Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']spójrzcie na bazarek który robiłam dla Rudka- z gadżetami TOZ'owskimi ja nie moge na niego wejść ;/ nie wiem co jest grane, a wpłaty od ludzi docieraja...[/QUOTE]

Ale jak nie możesz wejść ? Ja zrobiłam kontrolny post i się zapisało . A Twoje wpisy nie wchodzą ?

Link to comment
Share on other sites

Qrczę, tak mi wstyd- w maju się zdeklarowałam, że wyślę coś Rudkowi za dwa tyg.- i zapomniałam:oops::oops::oops: Chcę się zrehabilitować- mogę jeszcze raz prosić nr konta?:oops: Przepraszam- i buziaki dla Rudka.:calus:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była wizyta u weta. Taka kontrolna bo u Rudka wszystko ok. Wszystko ślicznie się goi, włoski zarastają nóżkę. Humorek Rudkowi też dopisuje:-). Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja Wam bardzo dziękuję za pomoc w uratowaniu tego psiaka!!!! Jak Rudek jeszcze był w tragicznym stanie (okropne wyniki, masakryczne rana) i wynosiłam go na siusiu sąsiad powiedział do mnie:
" Nie męcz tego psa, z takimi wynikami i ranami trzeba go uśpić" ale popukałam mu w czoło i powiedziałam że sam ma się uśpić. Teraz śmieje mu się w twarz i pytam: i co ten radosny psiak miał nie żyć? speszony nic nie odpowiada bo co ma mówić...

Link to comment
Share on other sites

Jezus, jak dobrze czytać, że już wszytko dobrze.
Widząc pierwszą stronę serce podeszło mi do gardła.
Zapisuję i trzymam kciuki.
Niedługo kłania się szukanie domku. Trzeba będzie wybić się ponad zasyp ogłoszeń i mieć nadzieję, że ktoś go zauważy.

Link to comment
Share on other sites

Muszę porobić jakieś śliczniutkie fotki do ogłoszeń. NA razie Rudek jeszcze ma na tej chorej nóżce bardzo krótkie włoski i taki trochę niekształtny się wydaje. No i biedaczek jeszcze nie był kapany - poczekam jeszcze trochę aż wszystko będzie ładnie zagojone.

Link to comment
Share on other sites

no to mamy powody do radości, ja was tu stale podglądam i ogromnie się cieszę, takie puszyste Rudaski często znajdują domy, teraz już bedzie coraz szybciej lepiej, najgorsze już minęło, ale miał Rudzio farta że trafił na zdeterminowana opiekunkę, tak trzymać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Wieczorkiem uzupełnię info o stanie rudaskowego konta :) .[/QUOTE]

Nie uzupełniłam , bo nowych wpłat nie ma niestety .

Ale Rudasek czuje się już lepiej i to najważniejsze i jakiś zapasik kaski ma na swój start w lepsze życie :):):)

Link to comment
Share on other sites

Rudasek przesyła buziaki Kochanym Cioteczkom.
Dzisiaj bylismy na działce. dałam radę z cała trójką. Ale miały radochę. Rudek biegał na luzie. Jest u mnie najkrócej a jest najbardziej posłuszny. Chociaż zdarzył mu się mały wypadek w truskawkach(kupa) :-). Jestem jeszcze nerwowa w tych spotkaniach Rudek-Henio ale dzisiaj było spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']Rudasek przesyła buziaki Kochanym Cioteczkom.
Dzisiaj bylismy na działce. dałam radę z cała trójką. Ale miały radochę. Rudek biegał na luzie. Jest u mnie najkrócej a jest najbardziej posłuszny. Chociaż zdarzył mu się mały wypadek w truskawkach(kupa) :-). Jestem jeszcze nerwowa w tych spotkaniach Rudek-Henio ale dzisiaj było spokojnie.[/QUOTE]
Cicia , nie ciesz się , że Rudasek taki najgrzeczniejszy ;) . Poczekaj , poczekaj , jeszcze się rozkręci ;) . Mówi Ci to doświadczona ciotka w przyjmowaniu grzecznych piesków , które bardzo szybko się rozkręcają i zamieniają w oszołomy ;) . Tak przy okazji zapraszam do mojego nowego grzecznego ;) pieska Bronusia , który szuka domku :[url]http://www.dogomania.pl/threads/208936-Smuteczek-Broneczek-szuka-domku[/url]
Buziaczki dla Rudaska , Henia i Beti :):):) .

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM, ŻE SIĘ OŚMIELAM, ALE NIEDAWNO NATRAFIŁAM NA WĄTEK NESA, CHŁOPAK JEST CUDOWNY I FAJNIE BYŁOBY ODMIENIĆ JEGO LOS, NIESTETY WĄTEK NIE CIESZY SIĘ ZA DUŻYM ZAINTERESOWANIEM, MOŻE KTOŚ SIĘ SKUSI PODNIEŚĆ PRZYSTOJNIACZKA???????? PROSZĘ
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-og%C5%82oszenia-i-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/2063...2oszenia-i-dom[/URL]!!


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-og%C5%82oszenia-i-dom%21%21/page3"]Nes w schronie w Swarzędzu prosi o ogłoszenia i dom!![/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-og%C5%82oszenia-i-dom%21%21/page3"]Nes w schronie w Swarzędzu prosi o ogłoszenia i dom!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rudek mówi cioteczkom Dobranoc:-).
Nic się u chłopaka nie dzieje - wszystko w jak najlepszym porządku więc i pisać za bardzo nie ma o czym. Z ogłoszeniami musimy trochę poczekać aż nasz Rudasek ładnie odrośnie bo teraz to on się zbyt pięknie nie prezentuje. No i nóżka cały czas podkurczona - co nie przeszkadza Rudaskowi w bieganiu:-)

Link to comment
Share on other sites

Na Dni Obornik zgłosiła się chętna pani fryzjerka która wyszykuje nasze psiaki za małe pieniążki albo nawet w gratisie. Pomyslałam że zagadam z panią i jak już nóżka Rudka będzie pieknie zarośnięta to udamy sie z Rudkiem do SALONU. Mam nadzieje że tez zostaniemy potraktowani ulgowo:-)
W związku z tym że Rudek juz się dobrze miewa i raczej jakiś większych wydatków już nie przewiduję(jeszcze została druga faktura od weta za maj ale tam już jest niewielka kwota) mam pytanie do Was dziewczyny czy możemy jakąś część przeznaczyć na dwa inne nasze obornickie pieski które po wizytach przed adopcyjnych mogłyby pojechać do domków stałych tylko potrzebujemy na ich transport. Oczywiście nie będą przekazane wszystkie pieniążki - Rudek jakiś zapasik w razie czego musi mieć. Bez Waszej zgody pieniążki nie będą ruszane:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...