Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 16-17.07.2011


Iza.

Recommended Posts

Jeszcze nie mam odpowiedzi z pracy...nie wiem czy urlop wypali ale jeśli tak będę z dwoma psami, mam jeszcze trochę czasu na zapisy w poniedziałek będę wszystko wiedzieć...
Owczarek'ab moja Alice już brała udział w MP tylko ona w deszczu się niestety nie pokarze...więc nie wiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE=owczarek'ab;17010738]Znajdzie się ktoś, kto użyczy mi psa na MP lub tylko dane, żebym się zapisała? Nie muszę z nim iść.[/QUOTE]
Hmmm... Ja psa bym mogła użyczyć- chihuahua krótkowłosa- ale jest problem, bo pies nieobyty z ringiem, do tego płochliwa- bardziej bym zaszkodziła:shake: Drugi to staffik na współwłasności- też debiutant, a do tego opiekunka go nic nie nauczyła. Jedyna suczka chihuahua którą bym Ci mogła polecić zostaje w domu bo jest w ciąży...
A co do danych- nie bardzo zrozumiałam- wpisałabyś innego psa, a szła z innym? Można tak robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']
A co do danych- nie bardzo zrozumiałam- wpisałabyś innego psa, a szła z innym? Można tak robić?[/QUOTE]

Tak, ale wtedy trzeba przed rozpoczęciem eliminacji zmienić w karcie oceny na innego ;)
Dzięki za dobre chęci, ale ja sama jestem początkująca i nie wiem czy bym sobie poradziła z płochliwym czy debiutującym (stres dla psa) zwierzakiem ;) Choć szkoda z jednej strony, bo staffiki darzę największą sympatią wśród bulli :loveu:


[b]pawelg[/b] Zapraszamy na młodego prezentera. W Łodzi spisaliście się świetnie, zdjęcia były naprawdę bardzo ładne :)

Link to comment
Share on other sites

Ja będę z Radomia jechac, ale wyjeżdżam w sobotę i nocuję na niedzielę, więc nie za bardzo. ;/ A nawet jakbyś chciała się wcześniej zabrac, to niestety nie wiem czy rodzice by się na pasażera zgodzili. :roll: Chociaż my się już znamy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...