Jump to content
Dogomania

KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D


Folen

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krecik wczoraj niestety znów musiał pojawic się u weta.
Od 4 dni Kret bardzo kasłał. Dawałam mu antybiotyk, który jeszcze miałam i Tiocodin, ale niestety kret całą noc kasłał. Wet stwierdził, iz kaszel nie bierze się ani z płuc, ani z gardła, ani z krtani. Zauważył, że kaszel Kreta zbiegł się z końcem działania sterydu. Ponownie podaliśmy mu steryd i... kaszel zniknął. W związku z tym Kret niestety prawdobodobnie będzie musiał stale brac Encorton, co wiąże się niestety z wieloma problemami np.zwiększonym apetytem :eating: :facelick: Kaszel jest uczuleniowy - niestety dojście na co pies jest uczulony jest bardzo trunde. Może to byc alergia pokarmowa, alergia na pierze, kurz itd. Ponadto Krecik miał czyszczone uszy - wyglądają już dośc dobrze - nawet zadowalająco - sama oglądałam :lol: . Dziś ponownie idziemy do weta. :-(
Kret macha wszystkim ciociom :bigcool: :bigcool: :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

No ciotki macie przekichane :mad:
4 dni nikt Kreta nie odwiedza :shake: jeszcze trochę i prz najblizszej okazji poszczuje Was moim psem obronnym - KRECIOREM
Kret niestety zostal jak twierdzi mama rozpuszczony przezemnie do granic niemozliwości. Ogólnie uważa że zniewagą dla psa jest nie spac w pościeli, jest cały czas glodny i wiecznie rozszczekany. Podarł mi juz w zapawie przescieradło i 3 pary skarpet - to jego ulubionę zjecie - wyrywac mi z rąk to co w danej chwilijest mi potrzebne.
Uważa sie też zamojego ulubieńca. Ostatnio gdy lezałam na łózku obok Kreta i podszedł moj TZ uslyszał długie ostrzegawcze warknięcie. Podczas wieczornych spacerów granicą na jaka się mogę zblizyc do mnie obcy ludzie jest długośc smyczy zakończona otwarta szczerbata paszczą :evilbat:
Tak więc Kreciard grzeczny jak zwykle zaprasza ciotki w odwiedziny wirtualne i osobiste
AGA RAMBO KRET KOSMO

Link to comment
Share on other sites

Krecik był wykapany w leczniczym szamponiku.Zaczął sie znowu bardzo drapac.Nie chcemy faszerowac go za czesto sterydami ,bo to strasznie niszczy trzustke .
Trochę jest nam smutno ,że pomału historia Krecika spada na tak dalekie strony ,ze cieżko jest odnaleźć [B]wątek.[/B]
Krecik będzie zawsze psiakiem chorym do końca swoich dni i było by super abyscie w ogłoszeniach delikatnie to ujeły.
Sam Krecik miewa się pysznie .Szczeka ,pilnuje domu, Agi.Bawi sie jak szczeniak.;) Jest bardzo przytulaśny i kochany.:lol:
[SIZE=1]To tyle ale chyba mam zły dzień[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Gamoniu, wybacz ten brak wpisow z mojej strony, ale uwierz ze mam Krecika w subskrypcji watkow i jak cos ktos napisze to zaraz tu zagladam. Caly czas mam nadzieje ze kiedys tu wejde i przeczytam ze Krecik znalazl cudowny dom. Czy Krecik nadal ma ogloszenia? Czy jest jakis odzew na te ogloszenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...