Jump to content
Dogomania

2 boxie już na zawsze w DS, teraz SHARA i OMAR


Alicja

Recommended Posts

znalazłam 2 bazarki jutro sprawdze który lepszy
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206977-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-52-og%C5%82oszenia-za-10-z%C5%82!-Na-dwukrotnie-skrzywdzon%C4%85-Maj%C4%99.Do-14.05[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206095-pakiet-50-og%C5%82osze%C5%84-tylko-10z%C5%82-na-hotel-dla-Hajsa!-przed%C5%82u%C5%BCamy-do-15-maja[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy sa potrzebne pieniazki ?
Boksery sa mi bardzo bliskie, 13 lat mialam mojego kochanego boksia...odszedl w grudniu zeszlego roku.
Caly czas gryze sie, nie umiem sie zdecydowac na kolejnego...moze bede mogla w czyms pomoc ? Nie mam duzo, ale kazdym groszem chetnie sie podziele.
Jesli cos jest potrzebne, prosze o info.
Rudaski kochane....caly czas wyc mi sie chce, jak przypomne sobie mojego Atoska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggis1980']Czy sa potrzebne pieniazki ?
Boksery sa mi bardzo bliskie, 13 lat mialam mojego kochanego boksia...odszedl w grudniu zeszlego roku.
Caly czas gryze sie, nie umiem sie zdecydowac na kolejnego...moze bede mogla w czyms pomoc ? Nie mam duzo, ale kazdym groszem chetnie sie podziele.
Jesli cos jest potrzebne, prosze o info.
Rudaski kochane....caly czas wyc mi sie chce, jak przypomne sobie mojego Atoska.[/QUOTE]

Jeśli chcesz nam pomóc w zebraniu pieniążków na sterylizację Sary to każdą złotówkę chętnie przyjmiemy .
Rozliczenie jest na 1szej stronie w poście 15 ,będą dołączone też zdjęcia paragonów na zakupione rzeczy .
Przede wszystkim szukamy jeszcze DT dla Sary , no i oczywiście DS dla obojga .

DZiś spokojnie spałam , po tym jak zobaczyłam fotkę Oskarka którą wczoraj DT przysłał. Później zadzwonię i dam znać jak minęła nocka . Po niedzieli umówiłam się z właścicielką , że podjadę do Sary . Wczoraj nas zadziora strasznie obszczekała z daleka , myślę że czuła że zabieramy jej towarzysza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggis1980']
Caly czas gryze sie, nie umiem sie zdecydowac na kolejnego....[/QUOTE]

[quote name='maggis1980']Dzieki za odpowiedz, zrobie skromny przelew - tyle teraz moge.
Piekne sa, szczegolnie Sara skradla moje serce - taka podobna do mojego boxia :([/QUOTE]

maggis a moze chcialabys zostac domem tymczasowym dla Saruni:), z autopsji wiem ze mimo bolu po stracie to tylko taki cieply dlugi jezyk i futrzaty łebek na kolanach potrafi pomoc w takich chwilach...

Link to comment
Share on other sites

Oj, zebys wiedziala ile mysli kolebie mi sie po glowie.
W skrocie moze napisze.

Mam szorsciaka jamnika i 2 koty. Mam tez 4 letniego synka. Szczerze mowiac mam duze obawy jak towarzystwo by sie zgralo, szczegolnie, ze moje koty zanim zaakceptowaly jamnika (bo to koty byly pierwsze) to niezle sie jamnikowi oberwalo. Teraz jest juz OK, ale trwalo to troche.
Jamnik - jamnik jak jamnik, swoj charakterek ;) ma. Obawiam sie po prostu, czy to wszystko daloby sie pogodzic.
My z mezem pracujemy, jak nie ma nas w domu, to koty maja do dyspozycji cale mieszkanie, natomiast szorsciak jest zamkniety w przedpokoju (spisalam go juz na straty - przedpokoj oczywiscie - jamnik niszczy wszystko, co wpadnie mu w zasieg pychola :D ). Nie widze niestety, gdzie i z kim mialaby przebywac Sara :( Chociaz wierz mi....bardzo bym chciala. No ale dorosli w koncu jestesmy, nie zawsze chciec oznacza moc, wiec pomoge jak moge.

Dodam jeszcze cos, czego nie umiem sobie poukladac w glowie: odkad odszedl Atos, ja zaczelam czuc lek przed duzymi psami, ktorych nie znam. Duzy lek. Jestem nawet bardzo ostrozna w kontakcie z duzymi psami, ktore znam. Nie wiem skad mi sie to wzielo ?

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze , ze mamy sprzymierzeńca w kolejnej cioteczce :cool2:

Jeśli idzie o Sarę , jak dopisze pogoda , tzn . nie będzie walić żabami :diabloti: to się z Cioteczką Sabinką wybieramy do laski w poniedziałek , musimy teraz kiedy nie ma już Oskarka ocenić mniej więcej jaki domek najlepszy dla Sary będzie . Na bank to ona dominowała Oskara .

Dzisiaj rozmawiałam z DT .
Oskar spał przy łóżku pana , zaliczył moczenie łapek w jeziorku , pogonił kozy :lol: , z kotami spoko ,do spanielki spoko ...za to zołza na niego powarkuje ,znam ten typ rudych bohaterów ...miałam taką zołzę przez 14 lat :lol:, daje wcierać fafle jak się obfaflunią :) ,nie odstępuje rodzinki na krok .

Julia jak pojedzie za tydzień , zawiezie mu jeszcze puszeczki , aby mieszać z suchą karmą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggis1980']Sprzymierzeniec nowy ;) wieczorowa pora odwiedza kochane faflaki :loveu:
Ostrzegam: zasiedze sie pewnie ;)[/QUOTE]

Witamy nową boksiową cioteczkę :loveu:

Ciesze się, że Oskarek aklimatyzuje się w nowym miejscu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggis1980']Sprzymierzeniec nowy ;) wieczorowa pora odwiedza kochane faflaki :loveu:
Ostrzegam: zasiedze sie pewnie ;)[/QUOTE]

[B]i na to liczymy :cool2:[/B]

[quote name='Iv_']Witamy nową boksiową cioteczkę :loveu:

Ciesze się, że Oskarek aklimatyzuje się w nowym miejscu :loveu:[/QUOTE]

[B]teraz tylko jeszcze lepszy DS i pełnia szczęścia :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue][B]Zapraszam na bazarek CIUSZKOMANIA ( pierwsza odsłona )na nasze boksie [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
[/CENTER]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207827-Ciuszkomania-na-Oskara-i-Sar%C4%99-2-boksery-szukaj%C4%85ce-dom%C3%B3w-do-godz.-22.00-dn.-24.05?p=16884396#post16884396[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue][B]Zapraszam na bazarek CIUSZKOMANIA ( pierwsza odsłona )na nasze boksie [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
[/CENTER]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207827-Ciuszkomania-na-Oskara-i-Sar%C4%99-2-boksery-szukaj%C4%85ce-dom%C3%B3w-do-godz.-22.00-dn.-24.05?p=16884396#post16884396[/URL][/QUOTE]

zaproszę raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']jesli nadal szukacie tymczasu,mam wolne miejsce tymczas platny,kontakt prosze priv lub tel.pozdrawiam[/QUOTE]

Co to znaczy, tymczas płatny? za co należy zapłacić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']jesli nadal szukacie tymczasu,mam wolne miejsce tymczas platny,kontakt prosze priv lub tel.pozdrawiam[/QUOTE]

szukamy tymczasu dla Sarci

Moze napisz jakie są warunki i jaka opłata , co w tej opłacie jest , no i tak ogólnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...