Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Zwracam  honor, pani jednak się odezwała. Szukam kogoś do wizyty pa w Krakowie os. Teatralne. Napisałam już do jednej osoby ale jeszcze nie mam odpowiedzi więc gdyby ktoś miał tam kogoś zaufanego to pytajcie, czy by się nie przeszedł tam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ULKA12 napisał:

Zwracam  honor, pani jednak się odezwała. Szukam kogoś do wizyty pa w Krakowie os. Teatralne. Napisałam już do jednej osoby ale jeszcze nie mam odpowiedzi więc gdyby ktoś miał tam kogoś zaufanego to pytajcie, czy by się nie przeszedł tam.

Też poszukam i napiszę. Jest tam Wojtek i Szarotka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ULKA12 napisał:

Zwracam  honor, pani jednak się odezwała. Szukam kogoś do wizyty pa w Krakowie os. Teatralne. Napisałam już do jednej osoby ale jeszcze nie mam odpowiedzi więc gdyby ktoś miał tam kogoś zaufanego to pytajcie, czy by się nie przeszedł tam.

 

14 minut temu, Poker napisał:

elik jest z Krakowa.

Może w końcu los się uśmiechnie do Bajo.

Ula napiszesz do Elik? Jest to konkretna osoba z dogo wiec żeby nie robić bałaganu lepiej nie korzystać z pośredników. ;)

Tutaj jej profil http://www.dogomania.com/forum/profile/16205-elik/

Link to comment
Share on other sites

mdk8 pisała, że szukacie kogoś z Krakowa do przedadopcyjnej na Teatralnym. Amiga, o której wspominacie,ma bardzo blisko tam, bo to też Huta No i jest zmotoryzowana. Jednak gdyby ona nie mogła, to mogę tam podjechać w sobotę lub niedzielę. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, AgaG napisał:

mdk8 pisała, że szukacie kogoś z Krakowa do przedadopcyjnej na Teatralnym. Amiga, o której wspominacie,ma bardzo blisko tam, bo to też Huta No i jest zmotoryzowana. Jednak gdyby ona nie mogła, to mogę tam podjechać w sobotę lub niedzielę. 

Szukamy, dzieki AgaG. I dziekuję mdk8 :)

Tutaj profil Amigi http://www.dogomania.com/forum/profile/11219-amiga/

Ula ,jeśli nikt sie nie odezwał w sprawie wizyty to może  napisz do  Amiga.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mamy to. AgaG bardzo dziękuję za chęć pomocy ale faktycznie Amiga ma bliżej. Elik również dziękuję za chęć pomocy. Razem z Amiga zgodziła się jeszcze iść Agamika. Więc sprawdzą rzetelnie, lecz jak wszystkie wiemy ludzie już się nauczyli co należy mówić aby otrzymać psa i istnieje realne ryzyko, że pomimo tych wszystkich zabezpieczeń po adopcji coś nie wyjdzie. Ale chyba warto zaryzykować bo być moze to właśnie Ten dom. Jak tylko będę miała informację kiedy dokładnie będzie wizyta napiszę. A teraz odwołuję poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...