnika-prosi-o-pomoc-!!!!Dzi%C5%9B-mia%C5%82-operacj%C4%99-.?p=16873733#post16873733[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...