Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='hebanowa'][SIZE=4][COLOR=blue]Jest szansa ,żeby psiaki jechały razem ........

[SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu

A to link do hoteliku .
Więc proszę -decydujcie:roll:
Pieski będą przebywac w domu.
[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Bardzo mi przykro z powodu śmierci Zuzki...

Niestety link sie nie otwiera. Możesz wkleić jeszcze raz? I gdzie jest ten hotelik? W jakim mieście?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu[/URL]

Nie zauważyłam ,że link się nie otwiera ,wkleiłam dobry powyżej.;)

Dla wyjaśnienia to Oczka-towarzyszka Kamy z DT już miała zarezerwowany ten hotelik i z racji tego ,że wydaje mi się ,że psiaczki potrzebują wzajemnego wsparcia to zadzwoniłam czy znalazłoby się jeszcze jedno miejsce.
I miejsce jest tez dla Kamy zarezerwowane -koszt 300 zł plus karma ,tak mi Donka 5 podała (ważne ,że będą w domu)

Hotelik jest ok.30km od Radomia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hebanowa'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu[/URL]

Nie zauważyłam ,że link się nie otwiera ,wkleiłam dobry powyżej.;)

Dla wyjaśnienia to Oczka-towarzyszka Kamy z DT już miała zarezerwowany ten hotelik i z racji tego ,że wydaje mi się ,że psiaczki potrzebują wzajemnego wsparcia to zadzwoniłam czy znalazłoby się jeszcze jedno miejsce.
I miejsce jest tez dla Kamy zarezerwowane -koszt 300 zł plus karma ,tak mi Donka 5 podała (ważne ,że będą w domu)

Hotelik jest ok.30km od Radomia.[/QUOTE]

Dziękuje za info. Zajrzę zaraz na watek hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Znam Donkę osobiście.
W hoteliku sa boksy zewnetrzne, ale psiaki trafia do domu.
Donka postanowiła jednemu psu dac miejsce w domu. Wczoraj dzwoniłam tam w wielkiej panice, zgodziła się na Oczkę, hebanowa rozmawiała o Kamie.
Sądzę, że będą miec tam super. Duże podwórko, Donka kochająca psy i jej córeczka. Będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ta odpowiedzialnosc polega na tym, ze w razie gdyby dt zaniemogl pies jest pod opieka tej osoby i jak kasy zabranie to tez?[/QUOTE]

Olena, przede wszytskim ktos musi po prostu koordynowac sprawy suni. Do tej pory to własnie robiła zuzka. Ona pilnowała wpłat. Wiem, że całą sprawę załatwiała na początku Neczka. Niestety ja nie mam z nią kontaktu i wiem, że schronisko już też nie. Może jeszcze zajrzy tutaj i coś zaproponuje. Oby.
Na pierwszy rzut trzeba skontaktowac się ze schronem i porozmawiac o propozycji. Jak wyobrażacie sobie sytuację, kiedy suka zasiedzi się w hotelu, wpłaty będą minimalne a większoś osób teraz deklarujących pomoc się wycofa? Zwalicie wszystko na Donkę? Tu nie ma miejsca na improzwizację. Tu musi byc wszytsko zapięte na ostatni guzik, by w przyszłości nie wyniknęła taka sytuacja, jak teraz, że suka jest niczyja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Moze warto sie nad tym zastanowic,![/QUOTE]
Odemnie do Łodzi jest 219 km jestem w stanie przyjechac po psa tylko gorzej z finansami ..jak juz wczesniej wspomnialam buduje kojec i bude dla tymczasow z Sopociego schroniska wiec kazdy wydatek musze przemyslec ale ze swojej strony moge pokryc jakas czesc potrzeba na benzyne. Wrazie potrzeby mozecie na mnie liczyc gdyby nie udalo sie Wam znalesc domu w łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...