Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

[quote name='daga10011']A dla mnie sukcesem w hodowli jest gdy kazdy nabywca psa z mojej hodowli jest zadowolony-ze ma dobry charakter,ze nie sprawia wiekszych problemow zdrowotnych ,to ze moi nabywcy polecaja mnie innym ,to ze zamawiaja u mnie kolejne szczeniaki bo sa tak zadowoleni.....tego nie zastapia zadne sukcesy na ringach,bo pies na ringu bywa iles razy w roku a zyje z kims codziennie...

Tak to jest ogromny sukces:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3]Panie Jacku[/SIZE]
[SIZE=3]mysle ze najwyższy czas, by poprosić Pana o nie logowanie się pod nickiem tores70, Teddy czy innym. Proszę nawet nie próbować pisać ze to nie Pan. Jest to zbedne. Jest pan osoba dorosła, z wykształceniem wyższym, wykonującą zawód zaufania społecznego i kodeksem etyki zawodowej wynikajacej z ogólnych norm etycznych. Nie moge wprost nadziwic się, że osoba która powinna świecić przykładem, zachowuje się jak wiejski chłop z Konopielki. Wyzwiska, rzucanie błotem i ekstrementami, kłamstwa, przeinaczanie faktów czy próby zepsucia innym opini. [/SIZE]
[SIZE=3]Miał Pan już okazje wysyłac maile i kłamać na temat innych hodowców leonbergerów. Dzisiaj znów Pan tym publicznie grozi. Poprzednio sprawa przycichła i gdyby nie Pana wyzwiska pod adresem innych forumowiczów, mógłby Pan nadal być członkiem Forum Molosy. Nic to jednak Pana nie nauczyło. Systematycznie loguje się Pan na Forum pod róznymi nickami by obrzucać błotem. Nie widze zysków które by to Panu przynosiło, myśle nawet że więcej Pan przez to stracił w oczach innych niż zdołał zaszkodzić komukolwiek. Rozumiem ze nie dba Pan o opinie jakia maja inni hodowcy o Panu i hodowli Amber Heart lecz zadziwia mnie niesamowity brak konsekwencji z Pana strony. Pamietam jak całkiem niedawno szkalował Pan psy Pani Kaji Chmielarskiej a teraz gosci Ją Pan u siebie w domu. Pani Kaja jest wspaniała osobą i rozumiem że Panu wybaczyła lecz każdy inny człowiek na Pana miejscu wstydziłby się w Jej obecności. [/SIZE]
[SIZE=3]Panie Jacku, problematyczna też pozostaje wiedza która na siłe Pan nas obdarza. Jak może Pan uważac ze wie więcej od innych majac 1 leonka od 2 lat. Nawet jeśli naczytał się Pan książek, brak wiedzy praktycznej. Prawdziwą madrością jest powiedzenie za Sokratesem: „wiem ze nic nie wiem”. Sadzę jednak że aż tak madry to Pan nie jest. Ostatnie mądrosci które Pan wypisywał na dogomani o jakości ocen i sedziowaniu, nie raczył Pan nawet sprostowac. Każdy wie że ta wystawa to była żenada. Ten wspaniały sedzia nawet nie wiedził jak leon wyglada. Nie widziałem jednak by sprostował Pan to co pisał. Tak zreszta było i z innymi rewelacjami na forum.[/SIZE]
[SIZE=3]Nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawe ze systematyczne ubliżnie członkom tego i innych forum nie dość ze podlega każe z KK, to jako lekarza można wezwać Pana przed Komisje Etyki. To co Pan systematycznie wypisuje o niektórych forumowiczach to po prostu nękanie. Dla przypomnienia[/SIZE]
[SIZE=3]KODEKS ETYKI LEKARSKIEJ[/SIZE]
[SIZE=3]Rozdział V [/SIZE]
[SIZE=3]Art. 74. [B]Lekarz nie może uczestniczyć[/B] [B]w[/B] akcie pozbawiania życia, asystować w torturowaniu lub innym[B] poniżającym traktowaniu człowieka.[/B] Nie może też wykorzystywać swej wiedzy i umiejętności dla ułatwienia stosowania jakichkolwiek form okrutnego postępowania.



Jednocześnie bardzo Pana przepraszam, za to że mój post nie jest tak lotny i wspaniały jak dzieła które pan zamieszcza. Nie może nawet umywać się do Pana postu o lepieniu kul z ekstrementów. Naprawdę sadze że marnuje Pan swój talent na tym i innych forach. Widze przed Panem wielka karierę w jakims tygodniku, np „NIE” lub jakimś piśmie o psach wydawanym przez POLSKI KLUB PSA RASOWEGO.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tores70']A poniższy post nie jest wg Ciebie obraźliwy? W takim razie ja również zgłaszam formalnie obraźliwy post pod moim adresem i czekam na Twoją reakcję.[/quote]

[B][COLOR=blue]Nie mam obowiązku wdawania się w dyskusje na temat podjętych decyzji.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]Chcę żebyś mi odpowiedział na jedno pytanie- czy tores70 , to Teddy?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][COLOR=blue]Nie mam obowiązku wdawania się w dyskusje na temat podjętych decyzji.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]Chcę żebyś mi odpowiedział na jedno pytanie- czy tores70 , to Teddy?[/COLOR][/B][/quote]
niestety nie tylko teddy. na molosach wystepował o wielu nickach. jest z tego powszechnie znany jak i ze słownictwa. az dziwne ze tutaj przez jakis czas poprawnie sie zachowywał. tym razem przeniosł wyzywanie dagi z molosów na dogomanie. tam go szybko wycinają, tu go jeszcze nie znaja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][COLOR=blue]Nie mam obowiązku wdawania się w dyskusje na temat podjętych decyzji.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]Chcę żebyś mi odpowiedział na jedno pytanie- czy tores70 , to Teddy?[/COLOR][/B][/quote]

A ja nie mam obowiązku odpowiadania na Twoje pytania ani jakichkolwiek innych obowiązków wobec Ciebie. To po pierwsze.
Po drugie chcę Ci przypomnieć, że to nie forumowicze mają być do dyspozycji forum i Twojej i odpowiadać na Twoje pytania tylko forum jako dobro publiczne i Ty jako moderator masz być do dyspozycji forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tores70']A ja nie mam obowiązku odpowiadania na Twoje pytania ani jakichkolwiek innych obowiązków wobec Ciebie. To po pierwsze.
Po drugie chcę Ci przypomnieć, że to nie forumowicze mają być do dyspozycji forum i Twojej i odpowiadać na Twoje pytania tylko forum jako dobro publiczne i Ty jako moderator masz być do dyspozycji forumowiczów.[/quote]

[B][I][COLOR=blue]Jako moderatorowi na tym forum masz obowiązek odpowiedzieć mi na to pytanie, ponieważ posiadanie 2 nicków na Dogomanii jest zabronione.[/COLOR][/I][/B]
[B][I][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Jako moderatorowi na tym forum masz obowiązek odpowiedzieć mi na to pytanie, ponieważ posiadanie 2 nicków na Dogomanii jest zabronione.[/COLOR][/I][/B]
[/quote]

Proszę pokazać mi punkt regulaminu forum w, ktrym jest napisane, że mam obowiązek odpowiadać na Twoje pytania jako moderatora.
I jeśli mi go nie wskażesz publicznie Ci zarzucę niekompetencję i nadużywanie funkcji, którą pełnisz na forum.

Link to comment
Share on other sites

[I]To już przesada ;/ żeby nazywac kogoś z mojej rodziny, która od lat jest związana całym sercem z kynologią - pseudohodowcą!!! :angryy: Hodowca musi mieć oczy szeroko otwarte na to co się dzieje i badać relacje między psami. Płot, siatka, ogrodzenie? Diana jako szczeniak potrafiła 2 metrową siatke przeskoczyć, żeby się ze mna przywitać! Słuchaj, jesli między dwiema osobami nie układają się relacje, to nie wystarczy przegrodzić ich płotem od tak, bo i tak będą się widzieć i tym bardziej będzie ich denerwował fakt, że nie mogą nic z tym zrobić.



No to faktycznie bez serca musi być, skoro już ze 150 psów od niego hodowle opuściło i poszło do innych domów... tym bardziej, że nie raz się ludzie wracali, jeśli po 10 latach pies odchodził, i jeszcze raz chcieli z tej a nie inne hodowli...

I takie coś to dopiero sukces.. jak po tych wszystkich latach budowania zaufania ktoś potrafi się wrócić i powiedzieć "Panie Edwardzie, dziękujemy za takiego wspaniałego przyjaciela, jakiego od pana mamy"....

A drugi się odwróci i pseudohodowcą go nazwie :-o Pierwszy raz od tylu lat hodowli coś takiego padło..[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To już przesada ;/ żeby nazywac kogoś z mojej rodziny, która od lat jest związana całym sercem z kynologią - pseudohodowcą!!! :angryy: Hodowca musi mieć oczy szeroko otwarte na to co się dzieje i badać relacje między psami. Płot, siatka, ogrodzenie? Diana jako szczeniak potrafiła 2 metrową siatke przeskoczyć, żeby się ze mna przywitać! Słuchaj, jesli między dwiema osobami nie układają się relacje, to nie wystarczy przegrodzić ich płotem od tak, bo i tak będą się widzieć i tym bardziej będzie ich denerwował fakt, że nie mogą nic z tym zrobić.



No to faktycznie bez serca musi być, skoro już ze 150 psów od niego hodowle opuściło i poszło do innych domów... tym bardziej, że nie raz się ludzie wracali, jeśli po 10 latach pies odchodził, i jeszcze raz chcieli z tej a nie inne hodowli...

I takie coś to dopiero sukces.. jak po tych wszystkich latach budowania zaufania ktoś potrafi się wrócić i powiedzieć "Panie Edwardzie, dziękujemy za takiego wspaniałego przyjaciela, jakiego od pana mamy"....

A drugi się odwróci i pseudohodowcą go nazwie :-o Pierwszy raz od tylu lat hodowli coś takiego padło..[/quote]

To daga10011 jest Twoją rodziną?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamis'][SIZE=3]Panie Jacku[/SIZE]
[SIZE=3]mysle ze najwyższy czas, by poprosić Pana o nie logowanie się pod nickiem tores70, Teddy czy innym. Proszę nawet nie próbować pisać ze to nie Pan. Jest to zbedne. Jest pan osoba dorosła, z wykształceniem wyższym, wykonującą zawód zaufania społecznego i kodeksem etyki zawodowej wynikajacej z ogólnych norm etycznych. Nie moge wprost nadziwic się, że osoba która powinna świecić przykładem, zachowuje się jak wiejski chłop z Konopielki. Wyzwiska, rzucanie błotem i ekstrementami, kłamstwa, przeinaczanie faktów czy próby zepsucia innym opini. [/SIZE]
[SIZE=3]Miał Pan już okazje wysyłac maile i kłamać na temat innych hodowców leonbergerów. Dzisiaj znów Pan tym publicznie grozi. Poprzednio sprawa przycichła i gdyby nie Pana wyzwiska pod adresem innych forumowiczów, mógłby Pan nadal być członkiem Forum Molosy. Nic to jednak Pana nie nauczyło. Systematycznie loguje się Pan na Forum pod róznymi nickami by obrzucać błotem. Nie widze zysków które by to Panu przynosiło, myśle nawet że więcej Pan przez to stracił w oczach innych niż zdołał zaszkodzić komukolwiek. Rozumiem ze nie dba Pan o opinie jakia maja inni hodowcy o Panu i hodowli Amber Heart lecz zadziwia mnie niesamowity brak konsekwencji z Pana strony. Pamietam jak całkiem niedawno szkalował Pan psy Pani Kaji Chmielarskiej a teraz gosci Ją Pan u siebie w domu. Pani Kaja jest wspaniała osobą i rozumiem że Panu wybaczyła lecz każdy inny człowiek na Pana miejscu wstydziłby się w Jej obecności. [/SIZE]
[SIZE=3]Panie Jacku, problematyczna też pozostaje wiedza która na siłe Pan nas obdarza. Jak może Pan uważac ze wie więcej od innych majac 1 leonka od 2 lat. Nawet jeśli naczytał się Pan książek, brak wiedzy praktycznej. Prawdziwą madrością jest powiedzenie za Sokratesem: „wiem ze nic nie wiem”. Sadzę jednak że aż tak madry to Pan nie jest. Ostatnie mądrosci które Pan wypisywał na dogomani o jakości ocen i sedziowaniu, nie raczył Pan nawet sprostowac. Każdy wie że ta wystawa to była żenada. Ten wspaniały sedzia nawet nie wiedził jak leon wyglada. Nie widziałem jednak by sprostował Pan to co pisał. Tak zreszta było i z innymi rewelacjami na forum.[/SIZE]
[SIZE=3]Nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawe ze systematyczne ubliżnie członkom tego i innych forum nie dość ze podlega każe z KK, to jako lekarza można wezwać Pana przed Komisje Etyki. To co Pan systematycznie wypisuje o niektórych forumowiczach to po prostu nękanie. Dla przypomnienia[/SIZE]
[SIZE=3]KODEKS ETYKI LEKARSKIEJ[/SIZE]
[SIZE=3]Rozdział V [/SIZE]
[SIZE=3]Art. 74. [B]Lekarz nie może uczestniczyć[/B] [B]w[/B] akcie pozbawiania życia, asystować w torturowaniu lub innym[B] poniżającym traktowaniu człowieka.[/B] Nie może też wykorzystywać swej wiedzy i umiejętności dla ułatwienia stosowania jakichkolwiek form okrutnego postępowania.



Jednocześnie bardzo Pana przepraszam, za to że mój post nie jest tak lotny i wspaniały jak dzieła które pan zamieszcza. Nie może nawet umywać się do Pana postu o lepieniu kul z ekstrementów. Naprawdę sadze że marnuje Pan swój talent na tym i innych forach. Widze przed Panem wielka karierę w jakims tygodniku, np „NIE” lub jakimś piśmie o psach wydawanym przez POLSKI KLUB PSA RASOWEGO.[/SIZE][/QUOTE]

Nie mam zwyczaju odpowiadać na posty, ktorych autor usiłuje ukryc swoją tożsamość w obawie, że za to co pisze trafi do sądu.

Link to comment
Share on other sites

Panie Jacku, marzenia to piękna rzecz, lecz to że będzie Pan kogokolwiek oskarżał to tylko chore urojenia. Kiedyś rozsyłał Pan kalumie mailami, dzisiaj publikuje je na forach internetowych. Poprzednio zachowywał Pan chociaż pozory, dzisiaj idzie na całego. Nieśmiało pragne Panu przypomnieć, iż nazbierał Pan całą mase powodów by trafić do sadu, tylko strona po której bedzie Pan stał jest zgoła inna niż Pan marzy.
Muszę przyznać ze jest Pan niesamowity, jest Pan jedyną osobą która potrafiła obrazić smiertelnie każdego. Skad w panu taki brak poszanowania dla innych, skad taka chora fantazja, skąd ten jad i zacietrzewienie?
Bardzo Pana proszę o zdradzenie tajemniecy: jak zaliczyc etykę na ocenę pozytywna z takim brakiem poszanowania norm społecznych?
Kiedyś powiedziano by o Panu: "nikczemna postura, nikczemny charakter"
Czas sie obudzić drogi Panie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Nie, ale padły wyzwiska pod adresem mojego wujka - hodowcy Oaza Wschodu![/quote]

A możesz zacytować te wyzwiska? Bo ja nie emoge ich znaleść.
I czy możesz powiedzieć w którym miejscu są przypiete to Twojego wujka i do Oazy Wschodu? Bo ja w ogóle tego nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

Jesli na poczatku było "McDzik", to zrozumiałam, że cały post jest do mnie, a tyczył się poprzedniego o tym, że wujek dostał na warunkach hodowlanych tybetankę, ale nie mógł jej zatrzymac i przekazał ją dalej! Zostało mu zarzucone "[B]świństwo, bezduszność, draństwo, łobuzeria i ośmieszanie siebie samego w oczach prawdziwych przyjaciół psów.[/B]" Oraz to, że robi to wszystko dla pieniędzy, a nie z pasji, czyli analizując poprzednie posty - że jest pseudohodowcą.

[quote name='tores70'][FONT=Verdana][B]McDzik, „warunki hodowlane” jest to biurokratyczny przepis, którym wycierają sobie gęby pseudohodowcy, którzy maja psy nie dlatego, że kochają psy tylko dlatego, że próbują zarabiać na nich kasę.[/B] Człowiek, który kupił sobie psa czy sukę dlatego, że chce mieć w nim przyjaciela i chce być dla niego przyjacielem nigdy nie odda go komuś innemu choćby to było zgodne z prawem.[/FONT]
[FONT=Verdana][B]Tak jak już napisałem robią to tylko ludzie, którzy nie mogą pomieścić już w domu więcej psów a chcą zarobić na nich jeszcze więcej kasy.[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]I ja nie mówię, że jest to przestępstwo. Ja tylko mówię, że wykorzystywanie głupiego przepisu do [B]usprawiedliwiania własnego postępowania jest działaniem na szkodę psa, świństwem, bezdusznością, draństwem, łobuzerią i ośmieszaniem siebie samego w oczach prawdziwych przyjaciół psów.[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]Czasem zdarza się, że tak jak piszesz pies czy suka nie spełnia naszych oczekiwań. I czy to jest powód do zrobienia z psem tego co zrobiła z Dalim daga10011? Oczywiście, że nie. To co zrobiła Dalemu to zwykłe okrucieństwo i brak poczucia odpowiedzialności za własne decyzje.[/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=&quot][FONT=Verdana][B]Piszesz o sytuacji w hodowli Twojego wujka. Tak, absolutnie neguję słuszność jego decyzji. [/B]Słuszną decyzją byłoby podzielenie płotem ogrodu na dwie części tak żeby tybetanka nie miała kontaktu z pozostałymi psami a nie oddawanie jej komuś innemu. Podkreślam, nie zamknąć jej w kojcu tylko zapewnić jej tyle przestrzeni ile powinna jej mieć. I tak samo powinna zrobić daga10011 z Dalim a nie trzymać go w piwnicy jak pisała na innym forum a w końcu wyrzucić z domu. Nie masz tyle miejsca na podwórku żeby je podzielić? Tzn., że nie masz warunków na trzymanie więcej niż jednego psa. I to znaczy, że jedynym psem dagi10011 powinien być Dali bo on był pierwszym psem w jej domu a nie stado suk. Za bezmyślność dagi10011 zapłacił Dali. Uważasz, że daga10011 jest w porządku? Bo ja uważam, że nie jest i jest dobrym przykładem pseudohodowcy, którego wszyscy powinni się wystrzegać.[/FONT] [/FONT][/FONT][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']Nie mam zwyczaju odpowiadać na posty, ktorych autor usiłuje ukryc swoją tożsamość w obawie, że za to co pisze trafi do sądu.[/quote]

ma Pan racje, wygodniej do tego celu uzywac nicka Tores70. bardzo prosze forumowiczów o napisanie jesli ktoś ma watpliwosci ze to ta sama osoba!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamis']:angryy::angryy::angryy::angryy:
wszyscy sa głupi i zaprzeczanie własnym słowom. to moralnosc godna podziwu! brawo Panie Jacku! super! jest jeszcze ktos kogo by Pan nie obraził?[/quote]

Wszyscy? Ja tam cały czas jednym torem jade i swojego pilnuje..

Link to comment
Share on other sites

taka ogólna prośba do wszystkich - w związku z całym nieczystym incydentem trwającym od kilku dni... mamy spis nr-ów IP osób, które zaglądały tu, sporo tego jest, więc aby ułatwić sprawę dobrze by było, żeby każdy kto tu zaglądał w ciągu ostatnich kilku godzin i nie ma nic do ukrycia podał swoje obecne IP i nazwę hosta.
Jeżeli ktoś nie wie, jak sprawdzić swoje namiary - wystarczy wejść np. na ten [URL="http://ip.boo.pl/ip.php"]link[/URL] i na górze na żółtym tle widać dane ( nr IP = nazwa hosta ). Żeby nie być gołosłownym - moje: [B]79.184.75.113 [/B] [B]= addx113.neoplus.adsl.tpnet.pl

[/B]I co by dalej sprawę ułatwić, niech każdy pod tym co od teraz napisze poda również te dane. Nie jestem "wścipska", tylko chciałabym aby udało się oczyścić atmosferę forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...