Jump to content
Dogomania

Royal Canin vs. Eukanuba...pojedynek gigantów


Remstin

Więc?  

298 members have voted

  1. 1. Więc?

    • Eukanuba
      86
    • Royal Canin
      224


Recommended Posts

[quote name='Talia']Zazwyczaj ceny sie różnią i w smakach tez to rożnie bywa...Z eukanuba nie słyszałam jeszcze takich przypadków, ale znajomi którzy karmią Royalem mówią, że za każdym razem dostają inna karmę...:roll::roll::roll::angryy:[/quote]

Ja tak miałam i to do tego w wersji vet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talia']Już sama nie wiem co kupować. Chyba wszystko spada na 'psy'.[/quote]

ale to oznacza ze niektore z tych karm sa nie-royal. Nie wierze ze wszystkie sa oryginalne. Nawet wet jak uslyszal ze taniej kupilam karme eukanube to sie zapytal gdzie produkowana. Ale tu byla kwestia promocji tylko i wylacznie bo po miesiacu cena wrocila do normy. Ja po prostu nie kupuje karmy z niepewnego zrodla - na allegro takich jest duzo - i po bardzo okazyjnych cenach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Data OK ;) skoro z klubu to też ok .. bo przez myśl mi przebiegło , że to jakiś odłam RC w tylu chapi :evil_lol: :evil_lol:
[/quote]

To jest gorsza wersja Royala. Uboższa. Może nie Chappi, ale skład mało zachęcający. Fakt, sprzedawana jest w klubie, ale z klubową wersją bytówek nie ma nic wspolnego. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']To jest gorsza wersja Royala. Uboższa. Może nie Chappi, ale skład mało zachęcający. Fakt, sprzedawana jest w klubie, ale z klubową wersją bytówek nie ma nic wspolnego. :shake:[/quote]

to moze tak jak tzw eukanuba dla hodowcow? dostepna w niektorych sklepach internetowych w workach 20 kg, a jednak podobno gorsza od klasycznej eukanuby - gorszy sklad, tak jakby oszczedniejszy. Choc cena - nie zawsze duzo nizsza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia'][B]Agnes[/B] a gdzie ty zamawiasz i za ile?[/quote]

juz nie zamawiam.
Ale eukanube dla psow doroslych ras duzych - adult large breed placilam 165 zl za 15 kg. A raz udalo mi sie kupic z tej serii na skore - cos tam "skin" ;) 12 kg za 169 czy 175 zl. A kupuje roznie - w telekarmie najczesciej. Ale takie ceny - ta pierwsza - czesto jest juz spotykana w sklepach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']To jest gorsza wersja Royala. Uboższa. Może nie Chappi, ale skład mało zachęcający. Fakt, sprzedawana jest w klubie, ale z klubową wersją bytówek nie ma nic wspolnego. :shake:[/quote]
Powiem tak , nie jest zła :evil_lol: doberman nie dostał biegunki ani innych atrakcji , a to już WIEEEEELKI sukces :multi:

mam to ROYAL CANIN SELECTION CROC , zainteresowało mnie to co było napisane , a mianowicie , że karma ma coś tam co zmniejsza niepohamowane łaknienie .... Kano jest wiecznie głodny , nawet po żarciu jeszcze by coś zjadł i jego życie troche zmieniło sens , bo on nie je żeby żyć , tylko żyje żeby jeść :cool1: a dość miło by było by raz poczuł się nasycony przez dłuższą chwilę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Help! Moja suka jada gotowe karmy, różne: RC, Hills, Pro Plan, ostatnio kupiłam Eukanubę. Bardzo jej smakuje, koopy są ok, tylko suka drapie się koszmarnie. Nie ma łupieżu, skóra nie wygląda na podrażnioną, a ona uparcie drapie się i drapie. Czy to może być spowodowane karmą? Nigdy się u niej nie spotkałam z taką reakcją. Mam zmienić karmę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaerjot']Help! Moja suka jada gotowe karmy, różne: RC, Hills, Pro Plan, ostatnio kupiłam Eukanubę. Bardzo jej smakuje, koopy są ok, tylko suka drapie się koszmarnie. Nie ma łupieżu, skóra nie wygląda na podrażnioną, a ona uparcie drapie się i drapie. Czy to może być spowodowane karmą? Nigdy się u niej nie spotkałam z taką reakcją. Mam zmienić karmę?[/quote]
Jeśli drapanie nastąpiło po zmianie karmy i nic więcej nie mogło jej uczulić , to wypada zmienić suche i obserwować.
Kup karmę bez kurczaka , bo to kurczak jest najczęstszym powodem drapania.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie Royal Canin.
Suka wygląda naprawdę rewelacyjnie , sierść błyszcząca , nabrała masy.
Karma ładnie pachnie ( eukanuba jak dla mnie padliną śmierdziała)
I nie wiem czy to zasługa karmy ale przestała "pachnieć" psem.
Na pewno będę Royalem karmić cały czas.... Gdyby nie ta cena to byłoby super:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magd@']Zdecydowanie Royal Canin.
Suka wygląda naprawdę rewelacyjnie , sierść błyszcząca , nabrała masy.
Karma ładnie pachnie ( eukanuba jak dla mnie padliną śmierdziała)
I nie wiem czy to zasługa karmy ale przestała "pachnieć" psem.
Na pewno będę Royalem karmić cały czas.... Gdyby nie ta cena to byłoby super:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

fakt royal pachnie ladniej, ale kazda karma dla mnie "smierdzi"
i - cena...dosc zaporowa przy duzym psie;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt , cena zwala z nóg.
Bardzo dobry i z podobnym składem jest Brit.
Mój pies po eukanubie wyglądał tragicznie , nie przekonam się już na pewno.
Znam jednak psy które wyglądają dobrze.
Wyraziłam swoje zdanie po prostu :cool1::cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magd@']Fakt , cena zwala z nóg.
Bardzo dobry i z podobnym składem jest Brit.
Mój pies po eukanubie wyglądał tragicznie , nie przekonam się już na pewno.
Znam jednak psy które wyglądają dobrze.
Wyraziłam swoje zdanie po prostu :cool1::cool1::cool1:[/quote]

ktory brit?

Link to comment
Share on other sites

A może wiecie dlaczego eukanuba jest taka tania ? :razz: :razz:
L&R można już kupić za ok 125 zł przecież to niemal jak arion , brit i tzw karmy nisko półkowe ;)
Jeszcze bardziej jakość spadła i muszą obniżyć ceny by to kupować ? bo nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']A może wiecie dlaczego eukanuba jest taka tania ? :razz: :razz:
L&R można już kupić za ok 125 zł przecież to niemal jak arion , brit i tzw karmy nisko półkowe ;)
Jeszcze bardziej jakość spadła i muszą obniżyć ceny by to kupować ? bo nie rozumiem.[/quote]

nie tylko eukanuba tanieje - popatrz na inne ceny
pruina pro plan juz za 135 np i inne - hills? rowniez spada
podobno to dlatego, ze wchodza na rynek nowe karmy, a pojawia ich sie coraz wiecej
i ciagle sa jakies promocje, dodatki do karm z poszczegolnych sklepow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']nie tylko eukanuba tanieje - popatrz na inne ceny
pruina pro plan juz za 135 np i inne - hills? rowniez spada
podobno to dlatego, ze wchodza na rynek nowe karmy, a pojawia ich sie coraz wiecej
i ciagle sa jakies promocje, dodatki do karm z poszczegolnych sklepow[/quote]


oj, acana podrożała :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...