Jump to content
Dogomania

Czy to AIHA?


judyta2461

Recommended Posts

[B]Mam 10-miesięcznego kundelka (mix jamnika).Miesiąc temu chorował (choroba trwała ponad 2 tygodnie,mało jadł,jak zjadł to zwymiotował to jedzenie,jak nie zjadł to też zwymiotował tylko żółtą pianę,miał gorączkę przez kilka tygodni 40 stopni C,diagnoza:wirus,dostał 7 zastrzyków,tabletki przeciwwymiotne i antybiotyki,w końcu przestał wymiotować,zaczął jeść,ale już nie tyle co kiedyś,jednak jadł).Od kilku dni prawie nic nie jadł.Do tej pory jadł Arion,ale zaczęłam kupować mu wszystko:mięso z kurczaka,wątróbkę,bardzo różne rzeczy.Jadł np. jedną małą garstkę wątróbki dziennie i chudł.Wczoraj po południu zjadł trochę mięsa z kurczaka (świeżego) i zwymiotował żółtą pianą.Potem kupiłam mu Royal Canin.Na razie zjadł i chwilowo nic mu nie jest.Ma zatwardzenia i pije bardzo dużo wody.Jest bardzo energiczny,aktywny,nie ma w nim żadnej apatii.3 tygodnie temu miał robione badania krwi i hemoglobina i erytrocyty były podwyższone.Miał wtedy bordowe i napuchnięte dziąsła.Teraz często ma blade dziąsła,ale nie cały czas.Co mu dolega?
Ps.Już od 3 miesiąca życia często wymiotował,kiedy był jeszcze karmiony Dog Chow z jagnięciną i ryżem.Jest szczepiony na nosówkę i parwowirozę.Często na spacerach ślini się i pieni,ale nie wiem czy z choroby czy z agresji (wykazuje silną agresję wobec ludzi,możliwe,że to agresja idiopatyczna,której towarzyszy pienienie się,bo robi to nawet jak jest chłodno na dworze,więc to nie z gorąca.
Był odrobaczany 5 miesięcy temu.Czy to może być AIHA czy może coś innego?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...