Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

Dziękujemy za wieści .
Są zdjęcia Gamusiowo-Kamciowe , są !
Śliczne !
Z prawdziwą przyjemnością się je oglada .
Gamusia wyglada przepięknie - chyba jej sie przytyło nieco .:cool3:
A Kraków to piękne miasto - takie magiczne . . .

Edited by pawel1w25
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pikola, Pawle - dziekuję za miłe słowa! Gamusia ma dom dzięki Wam, zawsze będę za to wdzięczna...Na pewno Krysia się stamtąd uśmiecha, tyle mi opowiadała o Gamie na fb... Rzeczywiście mój skarbek trochę przytył, bo moja siostra dobrze gotuje! Zapraszam do Krakowa, zawsze przyjaciele Gamci będa mile widziani!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy trójkę, cokolwiek to znaczy...;) Zapomniałam napisać, że kumpela Gamy - Limba - jest niewidoma i odkąd chodzi na spacery nie sama, tylko z Gamą, zrobiła sie pewniejsza, trzyma się koleżanki! Oczywiście chodzą na smyczach, ale na ulubionej łączce je puszczam. Zauważyłam, że na początku obie nawzajem dodawały sobie odwagi, bo Gama bała się ruchu, a najbardziej tramwajów - długo musiałam ją przenosić przez ulicę, żeby nie wyszła ze strachu z szelek! Teraz już się w ogóle nie boi, nawet chodzi z panią po Rynku i straszy gołębie, dziwiąc się, że pani nie pozwala...No tak, o Gamci można w nieskończoność, sami chcieliście...;)Pozdrawiam wszystkich i Wasze zwierzyńce, do zobaczenia w Krakowie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']Zapraszamy trójkę, cokolwiek to znaczy...;) Zapomniałam napisać, że kumpela Gamy - Limba - jest niewidoma i odkąd chodzi na spacery nie sama, tylko z Gamą, zrobiła sie pewniejsza, trzyma się koleżanki! Oczywiście chodzą na smyczach, ale na ulubionej łączce je puszczam. Zauważyłam, że na początku obie nawzajem dodawały sobie odwagi, bo Gama bała się ruchu, a najbardziej tramwajów - długo musiałam ją przenosić przez ulicę, żeby nie wyszła ze strachu z szelek! Teraz już się w ogóle nie boi, nawet chodzi z panią po Rynku i straszy gołębie, dziwiąc się, że pani nie pozwala...No tak, o Gamci można w nieskończoność, sami chcieliście...;)Pozdrawiam wszystkich i Wasze zwierzyńce, do zobaczenia w Krakowie![/QUOTE]

Ech,oczy mi sie spocily..Kamusia-Gama to taka wrazliwa Sunia..I nadal chcemy o Gamusi:multi:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy ciocię Pikolę! I cudowną, kochaną NusiaiJa, która zawsze interesuje sie Gamą i jest prywatnie bombardowana fotkami Gamci i zwierzyńca...Wiedziałam o Nusi, ale dopiero teraz przeczytałam wątek na dogo i popłakałam się jak bóbr przy tych wzruszających opisach po jej odejściu...Przynajmniej te kilka lat była szczęśliwa w najwspanialszym domu!

Link to comment
Share on other sites

Chcę wierzyć że była u nas szczęśliwa.Trochę ją rozpieszczaliśmy , bo wiedziałam że zanim przyszła do nas, miała ciężkie życie i los nie był tak dla niej łaskawy.
A Gamcia jest mi bliska, bo od początku śledziłam jej losy i z całego serca życzyłam tej delikatnej suni wspaniałago domku który znalazła u Limby.

Link to comment
Share on other sites

I ciocia pikola sie interesuje losem Kamci-Gamci:lol:To wspaniale czytac o Piesku ze szczesliwy,ze kochany ,ze juz wreszcie Jego tulaczka konca dobiegla..Bo nie ma jak prawdziwy dom.Wy taki zapewniliscie Gamci,za co pieknie dziekuje.

Kazdy Piesek powinien miec taki dom..

Serdecznie pozdrawiam i prosze mocno Kamcie wytulic:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NusiaiJa, Pikola - dziękuję za ciepłe słowa, Gamcia pozdrawia i zaprasza do Krakowa! Od cioci Pikoli już uściskana! Odezwę się póżniej, bo ostatnio strasznie mi czasu brakuje, a koniec roku w pracy to istny obłęd...Może po Świętach jeszcze jakieś fotki Szarotka pomoże zamieścić, np. z choinką :lol:...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...