Jump to content
Dogomania

Never Never Land (FCI) LIGHT MY FIRE :) /BC/


wix

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rasta jest wspaniała. Też uwielbiam BC i podoba mi się hodowla NNL. Widziałam na szkoleniu w szczecinie malucha od Pani Ewy - Jumping Jack Flash (chyba dobrze piszę, jak nie to sorki). Ja mam bobtaila. Teraz myślę o drugim psiaku i nie wiem jaką rasę wybrać. Myślałam o drugim bobie, ale ostatnio spodobały mi się beardety i oczywiście BC! Mam dylemat.
A jeszcze tylko powiem, że stronka super. Może odwiedzicie naszą?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Wix-ja 3 lata mam za sobą,hehe.Błagania oczywiście.U mnie trochę wjdzie więcej(mam nadzięję!).Rasta to śliczna sunia!A będziecie może na wystawie lub zawodach w Bydgoszczy?2-3 maja było agility,ale Rasta za malutka jeszcze.Niech jej zdrówko dopisuje i wgl!Farciara z cb,też bym chciała psa z NNL.Ale są też inne fajne hodowle.Tak czy owak to bez znaczenia czy hodowla jest dobra i sławna czy dobra ale mniej popularna-psa kocha się tak samo,pozdrawiam Ciebie i Rastę!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='border collie']Wix-ja 3 lata mam za sobą,hehe.Błagania oczywiście.U mnie trochę wjdzie więcej(mam nadzięję!).Rasta to śliczna sunia!A będziecie może na wystawie lub zawodach w Bydgoszczy?[B]2-3 maja było agility,ale Rasta za malutka jeszcze.[/B]Niech jej zdrówko dopisuje i wgl!Farciara z cb,też bym chciała psa z NNL.Ale są też inne fajne hodowle.Tak czy owak to bez znaczenia czy hodowla jest dobra i sławna czy dobra ale mniej popularna-psa kocha się tak samo,pozdrawiam Ciebie i Rastę![/QUOTE]

wiesz w prawym gornym rogu kazdego postu jest cos takiego jak..... DATA...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...