Jump to content
Dogomania

KWPR w LUBLINIE - 12.06.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']czy ktoś co wie o potwierdzeniach? czy będą rozesłane tradycyjną pocztą, czy drogą mailową? chciałabym wiedzieć, bo do nas nic nie doszlo... :roll:[/QUOTE]

wszystko jest na stronie
[URL]http://zk.lublin.pl/oddzial/index.php[/URL]

i z ostatniej chwili: [COLOR=red][B]ZMIANA SĘDZIÓW!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Panie Świętoń i Bogucka z powodu choroby nie przyjadą do Lublina. W związku z tym :[/COLOR]
Dusan Paunovic będzie sędziował buldogi francuskie i mopsy
Anna Redlicka: maltańczyki i cavaliery

proszę sprawdzać informacje na stronie, bo ulegnie zmianie plan sędziowania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a spoko, nie trzeba drukować potwierdzenia :) to jak nie dotrze do mnie zapisze sobie nasz numer na wszelki wypadek ;)[/QUOTE]

jak nie dotrze, to:
numer katalogowy jest przy nazwisku w spisie wystawców,
weź ze sobą potwierdzenie wpłaty i w sekretariacie nie będzie problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']wiem, wiem ;)
w zeszłym roku miałam wsjo wydrukowane, ale wystarczyło samo moje nazwisko ;)
zresztą zawsze drukuje potwierdzenie wpłaty, nawet jak nie trzeba ;) taka nadgorliwość

pogode ładną zamówiliście? ;) hihi[/QUOTE]

mój osobistny szamam czaruje na 20 stopni i lekkie słonko za chmurkami :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']wszystko jest na stronie
[URL]http://zk.lublin.pl/oddzial/index.php[/URL]

i z ostatniej chwili: [COLOR=red][B]ZMIANA SĘDZIÓW!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Panie Świętoń i Bogucka z powodu choroby nie przyjadą do Lublina. W związku z tym :[/COLOR]
Dusan Paunovic będzie sędziował buldogi francuskie i mopsy
Anna Redlicka: maltańczyki i cavaliery

proszę sprawdzać informacje na stronie, bo ulegnie zmianie plan sędziowania[/QUOTE]
Czy tylko w nich są zmiany? Molosy długowłose są bez zmian?Sory, że pytam ale nie mogę otworzyć pliku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadpilickiebestyjki']Guciek - jak Ci się chce zostać do końca to jadę z Tobą - mam jedną duża i jedna małą - a jak Ci się nie chce - to jadę sama i mam dwie miejscówki dla ludzi z małymi psami na trasie Radom-Lublin :) w razie czego podaje tel. 607-340-559[/QUOTE]

No niestety Dorota pojedziesz sama z bestyjkami, bo ja mam juz osobe, no i nie siedze do konca :) Zumek nie cierpi wystaw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Jak daleko jest wystawa od pks/pkp? :)[/QUOTE]

[quote name='daguerrotype']Z 10/15 min (zależy od tempa) na piechotę z głównego dworca PKP.
Nie wiem, jak PKS ... trochę więcej :) W każdym razie z PKP całkiem blisko :)[/QUOTE]

[quote name='HelloKally']króciutko, na piechotkę przejdziesz spokojnie. Pociągiem jedziesz?[/QUOTE]

[quote name='panbazyl']nawet i 5 min z PKP da radę :) - a przy okazji mozna iśc wolniej przez park i przy okazji z psem pospacerować przed wystawą.
a to zależy na jaki dworzec PKS jedziesz, bo z Glownego, to trochę będzie, tak ze 20 min piechtą (mam na myśli trasę wzdłuż dwupasmówki), miejski chyba bezposrednio pod stadion z głównego pks nie dojeżdża, ale tak na przystanek na rondo obok Gali i dalej już 5 min piechotą. a z Południowego PKS to ta sama trasa co z PKP.
Do tej pory lubelski ZK zawsze zamieszczał na swoich stronach mapke jak dojechać na stadion - pewnie i teraz też będzie.[/QUOTE]

Już o to pytałaś i już padło wiele odpowiedzi..
Poza tym polecam google maps! :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']mój osobistny szamam czaruje na 20 stopni i lekkie słonko za chmurkami :p[/QUOTE]

u nas dziś cały dzień kropidlem z nieba aniołkowie nas raczyli przy temperaturze 15 stopni. W jeden dzień 35 w drugi 15 - super aura.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzenie doszło, ale w przydomku mamy błąd, sprawdziłam ze zgłoszeniem pomyłka nie jest z mojej strony, napisałam meila /przedwczoraj/ i się zastanawiam czy poprawią? Pierwszy raz mam taki problem, co robić w takich przypadkach?

Jaka pogoda w Lublinie?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trochę się chmurzy, ale jest koło 17-19 stopni, przynajmniej u mnie. Wiatr całkiem spory, nie wiem jak w centrum, tam pewnie trochę mniej ;) Jutro mogłoby być tak jak dzisiaj albo minimalnie cieplej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...