Jump to content
Dogomania

**Czterej pancerni: Platon, Inka, Byron, Junior i Halbinka o ogromnym sercu**


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam rewelacyjnych sąsiadów. Jak nam się kiedyś moja poprzednia suczka zgubiła, to w miasto poszło 30 osób z mojej kamienicy! (A ja poprosiłam o pomoc tylko dwie...). A moja Nuta to był kawał drania, jak ona potrafiła szczekać! Nic nie było słychać przez domofon! A pod koniec życia zdarzało jej się podgryzać nogi sąsiadom (wstyd się przyznać), ale to już pod sam koniec jej 16-letniego żywota. Ale lubili cwaniarę, bo jak wywiesiłam kartkę z informacją, że odeszła do krainy wiecznych łowów (bo takiego drania, za Tęczowy Most raczej nie wpuścili), to przychodziły całe grupy wsparcia. Mnóstwo dobrych słów. A ile ja się wtedy historii nasłuchałam! Przyszedł nawet taki sąsiad, który nigdy na "dzień dobry" nie odpowiadał, i przez godzinę wspominał o kocie którego dostał na komunię (czyli pewnie jakieś 60 lat temu...) Od tego czasu mówi "dzień dobry" i nawet czasem gazetę nam z kiosku odbiera :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja dopiero od stycznia i strasznie chaotycznie, ale mi tu dobrze w tej galerii! :loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
a ja podziwiam Halbinę za to ze jest w stanie ogarnąć to wszystko ... ja mam 1 psa , zdrowiejącego TZta i syna .. pacholęcie 19 lat ;)...i pracę i czasem marudzę ze doba za krótka :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][B]Co do sąsiadów ...mam 3 grupy sasiedzkie ...
1. fascynaci
2. obojętni
3. bojaźliwi aczkolwiek przychylni
na szczęście nie trafiłam na żadnego degenerata rasy ludzkiej ... wiem że nawet na tych obojętnych można by wciągnąć w pomoc gdyby zaszła jakaś nagła potrzeba ... moj zabójczy amstaff posłużył jako psiak do dogoterapii córeczki sąsiadów która bała sie nawet szczeniaczka [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja mam dwa psy i sasiadow podzielila bym podobnie (z przewaga tych z nr 2 :razz:) ale mimo ze nie mialam okazji uslyszec bezposrednio od kogos ze mu si etrzymanie 2 psow nei podoba to slysze czasem szepty na moj widok :mad: a i zyczliwa nam (naprawde :loveu:) gospodyni doniosla ze niektorzy gadaj bo im sie to nie podoba:shake:

Wkurza mnie takie podejscie - ta Pani jest bee bo ma duzo psow :crazyeye: poki nie wchodze innym z butami w ich zycie nie zycze sobie zeby ktos wlazil mi

Halabino nie wiem czym sie ludziom narazilas ale nie przejmuj sie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
a ja podziwiam Halbinę za to ze jest w stanie ogarnąć to wszystko ... ja mam 1 psa , zdrowiejącego TZta i syna .. pacholęcie 19 lat ;)...i pracę i czasem marudzę ze doba za krótka :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT][/quote]

To chyba najtrudniej z pacholęciem...?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Green][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/79377.html"]derrick[/URL], obrażać nikogo na Dogomanii nie będziesz.[/COLOR][/B]

Tak przy okazji ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/15790.html"]halbina[/URL], zdjecia max. 640x640px
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72746.html"]tifet[/URL], nie cytujemy zdjęć ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/79377.html"]derrick[/URL], tak samo.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18387.html"]Tengusia[/URL], spam, usuwam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie znałam. Dusza na ogonie - bardzo mi się podoba! [U]Dusza mojej Heksy musi mieć bardzo silny uchwyt![/U] :lol:[/quote]

:megagrin::megagrin::megagrin:

[quote]...ile ja się wtedy historii nasłuchałam! Przyszedł nawet taki sąsiad, który nigdy na "dzień dobry" nie odpowiadał, i przez godzinę wspominał o kocie którego dostał na komunię (czyli pewnie jakieś 60 lat temu...) Od tego czasu mówi "dzień dobry" i nawet czasem gazetę nam z kiosku odbiera :lol: ...[/quote]
chciałabym mieszkać kiedyś w kamienicy, mieć mało sąsiadów ale za to takich ok.
Najlepiej mieszkać w domu pod lasem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']:megagrin::megagrin::megagrin:


chciałabym mieszkać kiedyś w kamienicy, mieć mało sąsiadów ale za to takich ok.
Najlepiej mieszkać w domu pod lasem ;)[/quote]

a ja bym chciała, żeby powstało dogomaniackie osiedle - wylacznie dla ludzi posiadajacych psa, z psim parkiem, psim przedszkolem i samopomocą sąsiedzką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ten znacie?

[FONT=&quot]NAJDROŻSZY PIES NA ŚWIECIE

Nie jest to pies cesarzy Chin
Ani wilczycy szarej syn
Ani Ferdynand z książki Kerna
Ni Szarik (psina tez pancerna)
Ani pies Cywil, ten wzór służby,
Pies Pluto (nie znał by go któż by)
Pies Saba wielki niby ciele
Ani psów nie mniej sławnych wiele
Najdroższego psa na świecie
W swoim domu wnet znajdziecie
Bo najdroższym ze wszystkich psów
JEST TWÓJ PIES!
I Tak właśnie mów.
Ryszard Marek Groński [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...