Jump to content
Dogomania

Olomouc 12-14.01.2007 Czechy CAC


Musiałek

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tam jest piękne,wielkie stare miasto! Wracając z Brna widziałam tylko kawałeczek zabytkowego centrum, ale to co mi sie udało zobaczyć,robi wrażenie. Przydałoby sie pojechać dzień wcześniej,albo zostać po wystawie i obejrzeć. Pytanie,czy przypadkiem zima nie szykuje nam znowu mrozów -25 ?

Link to comment
Share on other sites

Hejka

ja wesłałam maila z prośbą o okreslenie kwot dla cudzoziemców i pytanie czy z gwarancją płatności mogę zapłacic na miejscu

dostałam info tylko że mam to zapytanie wysłać na inny adres mailowy i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi - to juz jakieś 2 tygodnie :mad:

Link to comment
Share on other sites

My też się przymierzamy do tej wystawy.

Wczoraj wysłałem emial o płatności dla wystawców z Polski i dziś juz odpowiedzieli że mozna zapŁacić w koronach w dniu wystawy.
Czyli rozumiem z tego że obowiązują nas stawki takie jak dla Czechów.

Ale powiem szczerze - nadal mam wątpliwości !?

Może innym uda się sprecyzować tą informację.
Email to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - z niego odpowiedzieli expresowo.

Link to comment
Share on other sites

W informacjach o wystawie w Ostrawie 14-15.04.2007 [URL]http://www.volny.cz/nvpostrava/img/psi_prihl-crop2a.pdf[/URL] jest ze obcokrajowcy placa na wystawie tak jak za drugi termin, czyli 650 koron ( lub rownowartosc w euro) za pierwszego psa a 550 kron za nastepne. Olomuncu moze byc podobnie

Link to comment
Share on other sites

Dorotal - dziękuję za pomoc i za link na Ostrawę, jak nam dobrze pójdzie w Olomuńcu na Ostrawę też chyba pojedziemy.

Czyli będziemy płacić tak jak w II terminie w koronach - to fajnie, to i tak nas lepiej traktują niż "nasi" na krajówkach wystawców z zagranicy.


Dorotal - a czy ty się orientujesz kiedy odbywa się w Czechach klubówka ozdobnych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']W informacjach o wystawie w Ostrawie 14-15.04.2007 [URL]http://www.volny.cz/nvpostrava/img/psi_prihl-crop2a.pdf[/URL] jest ze obcokrajowcy placa na wystawie tak jak za drugi termin, czyli 650 koron ( lub rownowartosc w euro) za pierwszego psa a 550 kron za nastepne. Olomuncu moze byc podobnie[/quote]

hmm moze by do Ostavy pojechac? :roll: w koncu to nie tak daleko ode mnie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']

Dorotal - a czy ty się orientujesz kiedy odbywa się w Czechach klubówka ozdobnych?[/quote]
W Czechach nie ma tak jak u nas jednej klubowki ras ozdobnych. Rozne rasy maja wlasne kluby. Ogolnie to nie ma jeszcze rozpisania wystaw klubowych na 2007. Ciebie pewnie interesuja hawanczyki. Z tego co patrzylam na strone Czeskiego Zwiazku to hawanczyki maja wlasny klub: Klub chovatelů havanských psíků, ktory organizowal w 2006 roku wystawy specjalna 4.03, klubowa ( z tytulem Zw. Klubu) 2.07 i klubowa ( bez tytulu Zw. Klubu) 22.10 - ta wystawa jeszcze przed :lol: . Podejrzewalabym ze beda gdzies w podobnym terminie. Oprocz tego hawanczyki naleza tez [COLOR=#010066]Klub chovatelů málopočetných plemen psů - KCHMPP, [/COLOR][COLOR=#000000] ktory tez organizuje kilka wystaw.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...