Jump to content
Dogomania

Pies z lękiem separacyjnym


żabka-Rybnik

Recommended Posts

Heh, dzięki piękne:) Mój Ferdek nie wyje i ogólnie jest raczej cichym psem. Zauważyliśmy że wskakuje na okno :):) pousuwaliśmy z okna wszystkie kwiatki ze spacerem porannym też nie jest taka prosta sprawa bo Ferdek rano - czyli przed 7.00 - nie jest specjalnie chętny do spacerowania. Snuje sie zaspany i nie wykazuje żadnych chęci do biegania:cool3: wychodzę z nim na jakieś pół godziny ale mam wrażenie że jest mu to kompletnie obojętne...Po powrocie ze spaceru Ferdek dostaje jeść i sam idzie na swoje posłanie. wszystko jest ok do momentu w którym nie zamykam drzwi do jego pokoju...
Wczoraj byłem z nim przez 3 godziny w lesie (mieszkam na skraju lasu) i wrócił wykończony bo wybiegał się solidnie i wybawił z innymi psami i jak w końcu padł na posłanie odczekałem chwilkę i zamknąłem drzwi do pokoju i poszliśmy z żoną wyrzucić śmieci:lol: wracam za minutkę a ten już stoi zwarty i gotowy do "działania":mad: - nie zdążył nic zrobić więc go pochwaliłem - zobaczymy jak mu pójdzie dzisiaj???
Dzieki za słowa otuchy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehh dopiero sie cieszyłam że rozwiązalismy jeden problem a tu powstał inny. Mianowicie Żabka zaczęła być agresywna w stosunku do maluchów. Jak moja córka Martynka podchodzi do koca i chce ja pogłaskac to sunia rzuca sie jej do twarzy. Ostatnio ugryzła ja dosyć mocno w rączkę a wczoraj w policzek. Nie wiem co sie z nia dzieje a nie wspomne o sikaniu w domu. Bylismy z psami o 12 w nocy:shake: na spacerze (myślelismy że może za wcześnie wychodzimy i pies nie dotrzyma do rana) wstaję o 7 rano na drugi dzień a w przedpokoju ogromna kałuża :placz: Sytuacja powtarza sie codziennie, nawet w ciągu dnia Żaba chodzi do dzieci na dywan i sie załatwia:mad: Nie pomogło podkładanie szeleszczących worków, pranie dywanu preparatami silnie pachnącymi- ona dalej sika tam tylko pare cm dalej niz poprzednio. Ehh:shake: Znów was musze prosić o pomoc:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...