Jump to content
Dogomania

37 Beskidzka Wystawa Psów Rasowych /3.07.11r /Ustroń /o.Bielsko-Biała


Vilena

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestesmy juz w domku. Pogoda byla fatalna. Lalo (z malymi przerwami) praktycznie caly czas. Wszyscy przemoczeni i brudni od blota...

Gdyby nie pogoda, to wystawa bylaby super.

Moje bedlingtonki wypadly super. Czas sie pochwalic ;)

Celinka zdobyla CWC i BOS, a Jazz, ktory ma 9 msc i dwa dni, zgarnal BOBa! Udalo mu sie tez wygrac BOG juniorow i stanac na czwartym miejscu na BIS juniorow. Dziekuje Ryskowi za pomoc w osiagnieciu takich wynikow ;)

Dodalem tez troche zdjec (pogoda ograniczyla moja prace praktycznie do kilku ras). Mozecie je obejrzec tutaj - [url]http://pies.tv/index/movie/id/119/ustron-cwc-03-07-2011-r-.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']To ja zacznę :)) Lwi piesek Gerda Alwaro FCI Najpiekniejszym Psem Podbeskidzia 2011 ![/QUOTE]

[quote name='panienkabubu']Boston Terrier - [B]NOVINKA Rojber FCI [/B]- V1, CWC, BOB, BEST OF GROUP, [B]BEST IN SHOW II [/B]!!!!!!!!!!!!!!!

Na miejscu pierwszym Springer Spaniel Walijski od Jagoodki :-)

BRAWO !!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='pawelg']Jestesmy juz w domku. Pogoda byla fatalna. Lalo (z malymi przerwami) praktycznie caly czas. Wszyscy przemoczeni i brudni od blota...

Gdyby nie pogoda, to wystawa bylaby super.

Moje bedlingtonki wypadly super. Czas sie pochwalic ;)

Celinka zdobyla CWC i BOS, a Jazz, ktory ma 9 msc i dwa dni, zgarnal BOBa! Udalo mu sie tez wygrac BOG juniorow i stanac na czwartym miejscu na BIS juniorow. Dziekuje Ryskowi za pomoc w osiagnieciu takich wynikow ;)

Dodalem tez troche zdjec (pogoda ograniczyla moja prace praktycznie do kilku ras). Mozecie je obejrzec tutaj - [url]http://pies.tv/index/movie/id/119/ustron-cwc-03-07-2011-r-.html[/url]

[/QUOTE]

GRATULUJĘ !!!!!!!!!!! :LOVEU:
A na IIi BISie kto ? :)

Link to comment
Share on other sites

My wróciliśmy bardzo zadowoleni :) :)

[B]BALDUR Braterstwo Wilczaków - ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze Szczenię w Rasie i ... I BEST IN SHOW SZCZENIĄT[/B] :multi: :cunao: :cunao:

To siódma wystawa Baldiego. W tym pięć razy stawał na podium :) :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Boston Terrier - [B]NOVINKA Rojber FCI [/B]- V1, CWC, BOB, BEST OF GROUP, [B]BEST IN SHOW II [/B]!!!!!!!!!!!!!!!

Na miejscu pierwszym Springer Spaniel Walijski od Jagoodki :-)

BRAWO !!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Tiaaaa moje 11-miesięczne dziecię[B] BOG-1[/B] i [B]BIS-1[/B]!!! Chłone teraz opijając sukces szampanem :))
[B]panienkabubu[/B] ale emocje były na BISie - niezapomniane chwile, niezapomniana atmosfera. Zostałyśmy we dwie na BISie i zamiast skupiać się na psach to my emocje wymieniałyśmy :o) Dzięki kochana!!!
No i oczywiście wielkie wielkie gratki dla cudnej Nufki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...