Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 16-17.07.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vegas']Agenthka, w Lublinie odwołałam zgłoszenie, z ich winy wylądowałam w katalogu :) W Warszawie mieszkamy, więc już raczej nie zrezygnujemy z wystawiania się*:) Mamy ring 7, więc obok Was będziemy :)[/QUOTE]

aaa rozumiem :) no pani sędzia Was wołała hihi...
to do upatrzenia się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Tak, tak będę w niedziele towarzysko. Moje grzywki zaczynają się o 10, więc powinnam na Was zdążyć.[/QUOTE]

zanim wejdą suki to myślę, że spokojnie zdążysz ;)
w pośredniej będzie "nasza" Alutka, ale u niej tylko 4 w klasie hihi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Iza. My tez zaczynamy o 10-tej. Ale pamiętaj o nas - gazety czekają...

Pzdr.[/QUOTE]

Pamiętam, pamiętam. Będę w wawie cały weekend, jeszcze się do Ciebie odezwę w tej sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Pamiętam, pamiętam. Będę w wawie cały weekend, jeszcze się do Ciebie odezwę w tej sprawie :)[/QUOTE]
To dobrze, że pamiętasz, bo - nie ukrywam - że gazetki juz mi zaczynają trochę przeszkadzać;)
Czekam na sygnał. Mój :601 29 85 50.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Czy w tym roku wystawa zacznie się ok godz. 10.00 jak w tamtym roku? :lol:
Ktoś wie o której godz. będą wystawiane Nowofundlandy?
O której kończy się wystawa?[/QUOTE]

[i]Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 7.30 - 13.30, początek sędziowania o godz. 10.00.[/i],
Niufy o 11.25 na ringu 4
Wystawy kończą się zwykle ok 16.

Link to comment
Share on other sites

no dostałam liścik z potwierdzeniem zgłoszenia - a na nim notke, że mam nieopłacone zgłoszenie wrr... co jest nieprawdą...
zastanawiam się czy jest sens dzwonienia do nich, czy załatwiać to na miejscu.. potwierdzenie wpłaty i tak zabieram ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za małą prywatę...

Zapraszam na bazarek - licytację profesjonalnej sesji fotograficznej dla psa! Cały dochód będzie przeznaczony na rehabilitację BAsta , po amputacji penisa! ZAPRASZAM!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210644-Sesja-fotograficzna-dla-psa-na-Basta-po-amputacji-penisa!-do-15-lipca[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...