Jump to content
Dogomania

Bezwładna noga


monika_ol

Recommended Posts

Witam
od dwóch dni mam problem z moją sunią rasy Shar Pei. Biegając na podwórku, zrobiła sobie coś w tylną lewą nogę tak, że teraz ma ją bezwładną i idąc ciągnie ją za sobą.

Tego samego dnia miała robione zdjęcie RTG, ale nic nie wykazało, kości ma całe. Nic nie ma wywichniętego. Lekarz twierdzi, że może mieć uciśnięty nerw kulszowy, podał jej jakieś zastrzyki, ale nie ma poprawy. Badał czucie tej łapki, powiedział że częściowo ma w niej czucie, nie jest ono takie jak w prawej, ale jest.

Gdy położył ją do zdjęcia RTG na plecach chora łapka rozciąga się tak, że jest dłuższa od lewej o jakieś 4 cm. Gdy sama badałam jej tylne łapki, to lewa jakby nie miała napiętego mięśnia tak jak w prawej, tylko takie miękkie ciałko.

Czy miał ktoś podobny problem ze swoim pupilkiem, jeśli tak to proszę o radę jak mogę pomóc mojej Bułeczce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A słyszałaś o takim urządzeniu jak bieżnia wodna? Jest ono dostępne w Psychodni w Warszawie. Jest ona rewelacyjna w leczeniu schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. Moim zdaniem tego rodzaju rehabilitacja mogłaby pomóc twojemu pieskowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...