Jump to content
Dogomania

7-letni Owczarek Niemiecki JUZ W NOWYM DOMKU ;)


agumka

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=6]Venom[/SIZE][/COLOR] jest spokojnym, ułożonym 7-letnim OWCZARKIEM NIEMIECKIM. Z powodów jemu nieznanych nagle został oddzielony od swoich najlepszych przyjaciół.
Właściciele zostali zmuszeni do oddania psa - grozi im eksmisja, nie chcą jednak aby ich do tej pory wierny towarzysz trafił do schroniska.
[SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pomóżmy Venomowi znaleźć nowy, bezpieczny dom.[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229040_106497206104222_100002318284968_65768_4717541_n.jpg[/IMG]
[CENTER]
:-(:-(:-(:-(:-([/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Venomkowi przydałby się banerek, a do niego kilka innych zdjęć, żeby było z czego wybierać. Fajnie by było wiedzieć jak jego stosunek do psów, suczek, kotów, dzieci, czy jest wykastrowany, czy na coś choruje... Poza tym nie rozumiem: jest napisane, że został oddzielony, a potem, że jak najszybciej musi opuścić swój dom. to znaczy jest jeszcze w swoim starym domu, czy gdzieś na tymczasie? mam chyba dziś niż intelektualny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Myślę, że Venomkowi przydałby się banerek, a do niego kilka innych zdjęć, żeby było z czego wybierać. Fajnie by było wiedzieć jak jego stosunek do psów, suczek, kotów, dzieci, czy jest wykastrowany, czy na coś choruje... Poza tym nie rozumiem: jest napisane, że został oddzielony, a potem, że jak najszybciej musi opuścić swój dom. to znaczy jest jeszcze w swoim starym domu, czy gdzieś na tymczasie? mam chyba dziś niż intelektualny...[/QUOTE]


Zdjec nie mamy bo własciciele wiecej ie dali.
Jest spokojny w stosunku do innych zwierzat, nie jest wykastrowany, zdrowy, zadbany.
Fakt, jest zle napisane. Venom jeszcze przebywa w swoim domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...