Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Reno2001']Wiem, że całą sprawę załatwiała na początku Neczka. Niestety ja nie mam z nią kontaktu i wiem, że schronisko już też nie. Może jeszcze zajrzy tutaj i coś zaproponuje. Oby.[/QUOTE]

Jesli nikt sie nie zglosi to moge to wziac na siebie, nie ukrywam ze tak za bardzo sie nie orientuje jak tam z Kama wszystko wyglada, kasa, zaleglosci, ogloszenia, ale moge sprobowac wziac to na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Donki, przyjmie oba psiaki - 300zl, z karma ok 360zl. Czy Kama była sterylizowana? Mysle, ze tak, bo na watku nic nie bylo o tym wspomniane, wiec moglo to byc w schronisku.
Pisze zaraz do maupy, ze przejme watek Kamy. Od razu przepraszam jak kogos zapytam o deklaracje i podtrzymywanie bo pierwszy post jest uzupelniony do 14.09 wiec nie wiem czy cos przychodzilo po tym teminie.
Czy nadal mam dzwonic do p. Artura? Moze jak rodzina psy przetrzyma 2 dni to nie trafia do schroniska, z drugiej strony pogrzeb jest wlasnie w piatek, nie wiem kto bedzie mial do tego glowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Moje wszystkie deklaracje wlacznie z ta na Kame poszly na konto Zuzi, mam nadzieje, ze Rodzina to przekaze na psy. Przekaz byl robiony z poczty na moje nazwisko.[/QUOTE]

Zostal przepisany na mnie watek - brakuje w pierwszym poscie deklaracji od Ciebie, Javeny (pisala ze przelew poszedl) i paros. Nie wiem jak to teraz sprawdzic - mysle, ze rodzina na razie nie ma do tego glowy. I tak powysylam pw do kazdego, tylko musze posprzatac skrzynke swoja. Czy tytul ma na razie taki zostac, czy napisac o Zuzce i nowych deklaracjach?

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje i na Kamcię i na Oczkę zawsze wpłacałem na konto Zuzki .
Jeszcze 17 września wpłaciłem dodatkowe 100 zł. ( poza normalnymi deklaracjami ) - 50 zł. dla Kamci i 50 zł. dla Oczki - jak zwykle - na konto Zuzki . . .
Oczywiście podtrzymuję swoje deklaracje - musimy wspólnie znaleźć prawdziwy dom tym suczkom .
Powrót do schroniska nie wchodzi w grę .
Pozostanę naturalnie w kontakcie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Przeczytałam dopiero teraz...............
Nie wiem co mam powiedzieć. Nie wiem. Jestem w szoku...

Mogę jakoś pomóc ?[/QUOTE]

Jakoś się tu juz poorganizowaliśmy dzięki zaangażowaniu tylu osób. Teraz najważniejsze będzie zapewnic wpłaty na hotelik.

Dzwoniłam już do rodziny i wstępnie umówiłam się na odbiór Kamy w piątek rano. Jonik też ma najprawdopodobniej zapewnione DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...