Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Tylko śłuchaj , ja Ci wyśle foty mojego domu i skopiujesz mi tak psa co by mi do wystroju wnętrza pasowało .... kolor w zasadzie - niebieski lub czarny no chyba ŻE uda ci się zrobić coś w różu ....

no to pije dalej , za egzemplarze nowo narodzone , teraz to płacze ze szczęścia , ciekawe tylko co TZ powie na przyjęcie kolejnego darmozjada :diabloti:[/quote]
moge nawet w paski!:diabloti: byleby tylko wiesz-jakos sie wyzyc-cos obciac-zeby bolalo!:mad: :mad: :mad: -a i z tymi implantami jader.....tez mozesz sobie wybrac kolor...i wielkosc:evil_lol: -proponuje-duze zielone jadra!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a wy się śmiejecie , ex posiadacz mojej Lalki kupił ją w kolorze czarnym bo mu do samochodu pasowała :diabloti: taki był dobroduszny , jak sie mu znudziła to chciał ją na walki psów oddać :diabloti: tfu sprzedać , bo przecież zapłacił ...

no ,ale ja barbarzyńca postanowiłam się nad nią poznęcać i ją odkupiłam w drodze przetargu ... biorąc suczke odrazu miałam gotowy plan STERYLIZACJA :diabloti: na własnej wygody ....

w paski powiadasz ? :hmmmm: żółto niebieskie ??? to takie poproszę ...
i sierść nie za długa bo nie lubie jak mi się kudły po salonach wałęsają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Chachacha dziewczyny, aż sie polakalam ze smiechu. Ja zamawiam karolina takiego w kropki, i oby wszystko mial dokladnie skopiowane. Jak sadyzm , to na calego chachacha:multi::multi::multi::multi::multi::multi::diabloti:[/quote]
słuchaj , najprościej to zrób gotowy projekt takiego skopiowanego egzemplarza .... wiesz pomierz , przelicz , gdzie ci będzie pasował ...
jaka wysokość , szerokość , ilość kudłów .. kolor oczu , wielość jąder czy też sutków .. wszystko po kolei ... dostaniesz swój ideał :diabloti:
a chcesz rodowód ? bo ja to chyba wezmę , zawsze się przyda kawałek papieru na podpałkę do kominka :p

i się nie śmiej , my tu poważne dyskusje prowadzimy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']słuchaj , najprościej to zrób gotowy projekt takiego skopiowanego egzemplarza .... wiesz pomierz , przelicz , gdzie ci będzie pasował ...
jaka wysokość , szerokość , ilość kudłów .. kolor oczu , wielość jąder czy też sutków .. wszystko po kolei ... dostaniesz swój ideał :diabloti:
a chcesz rodowód ? bo ja to chyba wezmę , zawsze się przyda kawałek papieru na podpałkę do kominka :p

i się nie śmiej , my tu poważne dyskusje prowadzimy :cool1:[/quote]No faktycznie troche przecholowalam z tym smiechem, ale winko czerwonw wytrawne sobie postawilam i trudno mi powagę utrzymać. zaraz sie wezme do tych przymiarek, to Wam wszystko opiszę, ale chyba juz jutro, jak wytrzeżwieje. Buziaczki chachachacha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']No faktycznie troche przecholowalam z tym smiechem, ale winko czerwonw wytrawne sobie postawilam i trudno mi powagę utrzymać. zaraz sie wezme do tych przymiarek, to Wam wszystko opiszę, ale chyba juz jutro, jak wytrzeżwieje. Buziaczki chachachacha[/quote]
tylko pisz wyraźnie :eviltong: co by Cię można było zrozumieć :diabloti: :diabloti:
i nie że się tam czepiam :diabloti:

;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tylko pisz wyraźnie :eviltong: co by Cię można było zrozumieć :diabloti: :diabloti:
i nie że się tam czepiam :diabloti:

;) :diabloti:[/quote]No to juz jurtro, bo dzis juz mi niestety, to wyrazne pisanie nijak nie wychodzi byby:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']No to juz jurtro, bo dzis juz mi niestety, to wyrazne pisanie nijak nie wychodzi byby:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

chcesz ekerke ? albo linijkje ? cyrkiela tyż mam :diabloti:
a może piwo ? :cool3: :cool3:

no radą też służę :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tak ,tak-prosze o dokladne pomiary-a i nie zapomnijcie zmierzyc-co bym dobrze te uszy obciela-coby sie do auta i do klatki dobrze miescil-zeby czasem nie zawadzalo to ucho......-dlugosc ogona tez musze znac wczesniej-np-do polowy uda ,lub taki-zeby obracajac sie w poblizu szafirowej otomany-nie ubrudzil jej blotem ze spaceru....-no wiecie-same wazne i istotne sprawy!ja nie mam czasu na glupoty-ja hoduje psy!

Link to comment
Share on other sites

no Ty hoduj , a ja lubie nabywac gotowe produkty hodowlane .........

aaa i jeszcze cenna uwaga - CHCĘ CHAMPIONA !!!!! musi być CHAMPION

mam taki kaprys ....
no i ma nie chorować ,zgodnie z tym co pisze w "rasowy = rodowodowy"

bo ja nie mam kasy na głupoty .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no Ty hoduj , a ja lubie nabywac gotowe produkty hodowlane .........

aaa i jeszcze cenna uwaga - CHCĘ CHAMPIONA !!!!! musi być CHAMPION

mam taki kaprys ....
no i ma nie chorować ,zgodnie z tym co pisze w "rasowy = rodowodowy"

bo ja nie mam kasy na głupoty .......[/quote]chachacha - nie nie mogę, popłakalam sie

Link to comment
Share on other sites

dobrze-juz pokrylam-teraz tylko musimy odczekac-jak nie bedzie chcial w terminie urodzic.....-to mu zrobie cesarke-i bedziesz miala swojego championa-stac mnie jeszcze na takie poswiecenie-a jak bedzie chory-to najwyzej go oddasz do schroniska-po co leczyc-....oszalalas?l
do lzejszych schorzen-polece ci jakiegos dobrego weta-nawet wiem jakiego-ale nie bede teraz o tym pisac-bo niektore wspoluczestniczki bojkotu-zalalaby krew i na pewno zlamalaby sluby milczenia.......:)-inteligentni inaczej-sledzacy ten watek od jakichs 100 stron-na pewno sie domysla-do kogo wysle cie z tym championem.....,w kazdym razie-damy rade!ide teraz spac-poczekamy-co przyniesie jutro-prawde mowiac-bardzo mi sie tu zaczelo podobac....chyba tu zostane-o ile doborowe towarzystwo rowniez!teraz ide spac-moje kaleki juz mnie wyrzucaja z kanapy-ktora noca okupuja-tracaja mnie swoimi biednymi lapami mowiac-nie dosc ,ze pozwolilas na okaleczenie nas-to jeszcze spac wygodnie nie pozwalasz....ale ze mnie jesrt barbarzynca!dobrej nocki!

Link to comment
Share on other sites

no , mi też się tu podoba :diabloti: lubie pogaduchy z niskiej wysokości podłogi ;)

tez idę spać , tylko nie wiem czy to bydło nieszczęśliwe i okaleczone ustąpi mi kawałek łóżka ...... aleja BRABARZYŃCA im dam :diabloti: pójde spac do kuchni na narożnik ...... a co wolno mi , wkońcu to ja jestem alfa i ja decyduje gdzie chcę spać.


Powrócę gdy się wyśpię , ahoj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']kurcze a ja mam rocznego kopiowanego samca-to najmlodszy!poza tym-jeszcze 4 inne-tez kopiowane.......i tez napilabym sie whisky-moge wpasc?poogladamy sobie jakies pikantne filmy o barbarzyncach,niedoukach i przestepcach-albo nie-poczytamy razem dogomanie!tez bedzie fajnie!:)[/quote]
a ja mam inny pomysl;-))))
pokryjmy tym rocznym [B]MNIE[/B];-)))))i miot tez skopiujemy;-)))))to dopiero benda show puppies hahahahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a ja mam inny pomysl;-))))
pokryjmy tym rocznym [B]MNIE[/B];-)))))i miot tez skopiujemy;-)))))to dopiero benda show puppies hahahahahahhaha[/QUOTE]
Jak ma być takie rozwszeszczane jak ty, to ja się wyposuje z interesu :evil_lol:


btw, ja jeszcze nie powiedziałem, że chcę sukę. Będę zarabiał na kryciu.

Jest jakiś chetny na krycie moja nową, nienarodzoną suką? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Jak ma być takie rozwszeszczane jak ty, to ja się wyposuje z interesu :evil_lol:
[/quote]
SPADAJ!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti:
a moze ktos inny da mi jakas lapoweczke za takie wybitne skojarzenie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']kryska zgadzam sie!kiedy wpadasz do nas na krycie!kurcze!-podoba mi sie ten pomysl!powstanie nowa rasa..........supper egzemplarze-krzysiek-jak beda za bardzo krzyczec-przeciez struny glosowe-tez mozna podciac.....:)[/quote]
hahahahahahahhaha
ale wiesz nie daj boze naucza sie pisac na klawiaturze???to moze łodetniemy łod razu i paluszki?;-)))))a co;-)))
Ty ale to jest ten z fotki tak???bo ja mam wielki leb to on by poprawił glowki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahahahahahhaha
ale wiesz nie daj boze naucza sie pisac na klawiaturze???to moze łodetniemy łod razu i paluszki?;-)))))a co;-)))
Ty ale to jest ten z fotki tak???bo ja mam wielki leb to on by poprawił glowki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Nie nie nie mogę. Chachachacha, to dobre
Nasi "ekolodzy" gdzieś sie pochowali i nawet ta z pistoletem duzego kalibru, gdzieś sie ukryla.Pewnie sie szykuja do ataku. No ale w poczuciu humoru, to Was napewno nie pokonaja. Jesteście the best:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

a ja to chcialam zapytac gdzie moge zalatwic te implanty jader?? gdyz zrozumialam swoj blad.....moj pies sie wstydzi..a ja ..wstretna, podla,niegodziwa kazalam obciac mu jaja!! bo mi sie nie chcialo sluchac jak piesni godowe spiewa.....

zlinczujcie mnie prossssszeeeeeee

:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

a poza tym to dzien dobry barbarzyncom wszelkiej masci i ekologom tyz...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']a ja to chcialam zapytac gdzie moge zalatwic te implanty jader?? gdyz zrozumialam swoj blad.....moj pies sie wstydzi..a ja ..wstretna, podla,niegodziwa kazalam obciac mu jaja!! bo mi sie nie chcialo sluchac jak piesni godowe spiewa.....

zlinczujcie mnie prossssszeeeeeee

:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

a poza tym to dzien dobry barbarzyncom wszelkiej masci i ekologom tyz...:diabloti:[/quote]

to musisz do Hameryki go wysłać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to musisz do Hameryki go wysłać :diabloti:[/quote]

ktos mi chyba oczy skopiowal albo co...widze Vectre...jest godzina 10:41...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']tak krysiu-to ten ze zdjecia-poprawi glowe-ale twoje gieny mogom mu kolor zrabac-to nic-ufarbujemy!
implanty jader-sprzedaje....ja-sa cholernie drogie-ale warto![/quote]

sprzedaje sprzedaje ok..ale czy mu to tez wlozysz tak egelancko...:loveu: na pewno mu sie polepszy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']ktos mi chyba oczy skopiowal albo co...widze Vectre...jest godzina 10:41...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]

te wredne kundle mi spać nie dały :angryy: na dwór musiały , już , natychmiast :angryy:

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...