Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='lutomskak']tak krysiu-to ten ze zdjecia-poprawi glowe-ale twoje gieny mogom mu kolor zrabac-to nic-ufarbujemy!
![/quote]
no wiesz co???
ze troszke siwieje to od razu mam zly kolor???
ale wiesz jakam szorstka???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nawet na klacie jak kaktusica jakas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']no wiesz co???
ze troszke siwieje to od razu mam zly kolor???
ale wiesz jakam szorstka???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nawet na klacie jak kaktusica jakas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

zawsze Cię można przefarbować , wytrymować i będziesz gładziutka jak pupcia niemowlaczka :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wlasnie!wiesz dobrze-ze wetem jestem kiepskim-ale za to groomerem...-ze hoho!trymowanie damskich piersi to takze byloby dla mne wyzwanie....
wszyje te jadra-wszyje-nawet sladu nie bedzie ...-all natural!
vectra-ogladalm sobie wczoraj twoje biedne-wykastrowane stado!zal mi i jego calego i ciebie tez-trzymasz na kanapach takie agresywne i kopiowane psy-a nie zastanawialas sie kiedys nad mozliwoscia zgloszenia lalki i mlodego do walk?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']wlasnie!wiesz dobrze-ze wetem jestem kiepskim-ale za to groomerem...-ze hoho!trymowanie damskich piersi to takze byloby dla mne wyzwanie....
wszyje te jadra-wszyje-nawet sladu nie bedzie ...-all natural!
vectra-ogladalm sobie wczoraj twoje biedne-wykastrowane stado!zal mi i jego calego i ciebie tez-trzymasz na kanapach takie agresywne i kopiowane psy-a nie zastanawialas sie kiedys nad mozliwoscia zgloszenia lalki i mlodego do walk?:)[/quote]

jakie zastanawials sie??? toc ona dziennie ma walki psow na podworku..:diabloti:
obstawiam cholercia i wygrac nie umiem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']
vectra-ogladalm sobie wczoraj twoje biedne-wykastrowane stado!zal mi i jego calego i ciebie tez-trzymasz na kanapach takie agresywne i kopiowane psy-a nie zastanawialas sie kiedys nad mozliwoscia zgloszenia lalki i mlodego do walk?:)[/quote]
oczywiście że rozważam taką możliwość , trenują codziennie chwyty , ugryzienia , uściski ..jak młody trochę podrośnie to odrazu idzie na pierwszy ogień , przeciez musi mi się jakoś zwrócić kasa za zakup , utrzymanie , straty ...
azjatka też , niby dlaczego robiłam jej plastyke powiek ? żeby lepiej widziała przeciwnika

darmozjadów w domu trzymać nie będę !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']jakie zastanawials sie??? toc ona dziennie ma walki psow na podworku..:diabloti:
obstawiam cholercia i wygrac nie umiem....[/quote]

słuchaj , to to są tylko treningi , prawdziwe walki bednom :diabloti: potem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']-ale za to groomerem...-ze hoho!trymowanie damskich piersi to takze byloby dla mne wyzwanie....
:)[/quote]
to sie dogadamy;-))))
wiesz, jakas promocyjna cena???albo choineczke mi wytniesz z klaczorow?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy Państwa,
Specjalnie dla Was, nasza stacja TV DOGO, kontynuuje na żywo, przekaz ze znanego szpitala w Tworkach, którego specjalności nie mogę wymienić (kryptoreklama).
Jak pamiętacie, w dniu wczorajszym, kilkoro pacjentów, w tym jedna Drabcia, o sorrki, babcia bez „tylnych” jedynek oraz naiwny małolat, zamknęło się w gabinecie do terapii elektrowstrząsami.
Czytają stare Dzienniki USTAW i stymulują się nawzajem mocno przestarzałą aparaturą, osiągając nareszcie odlot, a więc to o czym zawsze marzyły, a czego nigdy nie doświadczyły poza murami.
Straty jak do tej pory są niewielkie, 2 jajca (biedny małolat) i przypalone kłaki w okolicy bikini u wszystkich dam (faktycznie tu śmierdzi spalenizną).

Kierownictwo szpitala cały czas twierdzi, że wszystko jest pod kontrolą.
Mamy jednak pewne wątpliwości, ponieważ cała kontrola oparta jest o Pana Zenka (byłego pacjenta zresztą, jednego z najwybitniejszych w Polsce elektryków amatorów), który czuwa przy tablicy rozdzielczej.
Jak nas zapewnił Pan Zenek, gdyby okupantki przesadziły, po prostu, zamieni kabelki i zamiast 230V poda im 400V.
Zdaniem Pana Zenka, taka zamiana rozwiąże każdy problem.
Oby. Oby za długo to nie trwało. Bo kto zapłaci za prąd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']jakie zastanawials sie??? toc ona dziennie ma walki psow na podworku..:diabloti:
....[/quote]
ahahaha
to jak bedziesz potrzebowala mieso armatnie do treningow to ja Ci te moje kundle dam co???te co juz na shows nie jezdza co bede darmozjady w domu trzymala???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ahahaha
to jak bedziesz potrzebowala mieso armatnie do treningow to ja Ci te moje kundle dam co???te co juz na shows nie jezdza co bede darmozjady w domu trzymala???[/quote]
dawaj :diabloti: biere jak leci , ile Ty tego masz ? tych egzemplarzy ? bo muszę łańcuchów dokupić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

hahahaha wiesz, za to ze sie pozbede problemu z chalupy ( nie rozumiem zupelnie dlaczego one nie majac ogonow nie chca sie pozagryzac jak u Karoliny!!!) to lancuchy dorzuce gratis:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
dzieki!!!
wiesz ile zaoszczedze na karmie?chociaz i tak zra to co w stolowce pracowniczej na zmywaku znajde:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Witamy Państwa,
Specjalnie dla Was, nasza stacja TV DOGO, kontynuuje na żywo, przekaz ze znanego szpitala w Tworkach, którego specjalności nie mogę wymienić (kryptoreklama).
Jak pamiętacie, w dniu wczorajszym, kilkoro pacjentów, w tym jedna Drabcia, o sorrki, babcia bez „tylnych” jedynek oraz naiwny małolat, zamknęło się w gabinecie do terapii elektrowstrząsami.
Czytają stare Dzienniki USTAW i stymulują się nawzajem mocno przestarzałą aparaturą, osiągając nareszcie odlot, a więc to o czym zawsze marzyły, a czego nigdy nie doświadczyły poza murami.
Straty jak do tej pory są niewielkie, 2 jajca (biedny małolat) i przypalone kłaki w okolicy bikini u wszystkich dam (faktycznie tu śmierdzi spalenizną).

Kierownictwo szpitala cały czas twierdzi, że wszystko jest pod kontrolą.
Mamy jednak pewne wątpliwości, ponieważ cała kontrola oparta jest o Pana Zenka (byłego pacjenta zresztą, jednego z najwybitniejszych w Polsce elektryków amatorów), który czuwa przy tablicy rozdzielczej.
Jak nas zapewnił Pan Zenek, gdyby okupantki przesadziły, po prostu, zamieni kabelki i zamiast 230V poda im 400V.
Zdaniem Pana Zenka, taka zamiana rozwiąże każdy problem.
Oby. Oby za długo to nie trwało. Bo kto zapłaci za prąd?[/quote]
dobre-widze ,ze i ty dalas sie zamknac w tym szpitalu!:diabloti: :diabloti: :diabloti: -bo gazety nie donosza o tym-co sie dzieje w srodku!!!!!!!!!!!!-spodobalo ci sie...-i dobrze-moze uda ci sie w koncu uwierzyc ,ze barbarzynca z wlochata klatka-jest owszem-nie taki jak ty-ale poczucie humoru-jemu rowniez dopisuje-i skoro az tak sie wysililas-.........zapraszamy!:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']:shake: :shake:
lancuchy psie podrozaly ostatnio-proponuje-krowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:[/quote]
wystarczy jeden krowi , podzieli się go na kilka , 30 cm to i tak szczyt luzu :diabloti:
budy ani zadaszenia stawiać nie będę , przecież ciepło jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wystarczy jeden krowi , podzieli się go na kilka , 30 cm to i tak szczyt luzu :diabloti:
budy ani zadaszenia stawiać nie będę , przecież ciepło jest :diabloti:[/quote]
oooo
albo wiem
pojde na wies po nocy i ukradne od jakiejs krowy??
przestan po co budy-maja wlosy przeciez nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Laluna napisz lepszy jak umiesz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']łona tylko krytykowac potrafi wiec co ma napisac?;-))))[/quote]

O sorki, to nie ja skrytykowałam w czasopiśmie list Lutomskak. Posżło na cała Polske. Teraz już dużo osób wie czym wsławiła się Lutomskak :p
Niceravik czytałaś ten list i co o jej autorce napisano?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']O sorki, to nie ja skrytykowałam w czasopiśmie list Lutomskak. Posżło na cała Polske. Teraz już dużo osób wie czym wsławiła się Lutomskak :p
Niceravik czytałaś ten list i co o jej autorce napisano?[/quote]Wiesz, zależy kto to pisal. Ty tez stale krytykujesz, a jakos nas do siebie w wiekszości nie mozesz przekonać. Tylko jescze ta z kalaszem wiernie Ci asystuje i stara sie nas zastraszyc, jalk nie kalasznikiem, to komorą na 400 Volt. ekstra towarzystwo , nie ma co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Wiesz, zależy kto to pisal. Ty tez stale krytykujesz, a jakos nas do siebie w wiekszości nie mozesz przekonać. Tylko jescze ta z kalaszem wiernie Ci asystuje i stara sie nas zastraszyc, jalk nie kalasznikiem, to komorą na 400 Volt. ekstra towarzystwo , nie ma co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
przynajmniej mamy urozmaicenie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...