Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='pawel1w25']Proszę - podajcie numer konta na które można wpłacać pieniążki dla Kamci .
To widać teraz ważne , no i zawsze będzie też ważne . .
To raz .
A dwa - niezależnie od perypetii związanych z tragedią p. Krystyny - zawsze są potrzebne moim zdaniem - ogłoszenia Kamusi - np. na Allegro - , że Kamusia szuka domu .
Takiego prawdziwego , ciepłego i kochanego .
Ja zaś ze swojej strony postaram się Kamusię wspierać finansowo , tak jak robię to od dawna . . .[/QUOTE]

Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma.
Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Czyli jest szansa na dt dla obu dziewczyn? A co z yorkiem, ktos tutaj proponowal mu dom.[/QUOTE]

[quote name='kkasiiiar']Ja proponowalam mu dom i nadal jestem chetna.[/QUOTE]
Zapraszam na wątek Jonika :)
Staram się tam opisywać każda chwilę, żeby było wiadomo, co on za jeden.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214985-Yoni-sierotka-po-Zuzce[/URL]

Poczytałam o Twoich psiakach i warunki masz super, naprawdę. Tylko trochę mnie martwi to, że jest dzidzia, a Jonik nie wiem jak do dzieci....


[quote name='barb']Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma.
Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są.[/QUOTE]
Po tym wszystkim co spadło jak grom z jasnego nieba, na razie wątek jest w reorganizacji. Przydatne jest wszystko i wszyscy. Postaram się jakoś pomagać, na ile będę mogła.
Reno2001 miała ściągnąć Olenę, ale wiecie, każdy ma też swoje życie i sprawy i czasem trzeba poczekać na odpowiedź. Myślę że za parę dni wszystko się ogarnie i ustatkuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma.
Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są.[/QUOTE]

To konkretna propozycja do wprowadzenia uzupelnień i ewentualnych poprawek, zrobiona w oparciu o opis ze schroniska i z wątku.

Nieśmiała i delikatna Kama rzopaczliwie potrzebuje domku


[I]Imię: Kama
Płeć: suczka.
Wiek: 6 lat.
Wielkość : mała
Miejsca pobytu dotychczasowe : Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach koło Przemyśla,
dom tymczasowy w Łodzi
Miejsce obecne: dom tymczasowy w .........
Sterylizacja: tak.
Stosunek do dzieci: ?
Stosunek do innych psów: jest bezkonfliktowa, bardzo lubi inne psy
Stosunek do kotów: akceptuje koty
Dodatkowe informacje: sunia ładnie utrzymuje czystość w domu oraz ładnie chodzi na smyczy.
Charakter: miła, łagodna, spokojna, posluszna, nie narzucająca się.
Opis psa z domu tymczasowego: pies marzenie dla każdego, ładnie chodzi na smyczy. Nie zawadza w domu. Jest cicha, delikatna, wrażliwa i ostrożna.[/I]

Oczywiście jeśli ktos ma lepszy pomysł to niech sie nim podzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Kochani, stajemy tu na głowie, by wszystko z sensem poorganizowac.
Do wpłat konto poda Olena. Tak zdecydowałyśmy. Postaram się ściągnąc dane do przelewów.[/QUOTE]
Czekam z niecierpliwoscia bo juz nie moge dalej markowac na FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Juz podaje na pw numer konta, pierwszy raz, mam nadzieje, ze same konto wystarczy, prosze mowic czy calkowite dane sa potrzebne. Prosze podawac na pw.[/QUOTE]
Calkowite do przelewow zagranicznych :swift , iban, jaki bank, adres banku w ktorym jest konto, pelne dane adresowe odbiorcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zaraz pospisuje wszystkich ktorzy wplacaja na Kame i przesle swoj nr konta. Czy jest juz na watku wydarzenie na fb? Mozna prosic o wklejenie.

Ps - w podpisie mam info ze nie udaje mi sie byc po 16;)[/QUOTE]
Jest stare wydarzenie podane juz, ktore konczy sie za kilka dni.
Profil Krystyny, ma bardzo duzo zdjec z kotami w mieszkaniu:(
[URL]https://www.facebook.com/profile.php?id=100001590856122[/URL]
Wydarzenie Oczki na ktorym [na razie do zamkniecia] , sa juz prosby o pomoc dla kami od moich dwoch znajomych.
[URL]https://www.facebook.com/event.php?eid=189951061031845[/URL]

[URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000678946063"]Kasia Zo.[/URL]
tez chcialabym jakos pomoc, prosze podpowiedziec jak moge to zrobic. Nie mieszkam w Pl. a tak bardzo chcialabym pomoc. czekam na wytyczne

[URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000488649320"]Kasia F.[/URL] El, poproszę dane i numer konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dane prosze przekazac, ale swifty sprawdze dopiero w domu, jak sie uda, albo od sasiadki, pierwszy raz mam neistety z czyms takim do czynienia, ale dojde napewno. Do wieczora napewno wszystko bedzie dla przelewow zagranicznych.[/QUOTE]
Dane do przelewu przekazane tylk 1 osobie Katarzynie F. jak wplyna pieniadze prosze o informacje.
tak jak juz pisalam do przelewow z z zagranicy potrzebne sa dane konta ze swiftem i Ibanem oraz adresem banku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Kamunia już w drodze do hoteliku.
Jest biedulka bardzo wystraszona i zdezorientowana[/QUOTE]

Cały czas o niej myślę jak ona to zniesie .....
Czekamy zatem na informację jak będzie na miejscu .
Łzy same płyną ....Zuzia będzie szczęśliwa jak jej psy będą pod troskliwą opieką....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dane prosze przekazac, ale swifty sprawdze dopiero w domu, jak sie uda, albo od sasiadki, pierwszy raz mam neistety z czyms takim do czynienia, ale dojde napewno. Do wieczora napewno wszystko bedzie dla przelewow zagranicznych.[/QUOTE]
IBAN dla przelewów zagr. to nr banku poprzedzony "PL".

swift mogę sprawdzić, jeśli dostanę nazwe banku na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...