Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 16-17.07.2011


Iza.

Recommended Posts

[quote name='AsinkaC']Witam wszystkich serdecznie, gdyż nowicjusz ze mnie zupełny :)

Czy ma ktoś zdjęcia chińskich grzywek z warszawy?[/QUOTE]

Na e-psach dość prężnie działają - tam możesz pooglądać zdjęcia i sprawdzić wyniki....:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgnieszkaB']Mogłaś przyjść do nas. Wtedy obejrzałabyś ją z bliska :)[/QUOTE]
Wiesz, trochę latałam od ringu do ringu a i tak nie wszystkie zaplanowane rasy zdązyłam obfocić. Trudno. Opóźnienia były prawie na wszystkich ringach...

[quote name='Angi']Gratuluję tak pięknego wieku psiaka ! Poszperaj w necie , na pewno zajdziesz :D .
BISa zgarnął husky , który miał BOBa na światowej czy się myle ? :D[/QUOTE]
Tak, tak.

[quote name='anetta']Tusek, ja również gratuluję. Psiaka widziałam na ringu głównym, świetnie się trzyma jak na 19 latka! Brawo.
Cóż to za psiak?[url]http://img849.imageshack.us/img849/3812/img9517v.jpg[/url][/QUOTE]
To Canaan dog (V gr.)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Tusek, ja również gratuluję. Psiaka widziałam na ringu głównym, świetnie się trzyma jak na 19 latka! Brawo.

Cóż to za psiak?[url]http://img849.imageshack.us/img849/3812/img9517v.jpg[/url][/QUOTE]

To Canaan Dog :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dacote']A ja pozwolę sobie ponowić prośbę ;)
Szukam zdjęć z MP, eliminacje, grupa młodsza. Byłam z pudlem dużym białym. Ktoś coś ma?[/QUOTE]
chyba jesteś główną bohaterką tzn. pudel naszej migawki :) ale z przygotowań, nie z ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogi']Na e-psach dość prężnie działają - tam możesz pooglądać zdjęcia i sprawdzić wyniki....:)[/QUOTE]

Dzięki, ale nic a nic nie mogę znaleźć - w dziale wystawy ostatnie posty z 2010, a na grzywaczach nic a nic o wystawach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AsinkaC']Dzięki, ale nic a nic nie mogę znaleźć - w dziale wystawy ostatnie posty z 2010, a na grzywaczach nic a nic o wystawach :([/QUOTE]

słabo szukasz ;) wejdź na forum www. e - psy . pl i w dział grzywaczy, oczywiście bez spacji ;)

A swoją droga jakiego masz grzywka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']słabo szukasz ;) wejdź na forum www. e - psy . pl i w dział grzywaczy, oczywiście bez spacji ;)

A swoją droga jakiego masz grzywka ?[/QUOTE]

O matko jaki ze mnie lewus - wszystko już wyczytałam dopiero teraz zauważyłam tą pierwszą pozycję - jak byk napisane ... WYSTAWY :) :) :) :)

Dzięki ;)

Mam dziewczynkę, 11 m-czną, naguskę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...