Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarne Gwiazdy']prawie do tematu:

[B]- Dlaczego w Polsce nie jecie psów? To jakieś przesądy albo zabobony?[/B]

- Bo psy są złe. Poczytaj tabliczki na furtkach tu zły pies tam zły pies. Jeszcze się nikomu w Polsce nie udało przyrządzić dobrego psa.[/quote]


bo ja przyjaciół nie jadam :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']...bo się długo gotują :evil_lol:[/quote]

no nieraz mam ochote posiekać :mad: jak wejdę do domu ,a w domu jak po spaleniu :angryy: :angryy: :angryy: pieski się zabawiły :loveu: :loveu: :loveu:
no nie wiem czy mogła bym zjeść psa który godzinę wcześniej zjadł mi komórkę , jakiś kabel , czy tez inny wartościowy przedmiot :roll: bo to by było prawie tak jak bym sama go pożarła ,a na psa zwaliła ....... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']napisał [B]Mars[/B]:
'Czy ban oznacza zbanowanie tylko nicka czy też blokadę komputera z określonym IP?'

Panie Mars,już w szóstej klasie podstawówki na informatyce uczą,że IP jest dynamiczne.
Jeśli jest pan takim wetem jak informatykiem to ostrzegaj pan klientów.:evil_lol:[/quote]

Pani nikador...
Informatyk, przyznaję, ze mnie kiepski. Niestety kiedy chodziłem do podstawówki to nikt jeszcze o IP nie słyszał, bo i internet to była sfera marzeń. Ale jak widzę Panią uczą teraz inaczej. Co to będzie jak już w gimnazjum Pani będziesz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ravik a Ty cos cpalas tak z rana???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
ostro dzionek zaczynasz:diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Mierzysz mnie swoją wczorajsza miarką? Trudno uwierzyć, że bez prochów mogłybyście tu zrobić taki marny kabaret.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

cholera nic mnie to nie mowi;-((((
mnie do Raszyna w czerwcu wysylaja, pojade fura , wiec bez problemu sie przemieszcze, ale gdzie?;-))))

Ravik piszesz tak chaotycznie i totalnie niezrozumiale, ze tylko po dragach to mozliwe:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']cholera nic mnie to nie mowi;-((((
mnie do Raszyna w czerwcu wysylaja, pojade fura , wiec bez problemu sie przemieszcze, ale gdzie?;-))))

Ravik piszesz tak chaotycznie i totalnie niezrozumiale, ze tylko po dragach to mozliwe:diabloti:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kochanie, powiem tak. Zrozumienie postów wymaga zazwyczaj od odbiorcy, niezależnie od kompetencji językowej – również pewnej wiedzy ogólnej. Przy odrobinie złej woli obrazić się można absolutnie o wszystko. Rozszczepianie włosa na czworo i doszukiwanie się we wszystkim różnych podtekstów i ukrytych znaczeń jest cechą niezwykle irytującą. Rozmowa z człowiekiem, który tak nerwowo reaguje na kierowane do niego wypowiedzi, to katorga. Trzeba uważać na każde słowo, jakby to była misja dyplomatyczna a nie zwyczajna rozmowa. W żaden sposób nie da się przewidzieć, co takiego oburza, obrazi, zgorszy.
W końcu zanika swoboda i spontaniczność. A to podstawa dobrej wymiany... myśli. Prawda?
(profilaktycznie będę wolniej "pukać w klawisze")
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Z tą ravik, to jakaś fobia?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Grunt to traktować forum i wypowiedzi innych z lekkim przymrużeniem oka , nie traktować wszystkiego serio i nie brać sobie za mocno do serca i wtedy świat staje się piękniejszy ..........
Forum to ma być przyjemność , relaks , miło spędzony czas .......
a nie nadszarpnięte nerwy

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę dużo uśmiechu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Grunt to traktować forum i wypowiedzi innych z lekkim przymrużeniem oka , nie traktować wszystkiego serio i nie brać sobie za mocno do serca i wtedy świat staje się piękniejszy ..........
Forum to ma być przyjemność , relaks , miło spędzony czas .......
a nie nadszarpnięte nerwy

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę dużo uśmiechu :diabloti:[/quote]
Dokładnie tak jak piszesz.
Ja na tym forum naprawdę wypoczywam.
Czego i miłej Orsini życzę.
Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Niceravik, o ile można zorientować sie ze strony pani S., to wiele psów z jej hodowli (sznaucerków) jest kopiowane. Nie mam pojęcia czy robi to sama.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Elitesse pisze tak, cyt:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]"wszytkie jej sznaucery sa kopiowane i baaardzo zadko wychodza od niej 'naturalne' szczenieta[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]ale co z tego ?"[/COLOR][/FONT]

Dzięki sirion.
Dzięki Elitesse.
Właśnie o to mi chodziło. Bo tak czasem zerkam na sąsiedni temat o hodowlach kennelowych i zadaje sobie pytanie: skąd w hodowli kennelowej tej pani S. bierze się tyle urazów czy martwic ogonów i uszu, u jednej tylko rasy, w takiej skali, że wymaga to prawie u wszystkich!!! szczeniaków głębokiej ingerencji chirurgicznej, tj. obcięcia tych części ciałą.
Czy to jest cecha każdego kennelu? Czy w każdym kennelu, szczeniaki sznaucerów doświadczają martwicy ogonów i uszów w takim procencie jak w tej hodowli?
Czym to może być spowodowane?
Gdyby te opinie potwierdziły się, byłby to wyraźny minus kenneli.
Wręcz dyskwalifikacja!
A może jakiś wet, np. autor wiadomego artykułu, jeden z najwybitniejszych kynologów w Polsce, wypowiedziałby się w tej sprawie? Może już przeprowadzał badania podobnych przypadków?
Gdyby nawet zrozumieć kopiowanie dla wzorca, tradycja, zwyczaj i takie tam, to już doprowadzanie szczeniaków do sytuacji, że obcina się ogony i uszy ze wskazań zdrowotnych (np. martwica), u prawie wszystkich w hodowli!!!, to dla mnie jest szokujące!

Elitesse, czy ty jesteś pewna tych informacji, które przytaczasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Niech ktoś zmieni tytuł tego wątku.Może -"Dajcie sobie po razie i będzie spokój":plzdie: Bo teraz to tytuł jest bardzo mylący:grins:[/quote]

e tam , nie znasz się Groszkowa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie jesteś na czasie ..
teraz się nie mówi nie kłóćcie się tylko nie kopiujcie się :diabloti: :diabloti: :diabloti:
a jak się będziesz dalej upierała to ci skopiuje ogonek i oba uszy ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Niech ktoś zmieni tytuł tego wątku.Może -"Dajcie sobie po razie i będzie spokój":plzdie: Bo teraz to tytuł jest bardzo mylący:grins:[/quote]Dojdą do tych 200tu wymarzonych stron, to pewnie przestaną, a to juz niedługo. troche cierpliwości:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...