Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

[quote name='arielka186']Nie no ja też nie taka bardzo stara- zależy jak patrzeć... Powiedzmy że od kilku lat obchodzę 28 urodziny: Watpliwy:...

edit: mam takie pytanie- wstawiłam tu emotkę- czy Wy ją widzicie? Bo u mnie tylko napis...[/QUOTE]

hahaha zakładając,że masz od kilku lat te 28 lat, to ja mam dokładnie połowę ;D

U mnie nie ma emotki, tlyko napis: : Watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']Jakie one fajniutkie, !
[url]http://i53.tinypic.com/286vi48.jpg[/url]

To jest najlepsze hihiih
A co ludize mówią,jak idziesz z czwórka na spacer? :D[/QUOTE]
Kiedy idę z czwórką... qrczę, u mnie chyba się przyzwyczaili, a gdzieś dalej sama nie zabieram nigdy wszystkich- co najwyżej po dwa. ;) Czasami tylko ktoś zapyta, czy stafficzka Arielka nie zrobi małym krzywdy...

[B]Casablanca[/B]- dziękuję :)

[quote name='Chiquita&DeeDee']widać, że się kochają, u mnie, aż tak miło niestety nie jest[/QUOTE]
A długo Twoje dziewczynki są razem? Może z resztą też ma znaczenie, że Dee była już dorosła jak przyjechała do Ciebie- ja mam je od szczylka, Milka jest 2 lata starsza... Po tych dwóch latach stwierdziłam, że muszę sprawić jej koleżankę- nie bardzo mogła dogadać się z Pakiem i Arielką- oni z kolei razem wszędzie ;)
Malutkie się kochają, ale też potrafią się pokłócić- jest wtedy niezła awantura z gryzieniem, muszę je łapać i na jakiś czas trzymać z daleka od siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, jak my idziemy z 4 to ludzie tylko robią wielkie oczy;) podejść się boją, bo stado nie jest pozytywnie nastawione na obcych, więc nie mamy z tym problemów;)

Moje dziewuchy są od roku razem, tylko, że u mnie o tyle trudno, że Dee jest dorosła, dużo starsza od Chiquity i w domu z którego ją przywiozłam było 6 kotów canadian sphinx i pies, musiała walczyć o jedzenie i wodę, jak widać nie walczyła dobrze, bo była zagłodzona. Co za tym idzie trzyma Chiquite na dystans. Tzn dogadują się super, bo Czika jest bardzo ugodowa i poddaje się, ale nie tulą się tak jak psiaki od Mami, czy tak jak Twoje na zdjęciach... nie myją sobie pysiów, a szkoda.. Też nieraz jest wojna, ale tylko jednostronna- Dee skoczy z zębami, a Czika potulnie idzie na swoje miejsce. Chociaż długo musiałam Dee stopować i odstawiać.

A ja poproszę o więcej takich uroczych fotek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- wszystkim Wam dziękuję za miłe komentarze i obiecuję- może jeszcze dzisiaj- wstawić nową porcję fotek ;)

[B]Chiquita&DeeDee[/B], Twoja Dee jest po przejściach, na pewno potrzebuje dużo więcej czasu żeby zaakceptować współtowarzyszkę nie jako rywalkę, ale jako kumpelę do wspólnych zabaw, spacerków... U mnie też na początku nie było kolorowo- a i dziś małe potrafią się na poważnie pokłócić- Milka ma np strupka na uchu, bo Chicca ją ostatnio dziabnęła:shake: Daj dziewczynom czas- w prawdzie rok to sporo, ale może rany w psychice Dee były na tyle głębokie, że potrzebuje więcej czasu? No i nie wszystkie chi mają taki charakter- moje to typowe pieszczochy- ale z Milki to wyszło dopiero, kiedy do domu zawitała Chicca :)

Aha, no i [COLOR="red"][B]zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego dochód pójdzie na westie w potrzebie:[/B][/COLOR]
[URL="www.dogomania.pl/threads/212317-Ogłoszeniowy-bazarek-dla-westie-w-potrzebie-do-wyczerpania-)?"]www.dogomania.pl/threads/212317-Ogłoszeniowy-bazarek-dla-westie-w-potrzebie-do-wyczerpania-)?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że to typek złośnicy;) ale ona jest w tym kochana, a Chiquitki nigdy nie ugryzła tak, żeby miała strupek, one są bardzo zżyte, bawią się i naśladują:) tylko nie śpią razem... i nie liziają sobie pyszczków.. To czekam na fotki:) [SIZE=1]i skromnie zapraszam do nas, bo kilka pytań do szanownej Pani tam czeka;) hehe[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja myślę, że to typek złośnicy;) ale ona jest w tym kochana, a Chiquitki nigdy nie ugryzła tak, żeby miała strupek, one są bardzo zżyte, bawią się i naśladują:) tylko nie śpią razem... i nie liziają sobie pyszczków.. To czekam na fotki:) [SIZE=1]i skromnie zapraszam do nas, bo kilka pytań do szanownej Pani tam czeka;) hehe[/SIZE][/QUOTE]
Za chwilkę wpadnę, z wielką przyjemnością ;)

[B]KaśkaSz[/B]-niestety, w tym sezonie wystawowym bardzo skromniutko- miałam trochę problemów rodzinnych i nie bardzo mogłam jeździć... Także w tym roku wybieramy się tylko jeszcze do Warszawy i Nowego Dworu... Białystok to strasznie daleko od nas, w dodatku nikogo tam nie znam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186'] Białystok to strasznie daleko od nas, w dodatku nikogo tam nie znam...[/QUOTE]

Że co, że co?:D
A jaaa?
Ja będę tłumaczyć, ale po sędziowaniu jestem wolna ;)
Białystok daleko od Wawy? Chyba żartujesz :D
To tylko 200 z kawałkiem, a droga jest bardzo dobra, szybko się jedzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:oops:Oj to teraz Aysel się spalę ze wstydu... :oops: Zawsze mylę Białystok z Bielskiem-białą i jeszcze Białopodlaską...:oops: Czyli że Białystok to jest sam wschód Polski? A zgłoszenia? Pewnie i tak już po terminie- z resztą, jak pisałam, mam nieciekawą sytuację w domu- nie mogę się wyrwać na nawet jeden cały dzień... Aysel, bardzo Cię przepraszam, że nie pomyślałam o Tobie- ale jakoś do tej pory nie było mowy gdzie kto mieszka, a jakoś nie spojrzałam na napis "jak wół" pod avatarkiem :razz:
Aysel, robisz asystenturę? Ja zamierzam się w przyszłym roku zapisać na kurs...jak będą jeszcze miejsca...

Justa, w W-wie będę, chcę zgłosić Chiccę- w końcu nie jest taka chuda że do ludzi wstyd wyjść- zaraz TOZ by mnie ścigał za głodzenie psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka2']Ja się nie mogę napatrzeć na Chicce :loveu: mimo to, że jest bardzo drobna jest strasznie proporcjonalna.

Nie ma wielkich oczu wychodzących z orbit co często widzę na fotkach innych cziłek ;)
W jakim wieku ona jest i ile waży ?[/QUOTE]
Miło mi Angelka że Chicca Ci się podoba- fakt, ona jest bardzo proporcjonalna- idealny kwadracik- czyli tak jak mówi wzorzec- jednak przydałoby się trochę mięska :D nad czym pracujemy... Podobno już troszkę przytyła, ale po budowie nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była mocno zbudowana. A wiek- właśnie skończyła rok :)

Kaśka- mnie też jest przykro że się nie spotkamy- Was w Warszawie nie będzie we wrześniu? Ja dzisiaj wysłałam zgłoszenie Chicki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Miło mi Angelka że Chicca Ci się podoba- fakt, ona jest bardzo proporcjonalna- idealny kwadracik- czyli tak jak mówi wzorzec- jednak przydałoby się trochę mięska :D nad czym pracujemy... Podobno już troszkę przytyła, ale po budowie nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była mocno zbudowana. A wiek- właśnie skończyła rok :)

Kaśka- mnie też jest przykro że się nie spotkamy- Was w Warszawie nie będzie we wrześniu? Ja dzisiaj wysłałam zgłoszenie Chicki.[/QUOTE]

eeee to jeszcze ma czas nabierze mięśni i będzie wyglądać " poważniej". Pełny wygląd papillona jest w wieku 3 lat wiec u cziłek pewnie jest tak samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka2']eeee to jeszcze ma czas nabierze mięśni i będzie wyglądać " poważniej". Pełny wygląd papillona jest w wieku 3 lat wiec u cziłek pewnie jest tak samo :)[/QUOTE]
Dokładnie tak jak mówisz- Milka w lipcu skończyła 3 lata i teraz dopiero wygląda najatrakcyjniej- sierść, budowa... Ale w Chickę dosłownie "wpycham" jedzenie- bo z niej jest straszny niejadek- a jużą jak kupiłam karmę weteryneryjną dla niejadków z jakimś skondensowanym białkiem czy jakoś tak- wcale jej nie chce jeść ... Chociaż jak ją karmię ręką to zjada i widać już efekty- w tygodniu pójdziemy na ważenie, więc będzie wiadomo ;)

[B]Kaśka-[/B]szkoda... A gdzie będziesz? Tylko w Białymstoku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...