Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

[quote name='McDzik']A doszło od razu potwierdzenie na maila, jesli było zgłaszane formularzem internetowym? Ojj zamieszanie z tymi zgłoszeniami.. Kase zwrócą, nie ma innej opcji, więc tu nie ma problemu, tylko tej oceny od pana Bachurzewskiego szkoda..

Swoją drogą - na sędziego jeszcze traficie, a regulaminu łamać i to dwukrotnie nie radze, bo nie wiem jak sędzia na to zareaguje, może was źle przez to zapamiętać, już chyba lepiej było zrobić tak jak Teddy - choć nie liczy na zwycięstwo, bo ma sukę w rozsypce, to i tak zgłosił. A wprowadzać psa niezgłoszonego na teren wystawy i lecieć do sędziego, żeby ocenił psa poza stawką na ringu?

Pkt 9 z regulaminu wystaw z zkwp warszawskiego:[/QUOTE]

Został zmieniony sędzia o czym dowiedziałem się z Twojego posta. Pierwotnie miał sędziować p. Mirosław Redlicki i to o nim pisałem w swoim poście.
Kastor był zgłoszony czego dowodem jest pokwitowanie opłaty za wystawę a to z winy zk nie został ujęty na liście zgłoszonych psów więc nie powinno być problemów z grzecznościową oceną (oczywiście poza stawką) Jest to zresztą niekiedy praktykowane, sam byłem tego świadkiem na kwietniowej lubelskiej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sędziego Redlickiego mamy szukać następnym razem? W takim razie wszystko się.... :shake: skoro nawet sędziego w Lublinie zmienili... jeden wielki pech opanował tą wystawę...
No i z tego co czytam nie ja jedna w takiej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

No tak, jest zmiana. Najpierw pan Redlicki miał wziąść psy górskie + pudle + cavaliery, ale zgłoszono więcej niż przewidywano i pan Redlicki został z cavalierami, pudlami i psami szwajcarskimi, a Leonbergery przepisano do pana Bachurzewskiego!

Link to comment
Share on other sites

A przy okazji , na wątku wystawy w lublinie wystawiam swoje rozetki, zostało jeszcze 4, tutaj link, może ktoś jest chętny odkupić, bo nie mam pomysłu komu podarować: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10255761#post10255761[/URL]

Miałam robić dla wszystkich leonbergerów, ale nie wyrobiłabym się i niestety nie mam aż tyle wstążek, bo jednak zgłosiło się więcej, niż przewidywałam. Na miejscu czeka już wysłana paczką wraz z innymi rozetkami nagroda dla Najlepszego Juniora w Rasie leonberger, a pod tym ww linkiem 'puste' rozetki do dyspozycji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyta']To sędziego Redlickiego mamy szukać następnym razem? W takim razie wszystko się.... :shake: skoro nawet sędziego w Lublinie zmienili... jeden wielki pech opanował tą wystawę...
No i z tego co czytam nie ja jedna w takiej sytuacji...[/QUOTE]

Tak, p. Redlicki to ta osoba. Zobacz w necie jakie notowania w rankingach sędziów..

Link to comment
Share on other sites

O, szkoda tylko,że to wyniki z 2001 roku... albo ja jestem jakas inna, albo bym zrobiła małą roszadę w 'Najmilszy/Najbardziej Kulturalny Sędzia' xD i w 'Najbardziej Obiektywny ' też, chyba, że juz tak źle z polską kynologią :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Traumel w zastrzykach:oops: .homeopatyk z apteki-kiedys polecila mi to hodowczyni-dalam reszte mezowi ktory jest starszy niz nasze psy:lol:[/QUOTE]

a ja z calym szacunkiem embe jak cie lubie to nie pisz o takich rzeczach bo mi wlos deba staje -byly inne czasy,rozmnazales psa bez papiera i suke westie tez ale moze sie tym nie chwal bo nie ma czym...ja mialam zawsze kundle i koty dachowce i nigdy sie nie doczekalam potomstwa ,moja matka i babka szoku doznaly jak wspomnialam o kastracji kota czy psa i baloo nie jest kastratem dzieki fausto i doczekal sie 3 kryc na 10 proponowanych ......ale ten sam pan planowal krycie swojej collie-chyba mu to z glowy wybilam..cos za cos

W odpowiedzi na Twoje brednie zawarte na niebiesko-żółtym forum informuję Ciebie i wszystkich zainteresowanych, że jesteś ostatnią osobą, która byłaby w stanie cokolwiek wybić mi z głowy. Krycie mojej collie wybił mi z głowy zupełnie kto inny i nie przypisuj sobie nie swoich zasług.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teddy']a ja z calym szacunkiem embe jak cie lubie to nie pisz o takich rzeczach bo mi wlos deba staje -byly inne czasy,rozmnazales psa bez papiera i suke westie tez ale moze sie tym nie chwal bo nie ma czym...ja mialam zawsze kundle i koty dachowce i nigdy sie nie doczekalam potomstwa ,moja matka i babka szoku doznaly jak wspomnialam o kastracji kota czy psa i baloo nie jest kastratem dzieki fausto i doczekal sie 3 kryc na 10 proponowanych ......ale ten sam pan planowal krycie swojej collie-chyba mu to z glowy wybilam..cos za cos

W odpowiedzi na Twoje brednie zawarte na niebiesko-żółtym forum informuję Ciebie i wszystkich zainteresowanych, że jesteś ostatnią osobą, która byłaby w stanie cokolwiek wybić mi z głowy. Krycie mojej collie wybił mi z głowy zupełnie kto inny i nie przypisuj sobie nie swoich zasług.[/quote]
hm-nie wazne czyja zasluga ,ale jak powiedziales ze ja chcesz kryc to pamietasz moja reakcje ..wazne jest to ze pojales ze jej nie powinienes rozmnazac -nie wazne po czyjej perswazji ,wogole mnie dziwi ze byly one potrzebne .Ale nie moja zasluga i mam to gdzies drogi panie bo mnie moje zaslugi nie obchodza natomiast zywo obchodza mnie psy i ich rozmnazanie bez sensu ...I tylko to mnie obchodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

TE TORES
powiem tak - masz fuksa, że zmieniłeś tekst. To co napisałeś o daga10011 i jej hodowli - jeśli nie masz na to dowodów jest pomówieniem... i nadaje się do sądu. Zresztą admin z forum molosy też Cię usunął za smród i chamstwo wypisywane o innych. Wypowiadaj się na temat- a rzucanie pomówień i oszczerstw- popieraj dowodami jeśli ma to nas wszystkich tu zbulwersować. Jesteś tym czym się tu popisujesz.

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem tak- z Twoich wypowiedzi wynika, że powinieneś Ty uczyć się od innych- ale to wymaga intelektu - mimo wieku jakim się szczycisz, dla Twojej wiadomości rozmawiasz z kobietą po 50 tym roku życia. To, że tu nie udzielam się nie znaczy że nic nie wiem lub nikogo nie znam - mierzi mnie tylko chlapanie ozorem i plucie jadem. Masz dowody? to je przedstaw, kim jesteś by wydawać sądy bez poparcia dowodami? proponuje aby jaśnie INKWIZYCJA napisał o wszystkich o których "wie" czy wyrzucili, czy w inny sposób zepsuli hodowle.Tylko jedna hodowla ma tyły? przedstaw swoja doskonałą hodowlę bym mogła się zobaczyć jak ma być najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

widze ze tu sie przeniosles i sie na mnie uparles:lol:.Chetnie poslucham co sie dzieje w mojej hodowli,nie mam nic do ukrycia a maile sobie mozesz slac,nabywcow ostrzegac-na brak chetnych na moje szczenieta nie brakuje,poniewaz miewam je dosc rzadko i zamierzam taki stan rzeczy utrzymac ,wiele ich w naszym kraju nie zobaczysz wiec nie przejmuj sie moja skromna osoba i zajmij sie wlasnym podworkiem i swoimi psami..A psa nie wyrzucilam,wszystko jest opisane na forum molosy i dlugo ten fakt ukrywalam,wlasnie dlatego zeby nie dac powodow do rozgrywek personalnych-tym bardziej,ze nie byla to latwa decyzja dla mnie i mojej rodziny....
I uwazaj tores bo od wlasnej broni mozna zginac bardzo latwo ,dla Twojej wiadomosci Dali nigdy nie mial kolczatki na szyi-ani razu,to jest posluszny pies ,najlepiej z moich wyszkolony;)

Link to comment
Share on other sites

Jakim prawem człowieku uważasz, że wiesz kto jest naszym przyjacielem a kto nim nie jest???? A Dagmara jest naszą przyjaciółką i twoje oszczerstwa tego nie zmienią, i czy to cię w jakiś sposób boli??? Na niej jak niemal na nikim innym możemy zawsze polegać, i nie zrobiła nam w życiu żadnego świństwa, w przeciwieństwie to niektórych fałszywych gnid... A hodowlę prowadzimy samodzielnie i wszelkie decyzje w sprawach hodowlanych podejmujemy samodzielnie i proszę nas nie wciągać w zadne swoje brudne gierki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...