Jump to content
Dogomania

Seminarium agility z Sylvią Trkman


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla przyjezdnych, którzy przyjadą pociągiem - jak trafić:

Wysiadacie na stacji WŁOCŁAWEK:) Od Warszawy 1 stacja, od Torunia 2, bo najpierw jest Zazamcze.
Kierowac sie prosze tunelem nie w stronę dworca lecz w kierunku osiedla Południe. jak wyjdziecie tunelem, to prawdopodobnie wyjdziecie na ulicę Wiejską, którą trzeba iść ok. 10- 5 minut, to jest ok. 1 km. Po lewej będzie kościół, po prawej nieco dalej będzie
Są po lewej Szkoła Podstawowa nr 12. I juz jesteście na miejscu. Wejście jest od ul. Planty. Uwaga, są dwie ulice Planty, trzeba skręcić za szkołą, w drugą ulicę Planty. Tam też jest parking dla samochodów.[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/mapy/tunel.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy i czekamy na Was :)
Mój tel. 0504-819-647.


Dorota

Link to comment
Share on other sites

no! czyli wiekszosc z nas od rana trenuje - zapowiadaja nam akurat na te godziny, w ktorych bedziemy na dworze, sloneczko i ok 18stu stopni, a przez reszte weekendu ma byc zimno i momentami moze padac - wtedy akurat, kiedy smigamy po hali - to sie nazywa idealnie zamowione pogody ;)

widzimy sie jutro! :loveu:

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

no ja wlasnie dopiero co weszlam do domu... :) Silvie odwiezlismy do hotelu, nawet biedna po meczeniu nas sama byla tak padnieta, ze poszla od razu do wyra, zamiast spokojnie zjesc kolacyjke :)

a co do seminarium... to jestem bardzo zadowolona. kazdy element nad ktorym kiedys myslalam, kazda rzecz na ktora wzrocilam uwage, ale nie bardzo wiedzialam jak to wprowadzic w zycie zostala mi dokladnie krok po kroku wytlumaczona i omowiona w czasie przerw z teoria, dzieki czemu mozna bylo to w pelni zrozumiec i pozniej wykorzystac.
tak wiec ja wlasnie w glowie juz wszystko sobie ukladam i rozplanowuje na przyszle treningi, mimo maxymalnego zmeczenia.

tak wiec jeszcze powiem, ze jestem szczerze zadowolona z biegania, a i Silvia na koniec seminarium mowila, ze rowniez ona jest z nas zadowolona, i ze idziemy wszyscy w dobrym kierunku :)

pozdrawiam i dobrej nocy... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem tak przepełniona wrażeniami, że aż spać nie mogę... :evil_lol:

Przede wszystkim chciałam podziękować wszystkim osobom, które pomogły zorganizować to seminarium, oraz oczywiście uczestnikom za przybycie.

Po drugie chciałam przeprosić za niedociągnięcia organizacyjno-techniczne, które wynikały z naszego braku doświadczenia przy organizacji tego typu imprez. Za to wiem już, co na przyszłość trzeba by zrobić inaczej...

Po trzecie...
Dla mnie osobiście było to najbardziej niezwykłe i owocne seminarium, w jakim dane mi było uczestniczyć - przede wszystkim pod względem szkoleniowym (do tej pory poruszaliśmy się może w podobnym kierunku, ale trochę po omacku, teraz wiem, w jaki sposób można dojść do pewnych efektów), ale również dlatego, że Sylvia jest naprawdę niezwykłą osobą, wielką wielką osobowością współczesnego agility i zetknięcie z nią, rozmowy, obserwowanie jej pracy wywarło na mnie ogromne wrażenie. Ja od dawna byłam jej wielką fanką i bardzo podziwiałam efekty jej pracy - teraz podziwiam ją jeszcze bardziej, bo jestem pod wrażeniem spójności i efektywności metod, którymi dochodzi do swoich osiągnięć oraz tego, że nigdy nie osiada na laurach (a miałaby na czym osiadać...), tylko cały czas rozwija się, myśli, co możnaby zrobić inaczej, dostosowuje się do kierunku, w jakim rozwija się agility.

I na koniec mam taką cichutką i nieśmiałą prośbę - czy ktoś mógłby mi udostępnić tudzież skopiować notatki lub filmiki z tego seminarium? Z oczywistych względów ja nie byłam w stanie nic sobie notować, a pamięć ludzka zawodną jest...

Link to comment
Share on other sites

To fakt, Olga dobrze to ujęła :)
Ja tez jestem pod olbrzymim, przytlaczajacym wrazeniem :crazyeye: W Sylvii sie zakochalam, jest naprawde swietna, umie przekazac wiedze,cierpliwa, pelna zapalu i mila. Jej praca z psem to magia!:roll:
Chce tez podziekowac wszystkim za te 3 dni, bylo baaardzo fajnie. Olga i Niuka - dzieki za organizacje!!! jestescie bombowe.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wpadli na pomysł zaproszenia Sylvi do nas i wprowadzili myśl w czyn. Jestem pod ogromnym wrazeniem, naładowana energia do do pracy. Wreszcie widze nad czym powinnam pracowac z młoda i jak poprawiac starą. Przydała by sie powtórna na wiosnę, zeby skorygowac nasze błędy. Niby taka banalna zasada rozwiązywania problemów:ułatwiaj, utrwalaj sukces, utrudniaj bardzo powoli, a jak trudno na to wpaść. Dziękuję zachrypniętej Rauni i Belguni za masę pracy organizacyjnej i wszystkim pozostałym.
Sylvia jest bezpretensjonalną, otwarta, miłą i skoncentrowana na celu osobą.

Link to comment
Share on other sites

niby taka banalna zasada, ale dopiero jak sie uslyszy ja z innych usta to sie wydaje taka oczywista ;)

co do wiosennego biegania... to ja generalnie sie na to pisze, ale Silvia ma mocno poupychany kalendarz, tak wiec kiedy by ew taka powtorka z rozrywki byla to jeszcze nie wiadomo... :) ale mysle ze bedzie...

Jona
ja mam je caly czas przed oczami... :)

eMie
a tylko bys sprobowal napisac, ze zle zainwestowales :evil_lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...