Jump to content
Dogomania

pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odnośnie tej sytuacji różne szczegóły i podpowiedzi wysłałam od razu 8 maja na maila do [B]martaipieski[/B] oraz [B]wapiszonowi[/B].
Mam nadzieję, że działania już w toku i że lada chwila pojawi się tam PIW/sanepid.
Tak jak pisałam, w razie potrzeby jestem pod telefonem i mailem podanym w sygnaturze.
Na dogo loguję się bardzo rzadko, ale będę śledzić losy psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Odnośnie tej sytuacji różne szczegóły i podpowiedzi wysłałam od razu 8 maja na maila do [B]martaipieski[/B] oraz [B]wapiszonowi[/B].
Mam nadzieję, że działania już w toku i że lada chwila pojawi się tam PIW/sanepid.
Tak jak pisałam, w razie potrzeby jestem pod telefonem i mailem podanym w sygnaturze.
Na dogo loguję się bardzo rzadko, ale będę śledzić losy psiaków.[/QUOTE]
Dziękujemy baardzo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Co na to organizacje prpzwierzece tego regionu np.Pogotowie Dla Zwierzeta ,i inne organizacje np.organizacja od adopcji owczarkow niemieckich na forum?[/QUOTE]
A Ty nadal nie kumata, czy maja sie spowiadac z swoich przedsiewziec???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A Ty nadal nie kumata, czy maja sie spowiadac z swoich przedsiewziec???[/QUOTE]
A Ty musisz docinac?ton robi muzyke" Mozna inaczej odpowiedziec ,prawda ?

Mnie jest wszystko jedno jakimi metodami bedzie przebiegalo ratowanie psow ,najwazniejsze ,ze beda uwolnione z tych koszmarnych warunkow

Link to comment
Share on other sites

Ja tak na szybko (dzięki za pw do watku).

Koniecznie straż dla zwierząt.
Jak wszędzie wala się mięso i jest źle przechowywane to i sanepid.

Skoro facet sprzedaje psy (tylko potrzebny jakiś dowód) to i urząd skarbowy. Skoro zarabia na psach to powinien płacić podatki a tego na bank nie robi.

No i jakąś telewizję można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...