Jump to content
Dogomania

Trymowanie-za ile?


Daszka

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olivko, gratuluje efektow trymowania sznaucerow, chociaz inne rasy tez niczego sobie. Sama jestem hodowca sznaucerow od prawie 20 lat i chyba mam troche doswiadczenia w groomingu. Mam jedna sznaucerke, ktora trymuje raz do roku, niestety jest nie do robienia w systemiie rolling the coat, mialam problem z jej wystawianiem.musialam tak manewrowac z wystawami, zeby pod koniec jeszcze jakos wygladala, niestety czsem pomagalam sobie degazowkami. ale interchempionat zrobilam. Trzymaj tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Agris !

Cieszę się, że Ci się moja praca podoba. Zapraszam do obejrzenia zdjęc sznaucerów na mojej stronie hodowli.
Odnośnie trymowania systemem rolling coat, to fakt, nie u wszystkich sprawdza się. To widzisz, ja to samo mam z jedną sunią. Też muszę obliczyć czasowo trymowanie i wpaść na wystawę w najlepszym dla niej momencie. Przechlapane :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Agris !

Cieszę się, że Ci się moja praca podoba. Zapraszam do obejrzenia zdjęc sznaucerów na mojej stronie hodowli.
Odnośnie trymowania systemem rolling coat, to fakt, nie u wszystkich sprawdza się. To widzisz, ja to samo mam z jedną sunią. Też muszę obliczyć czasowo trymowanie i wpaść na wystawę w najlepszym dla niej momencie. Przechlapane :placz:[/quote]

I mnie sie podoba. Z tego co widac na zdjeciach tylko froncik westie mi sie mniej podoba, poza tym na prawde slicznie. I widze (ze zdjec), ze podpierasz sie produktami Transgroom'u - dobry wybor. Bylas u nas na stoisku w Poznaniu na swiatowej?
Banerek tez widzialam... fuj,fuj :ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

Ten westie, to akurat przypadkowo "pstryknięty". Pies przyjechał obgolony maszynką, wiec nie ma sie czym chwalić. A zdjęcia stare i dawno nieaktualizowane. Wstawię nowe, gdzie psy są prowadzone w miarę na bieżąco.
A banerek pokombinowany. Fakt przydałby się bardziej artystyczny Twój mi siępodoba bardzo Aszito.
Na stoisku u Was w Poznaniu nie bylam, ale była moja koleżanka i kupowała stół do salonu elektryczny.
Gdzie będziecie?
Może teraz w Austrii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Ten westie, to akurat przypadkowo "pstryknięty". Pies przyjechał obgolony maszynką, wiec nie ma sie czym chwalić. A zdjęcia stare i dawno nieaktualizowane. Wstawię nowe, gdzie psy są prowadzone w miarę na bierząco.
A banerek pokombinowany. Fakt przydałby się bardziej artystyczny Twój mi siępodoba bardzo Aszito.
Na stoisku u Was w Poznaniu nie bylam, ale była moja koleżanka i kupowała stół do salonu elektryczny.
Gdzie będziecie?
Może teraz w Austrii?[/quote]

[COLOR=red]UWAGA,UWAGA, moj 100-tny post[/COLOR] :eviltong:

Olivko, w Austrii nie bedziemy.
Tu masz wykaz imprez , gdzie Transgroom bedzie obecny:

[URL]http://www.transgroom.com/evenementen.asp[/URL]


Moje logo, ha,ha, prawda, ze super? Zawdzieczam go nieocenionej artystce, naszej Jolusi (Moona)kochanej, ktora nie pokazala jeszcze wszystkich swoich mozliwosci. Zamowilam u Niej stronke i jak wroci z urlopu, to .... no, przekonacie sie sami :p .
Olivko, kolezanka zadowolona ze stolu? Bardzo jestem ciekawa.
Ktory kupila? ShowTech, czy Stabilo?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...