Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='nikador'][B]Vectra[/B],napisałaś,że przeszkadzał Ci zapach z kuwety i dlatego wykastrowałaś kota,lepszego powodu nie ma?Kot mógł Ci uciec,zapłodnic jakieś kotki itd,więc zapobiegłaś niekontrolowanemu rozrodowi zwierząt i dla mnie jesteś za to ok.[/quote]
Czego nie zrozumiałaś? Wykastrowała kota bo śmierdział, nic mniej, nic więcej. Złamała prawo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarne Gwiazdy']Myślę, że wszyscy zrozumieli, ale nie wszyscy chcą się do tego ustosunkować ;)

btw, może ty wiesz coś na temat prawa zakazującego wklejać szczeniaki na forum?[/quote]
oczywiście że widzę :diabloti: na pod forum OFF w wątku zgadywanie ras psó po szczeniaczkach - kradzież zdjęć z sieci !!!!

Gdyby psy śmierdziały jak koty to też napewno ludzie by je kastrowali ...
a przecież o to walczymy ? o kastracje zwierząt niehodowlanych , o zmianę mentalności ludzi ....

przeciętnego człowieka nie interesuje nic poza jego osobą i jego psem , wyglądem .... nie każdy jest harcerzem dogomaniakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Myślę, że wszyscy zrozumieli, ale nie wszyscy chcą się do tego ustosunkować ;)

btw, może ty wiesz coś na temat prawa zakazującego wklejać szczeniaki na forum?[/quote]
[B]Czarne gwiazdeczki[/B],chyba nie zaśniesz dziś,co?buziaki:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']
Może ktoś z szanownych forumowiczów mi potrafi wyjasnić, jakie prawo łamię wklejając to zdjęcia na forum? Bo widze, że niceravik coś nie pali się do tego.
[/quote]
Nieprawidłowy kolor ziemi:evil_lol:

Dla mnie "be" jest mieszanka Mastino Neopalitano z Dogo Canario, katowanie psów, zjadanie ich itp. a nie fakt czy kopiuje się psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']biiiiip. Błąd. To nie ukradzione zdjęcie. Autorem jest Karolina.[/quote]

jeśli nie trzymasz psów w klatkach , jestem czułym , odpowiedzialnym , hodowcą , który dba o swoje psy dorosłe i szczeniaczki , nie rozmnażasz psów dla kasy - to NIE MAM ZASTRZEŻEŃ :p

zdjęcie śliczne :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]takiego prawa nie znam, ale znam art. 212 kk[/quote]
:evil_lol:

[quote]Ale ona generalizowała po prostu.[/quote]rozumiem. W takim razi, dalej nie mam odpowiedzi. Chyba niceravik musi sama mi odpowiedzieć, bo nie są to pytania dla takich prostaków jak wy...

[quote]jeśli nie trzymasz psów w klatkach , jestem czułym , odpowiedzialnym , hodowcą , który dba o swoje psy dorosłe i szczeniaczki , nie rozmnażasz psów dla kasy - to NIE MAM ZASTRZEŻEŃ [/quote]Mam klatkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]jeśli nie trzymasz psów w klatkach , jestem czułym , odpowiedzialnym , hodowcą , który dba o swoje psy dorosłe i szczeniaczki , nie rozmnażasz psów dla kasy - to NIE MAM ZASTRZEŻEŃ [/quote]aha, zapomniałem. Nie jestem hodowcą i to nie mój szczeniak ;)

[quote]Ja też [/quote]Może lepiej się nie przyznawać tutaj głośno, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Dlaczego nie? Trzymanie psów w klatkach jest ponoć prawnie ok, tylko kopiowanie uszu i ogonków nie.[/quote]

no jaki piesek musi być szczęśliwy gdy ma całe uszka i ogonki ,a z klatki wychodzi tylko na czas wystawy czy też do krycia .......... uroczo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a karmienie odpadkami z ludzkiego stołu wyrzucanie przez okienko kości głów ryb dla kotków (które żywią sie puriną ;))
wiecie co ten topic zaczyna przypominać mi naszą polską polityczną scenę tzw tematy dyżurne - odwracające uwagę ...
gdybym miała znów asta to bym go kopiowała, ale wybrałam rasę bez cichania bo skoro takie prawo nawet jak martwe ...
kuźwa żeby choc tylu okolicznych ludzi wykastrowało swoje psy ilu tu jest przeciwnych ciachania - pomarzę sobie ...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wiecie co, mnie ten wątek przypomina coraz bardziej taki jeden zamkniety dawno temu na temat używania klatki kennelowej w domu. Tam też adwersarze okopali sie na swoich pozycjach. Rolę ravik bądź niceravik grała Arka. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I]To ja sie wetne w temat .....
Ozzy AST nie kopiowany jest BO TAK STANOWIŁO PRAWO i mam szczęście że ma zaje2biste ucholce .......ale gdyby miał zwisające naleśniki to bym sie chyba pocieła ...byłoby mu pewnie wstyd .....tak chyba byłabym nawet w późniejszym wieku skopiować psu uszy aniżeli straszyć swoim wyglądem...tylko jedno ...boje sie znieczuleń narkozy i chyba to mnie odstraszyło przed kopiowaniem ucha .....
Aha miałam boxa z kopiowanym ogonkiem ....kikutek najbardziej sexowna cząstka ciała boxera:evil_lol:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

czytałam i czytałam mialam nic nie pisac ale nie wytrzymam


[quote name='Alicjarydzewska'][I]To ja sie wetne w temat .....[/I]
[I]Ozzy AST nie kopiowany jest BO TAK STANOWIŁO PRAWO i mam szczęście że ma zaje2biste ucholce .......ale gdyby miał zwisające naleśniki to bym sie chyba pocieła ...byłoby mu pewnie wstyd .....tak chyba byłabym nawet w późniejszym wieku skopiować psu uszy aniżeli straszyć swoim wyglądem...tylko jedno ...boje sie znieczuleń narkozy i chyba to mnie odstraszyło przed kopiowaniem ucha .....[/I]
[I]Aha miałam boxa z kopiowanym ogonkiem ....kikutek najbardziej sexowna cząstka ciała boxera:evil_lol:[/I]
[/quote]
:grin: Alu zabilas mnie:grin:

ja tez mam boxia kopiowanego przy dupce i jestem baaaardzo zadowolona:) przynajmniej nie jestem za kazdym razem jak pies sie cieszy chłostana po nogach :diabloti: ten kto ma boxa wie ze powitanie w jego wykonianiu to czasami zamach na zycie:diabloti: :evil_lol:

dla mnie kopiowanie i kastracja jest tylko i wylacznie nasza zachcianka :razz: i ani do jednego ani do drugiego nie mam zastrzezen:p jesli sa wykonywane u specjalistow znajacych sie na tym :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja tutaj stale słyszę, ze prawo mowi to czy tamto i ze z prawem nie mozna dyskutować. Moim zdaniem jest to calkowicie mylne pojecie. Prawo przecież moze być dobre. albo zle. na lamach prasy i w telewizji, stale odbywaja sie debaty na temat aborcji, kar smierci, eutanazji itp. Każde prawo mozna przecież zmodyfikować, lub zmienić, jesli ustawa byla zla, lub niezbyt udana. Dyskusja w tym temacie jest napewno potrzebna. Ale tutaj dyskusja jest jałowa, bo zwolennicy ustawy, jak sie zorientowalam , to nie są hodowcy, ani kynolodzy z prawdziwego zdarzenia, tylko jacys fanatycy, do ktorych żadne argumenty hodowcow i autorytetow w dziedzinie kynologii nie trafiają. Proponuje zamknąć ten temat, bo jak widzę nikt nie zmieni zdania i tylko jeden drugiego obraża , a to do niczego dobrego nie doprowadzi. A ta Nicerawik z pistoletem, to nie wiem, czy chce wszystkich powystrzelac , czy zastraszyc, bo jej argumenty sa smieszne. Ja z tej dyskusji sie wycofuje, bo moim zdaniem, to naprawdę szkoda mojej klawiatury. Na rzadne z zadawanych pytań, nie dostałam zadawalajacej odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']czytałam i czytałam mialam nic nie pisac ale nie wytrzymam



:grin: Alu zabilas mnie:grin:

ja tez mam boxia kopiowanego przy dupce i jestem baaaardzo zadowolona:) przynajmniej nie jestem za kazdym razem jak pies sie cieszy chłostana po nogach :diabloti: ten kto ma boxa wie ze powitanie w jego wykonianiu to czasami zamach na zycie:diabloti: :evil_lol:

dla mnie kopiowanie i kastracja jest tylko i wylacznie nasza zachcianka :razz: i ani do jednego ani do drugiego nie mam zastrzezen:p jesli sa wykonywane u specjalistow znajacych sie na tym :razz:[/quote]No nareszcie jakas madra wypowiedż. Brawo

Link to comment
Share on other sites

czasami strasznie żałuje że pitbullą nie obcina się ogonów :diabloti: :diabloti: :diabloti:
kilka razy podbite oko , pręgi na nogach , plecach , notorycznie zwalane wszystko z szafek , stołów ... ale piesek się cieszy , przecież mu tego nie zabronię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...