Jump to content
Dogomania

KWPR w LUBLINIE - 12.06.2011


narisowa

Recommended Posts

Wiem z jakim psem jadę, więc wiem jakie mam szanse, proste. To będą chyba pierwsze finały, które sobie darujemy, a wystawiamy się od 2007 ;) Szkoda mi czasu i przede wszystkim PSA, dla którego ten upał będzie mordęgą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guciek']Wiem z jakim psem jadę, więc wiem jakie mam szanse, proste. To będą chyba pierwsze finały, które sobie darujemy, a wystawiamy się od 2007 ;) Szkoda mi czasu i przede wszystkim PSA, dla którego ten upał będzie mordęgą.[/QUOTE]
jak miło poczytać rozsądne teksty :) W Radomiu jeden pies nie dożył czekając na finały, drugiego ledwo uratowano. Więc czy warto?

a tak przy okazji - Lubelski ZK chyba pierwszy raz promuje bezdomne psy na swojej stronie razem z info o wystawie! Gratulacje! Podoba mi sie pomysł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Z takim nastawieniem to na pewno nic nie ugrasz;-)[/QUOTE]

Z jednej strony lepiej sie nie nastawiac na wygraną, bo potem jeśli się nie uda to będzie rozczarowanie;)
Poza tym rzeczywiście jak będzie te 30pare stopni to w taki upał cały dzień na słońcu się prażyć? Kiepski pomysł;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kornel']Z jednej strony lepiej sie nie nastawiac na wygraną, bo potem jeśli się nie uda to będzie rozczarowanie;)
Poza tym rzeczywiście jak będzie te 30pare stopni to w taki upał cały dzień na słońcu się prażyć? Kiepski pomysł;p[/QUOTE]

Nie, ma być 20 stopni i zachmurzone podobno :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daguerrotype']Jest jeszcze prawie tydzień, także wszelkie prognozy mogą ulec zmianie :)[/QUOTE]

Stąd słowo "podobno" ;) Ale chyba wolę 20 stopni i zachmurzenie bez deszczu niż 30 stopni bez ani jednej chmurki.

Link to comment
Share on other sites

Ja również poszukuję psiaka do MP :) Gdyby ktos był tak miły i mógłby mi "powierzyć" psiaka w swoje ręce, bardzo proszę o kontakt :) GG: 31212053 lub PW :)
Jeśli się nie myle MP zaczyna sie po ocenie psiaków na ringu chyba 2 około 11.30 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Hej a ja będę na wystawie ale od innej strony tzn jako sekretarz sędziego- w sumie nigdy nie byłam na wystawie w takiej roli no ale zobaczymy jak będzie. :cool3:[/QUOTE]
Udanego debiutu w roli sekretarza;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bicolor']Ja również poszukuję psiaka do MP :) Gdyby ktos był tak miły i mógłby mi "powierzyć" psiaka w swoje ręce, bardzo proszę o kontakt :) GG: 31212053 lub PW :)
Jeśli się nie myle MP zaczyna sie po ocenie psiaków na ringu chyba 2 około 11.30 :)[/QUOTE]

mogę użyczyć czekoladowego gamonia albo czarnego wariata :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Jak daleko jest wystawa od pks/pkp? :)[/QUOTE]

[quote name='daguerrotype']Z 10/15 min (zależy od tempa) na piechotę z głównego dworca PKP.
Nie wiem, jak PKS ... trochę więcej :) W każdym razie z PKP całkiem blisko :)[/QUOTE]
nawet i 5 min z PKP da radę :) - a przy okazji mozna iśc wolniej przez park i przy okazji z psem pospacerować przed wystawą.
a to zależy na jaki dworzec PKS jedziesz, bo z Glownego, to trochę będzie, tak ze 20 min piechtą (mam na myśli trasę wzdłuż dwupasmówki), miejski chyba bezposrednio pod stadion z głównego pks nie dojeżdża, ale tak na przystanek na rondo obok Gali i dalej już 5 min piechotą. a z Południowego PKS to ta sama trasa co z PKP.
Do tej pory lubelski ZK zawsze zamieszczał na swoich stronach mapke jak dojechać na stadion - pewnie i teraz też będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...