Jump to content
Dogomania

Na numerek wystawowy.....


blaira

Recommended Posts

[quote name='Asiuleczka.Warka']Hehe ja tam wolę opsakę i sama sobie na MNWPR w Warszawie kupiłam za 23zł.Bo klipsy na numerek miałam dwa i są one nie wygodne.[/quote]

a jak działa taka opaska? jak do tego kartkę z num. można przyczepić?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opaska to nic innego jak kawałek materiału z dwoma paskami z tyłu(przez które przekładasz rękę)a na przodzie materiału masz wszyty kawałek przeźroczystej folii,gdzie wkładasz od góry numer wystawowy:lol:

np.coś takiego.Są różne wersje kolorystyczne.
[URL="http://img.bazarek.pl/8576/2330/213243/2127619522485f8e5a95f7e.jpg"]http://img.bazarek.pl/8576/2330/213243/2127619522485f8e5a95f7e.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Opaska to nic innego jak kawałek materiału z dwoma paskami z tyłu(przez które przekładasz rękę)a na przodzie materiału masz wszyty kawałek przeźroczystej folii,gdzie wkładasz od góry numer wystawowy:lol:

np.coś takiego.Są różne wersje kolorystyczne.
[URL]http://img.bazarek.pl/8576/2330/213243/2127619522485f8e5a95f7e.jpg[/URL][/quote]

:cool3::cool3::cool3: ja mam wersję z pełnym tyłem z dość grubego płótna , przezroczystym wierzchem i paskami zaciskowymi.. trzeba szukać na wystawach na stoiskach handlowych a akcesoriami dla zwierząt :razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

JA mam prawdopodobnie taką samą jak Ty Betko;) Są ładniejsze od tych przeźroczystych,które zaprezentowałam.To było pierwsze lepsze zdjęcie wyszukane w necie.
Proponuję Ci Patisko rozejrzeć się na all(rzadko ale czasem można trafić).Najszybciej dostaniesz coś takiego na wystawie.JA za swoją zapłaciłam 15 zł,kupowana na MWPR w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opaskę na numerek kupilam na wystawie w Szczecinie na jakimś stoisku, które często widać na wystawach. Lepsze to niż spadający na ziemię numerek. Przynajmniej na ziemię nie spadnie.
Ale moja opaska zsuwa się z ręki. Materiał z jakiego jest zrobiona jest jakby za sliski, a guma jakby zbyt mało ściągająca - mimo, że oczywiście jest rzep do regulacji. Nie mam chudej ręki ale jakby ktoś miał, to nawet by rzepa nie mógl zapiąć, bo nie przewidziane na szczupłą rękę. Nie wiem co zrobić z tą opaską. Ciągle mi spada na łokieć i ciągle ją muszę podciągać.
Są w sprzedaży jakieś porządne opaski?

Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

ja mam takie cus:

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4775/opaskavn6.jpg[/IMG]

kupilam ja w Austrii za 5 EUR

i po kilku wystawach stwierdzam ze to jest to o co mi chodzilo !
poprzednia opaska miala numerki wsadzane bokiem a ta ma od gory i jest to 100 razy wygodniejsze
ale przede wszytkim ta nie jest zapinana na rzep tylko ma taki regulowany, rozciagliwy pasek ktory mozna ustawic na jedna szerokosc na stale :multi: i nikt nie musi mi pomagac w zapinaniu jej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']tez chcialam czarna ale byly juz tylko na rzep :placz: a tych z paskiem zostaly czarowne...i zolte :evil_lol:[/quote]

eee tam zolte fajne :cool3::cool3:

[quote name='AlaNowak']Ja jestem raczej za klipsami....[/quote]

mi tam osobiscie przeszkadza jak numerek lata w tę i we w tą ;) wiec ja jestem raczej za opaskami, ale chyba wykorzystam chociaz raz moj klips, bo szkoda zeby lezal, taki ladny :p

Link to comment
Share on other sites

Ja najpierw kupiłam klips i wiecznie numerek miałam na nosie, bo co wiaterek zawiał to numerek podlatywał. Co szybciej podbiegłam to już numerek latał. Nie mówiąc o tym jak pięknie powiewał na moim , no cóż... biuście rozmiar D.:evil_lol: Aż się w końcu wkurzyłam i kupiłam opaskę, taką na rzepa . Ponieważ ręce mam szczupłe (w przeciwieństwie do talii:placz:) to trochę tego rzepa skrócę i skończą się boje z numerkiem.
Polecam opaski, moja kosztowała 23,- zeta tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Ja klipsy przypinam na wysokości zoladka (do koszuli) lub przy kieszonce w marynarce. I oto metoda, aby mnie wybiło oka:) A żeby się tak nei majtało- mam przy sobie nożyczki, ktorymi obcinam zbedne czesci numerka:)[/quote]

No, to tez jest sposob ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...