Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='_Migotka_']Znalazłam taki wątek --->> [url]http://www.dogomania.pl/threads/186573-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-wpisujcie-tylko-sprawdzone[/url]

Może tam znajdzie się jakiś hotelik lub dt bliżej Twojej miejscowości, szafranekm.[/QUOTE]
Dziękuję Migotka, zaraz zajrzę.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam że tak późno z tym banerem
ale robotę w domu miałam
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206667-Chory-piesek-koczuje-porzucony-na-cmentarzu-pom%C3%B3%C5%BCcie-potrzebna-pilnie-pomocy!!!"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6083/beznazwy1ix.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

zwolniło mi się 20 zł, więc mogę zadeklarować na stałe
W Opolu jest bardzo dobre schronisko i przy nim hotelik fundacji Fioletowy pies, może mogliby odpłatnie pomóc.Pewnie sami mają nielekką sytuację finansową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']zwolniło mi się 20 zł, więc mogę zadeklarować na stałe
W Opolu jest bardzo dobre schronisko i przy nim hotelik fundacji Fioletowy pies, może mogliby odpłatnie pomóc.Pewnie sami mają nielekką sytuację finansową.[/QUOTE]
Ale to jest Opole Lubelskie, nie ma u nas fundacji o takiej nazwie, a schroniska też nie ma, kiedyś była podpisana umowa ze schroniskiem ale teraz z tego co słyszałam wynajmują hycla.
Dziękuję za deklarację Poker, czy mogę je zapisać jako jednorazowe?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- 10 złotych za dobę, w warunkach szpitalnych (mamy przecież lecznicę ze szpitalem na dole), z codzienna opieka weta- to naprawdę nie jest wygórowana cena. Nasz hotel różni się od innych tym, że mamy lekarzy. Nie musimy psiaka wozić.
Domowy hotel polega na tym, że się codziennie i to kilka razy sprząta, myje podłogę, wietrzy, psy maja wybieg w ogrodzie. Jak się do tej ceny maja ceny hoteli kojcowych- 400- 450 złotych za miesiąc- bez weta, bez ogrzewania, bez codziennego sprzatania?
Nie naciskajcie mnie w ten sposób- chcę psu pomóc, ale nie moge dokładać do każdego psiaka z własnej kieszeni. Nie stać mnie na to. W kwietniu wysterylizowałam na własny koszt 6 suczek, a kroja sie jeszcze dwie. Ja naprawdę nie mam kopalni diamentów, przykro mi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']przepraszam że tak późno z tym banerem
ale robotę w domu miałam
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206667-Chory-piesek-koczuje-porzucony-na-cmentarzu-pom%C3%B3%C5%BCcie-potrzebna-pilnie-pomocy!!!"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6083/beznazwy1ix.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Dziękujemy fochu za banerek.

Link to comment
Share on other sites

Gapa jestem , zapomniałam ,że to Opole lubelskie.
Moja wpłata jest stała jak pisałam.
Ja też uważam ,że 10 zł nie jest wysoką ceną. Tattoi , nie gniewaj się ,ale czy Ciebie ktoś może zarekomendować? Może ktoś zna Twój hotel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']...Tattoi , nie gniewaj się ,ale czy Ciebie ktoś może zarekomendować? Może ktoś zna Twój hotel?[/QUOTE]
Z mojej strony- absolutne zaufanie osobie.
Znam osobiście Tattoi od 7 lat, z czasów Rottków, razem pomagałyśmy przed laty podźwignąc schron w Wieluniu itd. Znam jej TZta. Wspaniali Ludzie :)
Ogromne serce dla psów.
Wspaniały wet tam pomaga, paru zresztą i konsultacja na najwyższym wet szczeblu (sama korzystam), zresztą doświadczenie samej Tattoi- bezcenne.
Jeśli chodzi o hotel- nie byłam i nie widziałam, nie miałam takiej potrzeby jak na razie, więc się nie wypowiadam.
Ale dopiszę- znając osoby- skorzystałabym bez mrugnięcia okiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker'] Tattoi , nie gniewaj się ,ale czy Ciebie ktoś może zarekomendować? Może ktoś zna Twój hotel?[/QUOTE]

Nie gniewam się, wręcz przeciwnie- po tylu skuchach nalezy sprawdzać.
Dziękuje Beatce za "gwiazdki", psiaki u mnie ma Kinia (Jarek i Leszek), mała czarna- był Spajk, teraz jest Foka i Miko z Ostrowii,
jest Bubu z Radomia, jest Coco i Fox Myszy1, Nordi w trakcie leczenia, Biała i Rudzia od Joli Boczkowskiej z przytuliska w Rasztowie (bajk), jeszcze rottki spoza dogo, ze Stowarzyszenia Pomocy Rottweilerom.
Hotel jest otwarty, można zawsze przyjechac i zobaczyć, w jakich warunkach są psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Nie gniewam się, wręcz przeciwnie- po tylu skuchach nalezy sprawdzać.
Dziękuje Beatce za "gwiazdki", psiaki u mnie ma Kinia (Jarek i Leszek), mała czarna- był Spajk, teraz jest Foka i Miko z Ostrowii,
jest Bubu z Radomia, jest Coco i Fox Myszy1, Nordi w trakcie leczenia, Biała i Rudzia od Joli Boczkowskiej z przytuliska w Rasztowie (bajk), jeszcze rottki spoza dogo, ze Stowarzyszenia Pomocy Rottweilerom.
Hotel jest otwarty, można zawsze przyjechac i zobaczyć, w jakich warunkach są psy.[/QUOTE]
A ta malizna byla by w domu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...