Jump to content
Dogomania

Maszynka Moser 1245- SPRZEDAM


Lewy11111

Recommended Posts

[quote name='Lewy11111']Witam wszystkich, posiadam do sprzedania maszynkę Moser 1245 z nowym języczkiem do przezucania ostrza i nowym silnikiem, maszynka ma 6 miesięcy gwarancji, proszę pisać na maila [email][email protected][/email] lub dzwonić na nr.kom. 696-518-516, pozdrawiam[/QUOTE]
W jakiej cenie?
Dlaczego silnik w pół-rocznej maszynce jest wymieniony i na jaki? Oryginał czy zamiennik?
Czy w komplecie są ostrza?
Co oznacza:
[quote]z nowym języczkiem do przezucania ostrza[/quote]?

Link to comment
Share on other sites

Witam Panią, maszyna nie ma pół roku tylko gwarancjia jest na nowy orginalny silnik pół roku, języczek jest to ta część w maszynce która przerzuca ostrze by cieło, gdy ta część się wybije to wtedy maszynka przestaje ciąć. Ze starej maszynki to generalnie została sama obudowa więc za 400 zł ktoś poprostu kupi nową maszynkę, była ona naprawiana w serwisie mosera . A nawet jak by coś się działo z tą maszynka czy trzeba było coś naostrzyć to mogę Pani podać dobrego fachowca u którego naprawiam taki sprzęt lub ostrzę wszystkie rzeczy, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL]
[/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lewy11111']Witam Panią, maszyna nie ma pół roku tylko gwarancjia jest na nowy orginalny silnik pół roku, języczek jest to ta część w maszynce która przerzuca ostrze by cieło, gdy ta część się wybije to wtedy maszynka przestaje ciąć. [B]Ze starej maszynki to generalnie została sama obudowa więc za 400 zł ktoś poprostu kupi nową maszynkę[/B], była ona naprawiana w serwisie mosera . A nawet jak by coś się działo z tą maszynka czy trzeba było coś naostrzyć to mogę Pani podać dobrego fachowca u którego naprawiam taki sprzęt lub ostrzę wszystkie rzeczy, pozdrawiam[/QUOTE]

Rozumiem, że cena to 400zł.
Trochę dużo jak na używaną maszynkę (bo musiała być sporo używana skoro większość rzeczy w niej wymieniono). Kiedy nową z kompletem ostrzy można kupić za 469zł a czasem i taniej.

[quote name='Agucha']
Czy w komplecie są ostrza?
[/QUOTE]
Dorzuca Pan coś?

Link to comment
Share on other sites

No jeszcze z taką cena się nie spotkałem, nie wiem jak dużo była używana ponieważ wziąłem ją od swojego klienta który kupuje ode mnie Andisa. W tym przypadku kupuje Pani nie tylko samą maszynkę ale też serwis do niej. Mogę do niej dorzucić jedno ostrze 7 Ostera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lewy11111']No jeszcze z taką cena się nie spotkałem, nie wiem jak dużo była używana ponieważ wziąłem ją od swojego klienta który kupuje ode mnie Andisa. W tym przypadku kupuje Pani nie tylko samą maszynkę ale też serwis do niej. Mogę do niej dorzucić jedno ostrze 7 Ostera[/QUOTE]
Proszę, pierwszy lepszy sklep:
[URL="http://germapol.istore.pl/pl,product,4254262,02,wiosenna,promocja,moser,1245,max,45,narzedzie,do,pielegnacji,wahl,smart,groom,gratis.html"](kasuję link, bo nie wolno umieszczać na forum)
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...