Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="DarkGreen"][B]Sprzątać w tym wątku może tylko mod tego działu...a takiego moda nie ma...
Ja jestem tu tylko z doskoku.
Ale jeszcze trochę i zgłoszę ten topik do Admina o zamknięcie.
Mam dość upominania użytkowników, którzy mają gdzieś obowiązujący regulamin oraz zasady dobrego wychowania..

Chcecie, żeby był porządek? To zadbajcie o to.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

sorry-ale ravik is not nice-ravik is the same.....-ravik jest czlowiekiem-ktory uczy wszystkich na forum-jak zachowac dobre maniery-odwoluje sie do prawa-jest powazana i lubiana-tylko juz dwa bany obskoczyla za brak kultury i niewyparzony jezyk-czyzby nie mogla sie jeszcze nauczyc-ze tzeba choc odrobiny dobrego wychowania-by stac sie tu dla kogokolwiek autorytetem?czy zalogowanie sie tutaj po raz trzeci-jest dla ciebie szczytem jakiegos sprytu-czy tez priorytetem?jesli tak-to szczerze ci wspolczuje-bo mysle-ze ciezko ci bedzie po raz trzeci odzyskac tak zaufana i oddana widownie-piszac posty w stylu-relacja z wariatkowa,kto sloma wojuje ...itp-tak nie wypowiada sie wzor-pogromca barbarzyncow-juz dwa razy(ty-czlowiek dorosly)-zostalas skarcona za brak taktu,wyczucia i chyba poczucia rzeczywistosci-poprawiajac wciaz nasze maniery i dziwie ci sie-ze ci nie wstyd....-czekamy teraz na awatar....-czyzby tym razem mialby byc to sylvester stallone z bronia typu ckm?-dla potwierdzenia twojej cietosci?daruj sobie ravik-to naprawde przekracza juz granice dobrego tonu-juz od dawna nikt tu nie dyskutuje ani o prawie-ani o kopiowaniu-jesli chcesz-by ten watek stal sie miejscem osmieszenia twojego intelektu(ktorego jak mniemam mimo wszystko jestes szczesliwa posiadaczka)-to wypisuj dalej swoje madrosci -zmieniajac swoje podpisy i awatary-tylko...-zapytaj sama siebie-w kogo to bije-i komu jest to potrzebne-nam-na pewno na tym nie zalezy-bys sie osmieszala-jak dziecko-ktoremu odebrano lizaka-bardzo serdecznie cie pozdrawiam-i moze tylko tyle-zeby nie dawac ci powodow do jakiegokolwiek zdenerwowania-bo wtedy przestajesz nad soba panowac i zachowujesz sie tak-ze patrzac na siebie z boku-pewnie wstydzilabys sie tego.....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']To jaka:diabloti:ś paranojea, banowany jest ravik, to pojawia sie niceravik, banowany jest nice ravik, to znow następny ravik wchodzi. Jak to jest mozliwe??????????[/quote]

Ja tez nie mam pojecia jak to możliwe :crazyeye:
Ale tak sobie mysle,że o ile to ta sama ravik to skoro tu jest wyrażnie jest tutaj potrzebna.
Lutomskak,Twój przyjaciel stary herman czy tez moze Michael równiez dostał bana za to samo co w swoim poście nawytykalaś ravik is nice,jakoś go pominęłas w swojej krytyce.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][URL="http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4175426.html"][COLOR=#800080]http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4175426.html[/COLOR][/URL] [/FONT]

[FONT=Verdana]Wypowiedź może cokolwiek kontrowersyjne. Ale również na temat i aktualna. Z piątku:lol: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Rozumiem, że mam podziwiać niedoścignioną wyobraźnię?[/FONT]
[FONT=Verdana]Lutomskak, ale to jest zwykła podszywka! [/FONT]
[FONT=Verdana]Nawet Mod was olał. Bystra dziewczyna.[/FONT]
[FONT=Verdana]To stary, mocno ograny i dziecinnie prosty do zmałpowania czatowy numer. [/FONT]
[FONT=Verdana]Współautor Szymi? [/FONT]
[FONT=Verdana]Kiedy pluje się pod wiatr, zwykle wszystko wraca na „emitenta”.[/FONT]
[FONT=Verdana]NOMINA STULTORUM LEGUNTUR UBIQUE LOCORUM. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ravik is nice'][FONT=Verdana]Rozumiem, że mam podziwiać niedoścignioną wyobraźnię?[/FONT]
[FONT=Verdana]Lutomskak, ale to jest zwykła podszywka! [/FONT]
[FONT=Verdana]Nawet Mod was olał. Bystra dziewczyna.[/FONT]
[FONT=Verdana]To stary, mocno ograny i dziecinnie prosty do zmałpowania czatowy numer. [/FONT]
[FONT=Verdana]Współautor Szymi? [/FONT]
[FONT=Verdana]Kiedy pluje się pod wiatr, zwykle wszystko wraca na „emitenta”.[/FONT]
[FONT=Verdana]NOMINA STULTORUM LEGUNTUR UBIQUE LOCORUM. [/FONT][/quote]
ty sie chyba juz naprawde gubisz w swoich myslach-bo nie bardzo wiesz o czym piszesz- i w zwiazku z tym-trudno-zeby rozumieli cie inni-idz i popros siostre arkadie-moze pokaze ci wlasciwa droge-bo chyba jednak zbladzilas i najgorsze jest to-ze wierzysz w to co piszesz....
poza tym-gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.....-my sie do moda nie odzywalismy....ale widac-mod do ciebie-tak skoro zaliczylas kolejnego bana i nie mozesz sobie z tym faktem poradzic......-zal mi i ravik i nice ravik i ravik is nice-tylko stupid ravik mi nie zal-bo to chyba ta wlasciwa.......

Link to comment
Share on other sites

[quote]gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.....-[/quote]

Kropla draży kamień nie siła lecz częstym spadaniem.
To co Ovidiusz chciał powiedzieć to wiem, ale Co Ty Lutomskak chcesz przez to powiedzieć to nie wiem.
Czy chcesz sie odnieść do niegrzecznych i chamskich postów, ludzi zbanowanych? Tak bardzo przyklaskiwałaś Hermanowi? Imponował Ci takim stylem. Uwazasz ze ktoś kto zalogował się pod Stupid Ravik i został zbanowany jest tym własciwym? Uwazasz ze to śmieszne ze ktos sie loguje i obraza czyjsć nick? Chyba faktycznie cos z Tobą nie tak. Temat już dawno jest nie na temat. A obrazanie nic chyba nie wnosi do własciwego tematu.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co [B]Lutomskak[/B]?
A ja zaczynam w Ciebie wierzyć:razz:
Wydaje mi się,że istnieje duża szansa na to,że przyłączysz do odpowiedniej strony tego konfliktu,bo tak:najpierw zapewniasz nas,że nie przejmujesz się owym tematem a zaraz potem zmieniasz zdanie i siedzisz nad klawiatura do póżnych godzin nocnych...
Potem dzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami uświadamiając nam,że ten temat jest już rozwałkowany na cienko i proponujesz go zamknąć po czym zabierasz głos kilkakrotnie,więc kolejna zmiana zdania i niedostosowywanie do własnych propozycji(!)
Zatem Twoja niekonsekwencja i naśladowanie powiewającej na wietrze chorągiewki doprowadza Cię w końcu tam gdzie być powinnaś.
Ze swojej strony zapewniam,że mocno wierzę w te przemianę i życzę by droga do niej była najkrótsza i możliwie najmniej bolesna.

Link to comment
Share on other sites

ani do nikador,ani do laluny nie pisalam-wiec nie ma o czym mowic-kto sie zalogowal stupid ravik-nie wiem ,nie chce wiedziec i nie obchodzi mnie to-nie znam sie na sztuczkach komputerowych,bo te sa w moim zyciu zawodowym i prywatnym-najogolniej mowiac-zbedne-fakt -ze kogos popieram na tym forum ,lub nie-nie jest wasza ani sprawa,ani intencja-a kolejny-ze dzieki wam,albo przez was-nie trzymam sie tematu-nie moja wina....-pozne godziny wieczorne,,,,,-coz-tak koncze prace,i inne obowiazki rodzinne-o ktorych wy-byc moze nie macie pojecia-ale nic wam do tego-przerost formy nad trescia jest jak nadgorliwosc-a powszechnie jest wiadomo-ze nadgorliwosc-jest gorsza od faszyzmu-wiec -darujcie sobie......-nadinterpretacja i chec zweszenia afery za wszelka cene -nie czymi z was odkrywczyn-bo nie tedy droga....-zaczynam sobie myslec ,ze to ktoras z was-nie majac juz nic do dodania w temacie umarlym-wskrzesza go na sile.....ale-wolno wam-jak zawsze z reszta........moze po prostu-zacznijcie pracowac-albo lepiej pozytkowac swoja energie-bo wyszukiwanie afer z moim udzialem-to raczej iepski pomysl........-nie tedy droga dziewczeta....-mam w nosie to wszystko-co dla was najwyrazniej stanowi sens bytu i niebytu.....jesli nie rozumiesz co mialam na mysli piszac ...jakiejs tam ravik o sile i czestotliwosci......-przykro mi-ale nie mam czasu wyjasniac.....-nie o t tu chodzi........zarowno herman,jak i szymi,jak i czarne gwiazdy-to ludzie dobrze mi znani-nie mam zamiaru sie tego anoi wypierac,ani wstydzic-jednak nie stanowi to przyczynku-do posadzania mnie o jakiekolwiek szachrajstwa internetowe-poniewaz nie sa one ani moim celem,ani udzialem -i fakt-ze chcialybyscie-aby tak bylo-nie stanowi o stanie rzeczywistym........
propozycja jest jedna-uspokujcie sie,policzcie do 10 -jesli nie pomoze-to do dwustu-moze wtedy zrozumiecie-ze aferzysci-sa wsrod nas-a nie w lutomskiej....
pozdrawiam wieczorowa pora.......

Link to comment
Share on other sites

W naszym temacie wypowiedział się wybitny specjalista,pracownik naukowy,wybitny wet oraz kynolog:razz: A.Dobrzyński.Proszę o przeczytanie ostatniego postu tutaj:
[URL]http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=32681[/URL]

Czy macie jeszcze jakieś pytania w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']W naszym temacie wypowiedział się wybitny specjalista,pracownik naukowy,wybitny wet oraz kynolog:razz: A.Dobrzyński.Proszę o przeczytanie ostatniego postu tutaj:
[URL]http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=32681[/URL]

Czy macie jeszcze jakieś pytania w tym temacie?[/quote]

teraz wypowiem sie ja - wetowi grozi kara grzywny do tysiaca zlotych i przepadek narzedzi i koniec !! skad on wytrzasnal to pozbawienie wolnosci ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']teraz wypowiem sie ja - wetowi grozi kara grzywny do tysiaca zlotych i przepadek narzedzi i koniec !! skad on wytrzasnal to pozbawienie wolnosci ? :roll:[/quote]

[CENTER][I][B]Art. 37. [/B][/I][/CENTER]
[I]1. (73) Kto narusza nakazy albo zakazy określone w art. 9, art. 12 ust. 1-6, art. 13 ust. 1, art. 14, art. 15 ust. 1-5, art. 16, art. 17 ust. 1-7, art. 18, art. 19, art. 22 ust. 1, art. 22a, art. 24 ust. 1-3, art. 25, [COLOR=Red]art. 27[/COLOR], art. 28 ust. 1, 5 i 8-9, art. 29 ust. 1 i art. 30, podlega karze [COLOR=Red]aresztu[/COLOR] lub [COLOR=Red]grzywny[/COLOR]. [/I]
[I]2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo do czynu określonego w ust. 1 jest karalne. [/I]
[I]3. W razie ukarania za wykroczenie, o którym mowa w ust. 1, można orzec przepadek narzędzi lub przedmiotów służących do popełnienia wykroczenia oraz przedmiotów z niego pochodzących, jak również można orzec przepadek zwierzęcia. [/I]
[I]4. (74) W razie popełnienia wykroczenia, o którym mowa w ust. 1, można orzec [COLOR=Red]nawiązkę [/COLOR]w wysokości do 1.000 zł na cel związany z ochroną zwierząt. [/I]
[I].

[/I]
Areszt od 5 do 30 dni, grzywna od 20 do 5.000zł. ( z wyjątkami). Nawiązka to nie to samo co grzywna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cytuję za Draczyn, post z 23.11.2005:
"To jeśli pozmieniali wzorce /mowa o FCI/, to we wszystkich krajach członkowskich powinien być zakaz /wystawiania psów z obcinanymi uszami i ogonami/. Jakiś straszny bu........ się zrobił z tym kopiowaniem i niekopiowaniem.
[SIZE=4]Zgadzam się z Tobą Draczyn. CAŁKOWICIE.[/SIZE]
[SIZE=4]:multi: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...