Jump to content
Dogomania

Ubezpieczenie psa :) Poczytajcie!!!!


Viris

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam ubezpieczonego psa w Petsupport i jestem zadowolona, niskie koszty ubezpieczenia bo dla mojego psa 2 letniego to ok. 150 pln na cały rok. Zwierzaki nieustannie chorują, a leczenie nie jest najtańsze, dzięki ubezpieczaniu mogę leczyć swojego psa prawie za darmo. Jak wybierałam ubezpieczalnie sprawdzałam ofertę PZU, ale opinie w necie nie zachwyciły ponadto w Petsupport zwracają 85% faktycznie poniesionych kosztów, podczas gdy w pzu 70%, ochrona także na terenie Unii Europejskiej zwracają 50% poniesionych kosztów, chyba nie ma narazie lepszej oferty, mam taką nadzieje bo byłabym zła jakbym dowiedziała się, że przepłaciłam. Pozdrawiam wszystkich przezornych ubezpieczonych psiarzy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja mam ubezpieczonego psa w Petsupport i jestem zadowolona, niskie koszty ubezpieczenia bo dla mojego psa 2 letniego to ok. 150 pln na cały rok. Zwierzaki nieustannie chorują, a leczenie nie jest najtańsze, dzięki ubezpieczaniu mogę leczyć swojego psa prawie za darmo. Jak wybierałam ubezpieczalnie sprawdzałam ofertę PZU, ale opinie w necie nie zachwyciły ponadto w Petsupport zwracają 85% faktycznie poniesionych kosztów, podczas gdy w pzu 70%, ochrona także na terenie Unii Europejskiej zwracają 50% poniesionych kosztów, chyba nie ma narazie lepszej oferty, mam taką nadzieje bo byłabym zła jakbym dowiedziała się, że przepłaciłam. Pozdrawiam wszystkich przezornych ubezpieczonych psiarzy:)

miałaś już taką sytuację że rzeczywiście zwrócili coś za leczenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ubezpieczenie psa w Polsce to nadal rzadkość i firmy ubezpieczeniowe raczej nie rozwinęły jeszcze swojej oferty pod tym kątem. Standardem jest jedynie, że w przypadku ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, ubezpieczyciel odpowiada także za szkody poczynione przez zwierzaki osoby kupującej polisę. No ale taki produkt nie chroni samego zwierzęcia. Istnieją jednak pewne możliwości ubezpieczenia psa - przegląd takich ofert można znaleźć tutaj https://ubea.pl/Ubezpieczenie-psa-i-kota%2Cartykul%2C907/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...