Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

O 28.10.2016 o 14:59, teresaa118 napisał:

Stala na listopad w drodze, jakos do tej pory nikt nie odpowiedzial na pytanie

Co do ogłoszeń tkj. pisała Ulka ja od 29.10 jestem za granicą.Mam kiepski internet nadal, a rodzina w domu nie chce założyć.Ja także chetnie opłacę takie ogoszenia tylko aby znaleźć taki bazarek.

Link to comment
Share on other sites

O 28.10.2016 o 18:59, Poker napisał:

ULKA12, prośby nie tyczą Ciebie  bezpośrednio, bo nie Ty jesteś odpowiedzialna za  decyzje .Nie  masz obowiązku robienia ogłoszeń , ani płacenia za nie.

Wierzę ,że opiekujesz się nimi bardzo dobrze. Jednak informacje czy też zdjęcia mogłyby się pojawiać częściej niż raz na kilka miesięcy.

szafranekm bywa jednak na dogo ,ale chyba nie zauważa naszych pytań.

Słuchajcie, ja jestem na dogo, tylko co mam pisać jak wiem jaka jest sytuacja, a mnie ostatnio często nie ma na miejscu.Teraz powiem wreszcie i Ulka o tym wie, że jak od dawna brakuje, aby opłacić całość sumy za pobyt Bajo za 1 m-c , ja dokładam od kilku  m-cy  połowe pieniędzy ze swoich oszczędności -  nie piszę o tym bo co by to dało.Wiadomo, że mam inne swoje wydatki.Jestem odpowiedzialna, ale zaczynam mieć  problemy ze zdrowiem i nie będę w stanie  tak opłacać, nie wiem  co będzie dalej. .Ja czytam o wszystkim na dogo i Wasze poytanie także- ale uważam, że ocena mojej osoby jest trochę krzywdząca. Równie dobrze mogłabym zlekcewazyć to wszystko, te płatności, jak brakuje to bazarki, itp.Wiem, że obecnie bazarki także podupadły, zreszta jak mnie nie ma teraz,,,nie wiem czy ktoś by chciał sie tym w ogóle zająć??????Od dziś będę pisać o wszystkim, jaki jest stan konta i ile brakuje do opłacenia pobytu.Wieczorem napiszę aktualne saldo u Bajo.

Link to comment
Share on other sites

szafranekm, każdy ma swoje większe czy mniejsze problemy. Sytuacji finansowej Bajonie nie trzeba było ukrywać.

Ja nie oceniam Ciebie jako człowieka tylko sytuację ,w której mam poczucie ,że przyszłość  psa  za mało Ciebie interesuje.

Mało się dzieje  na wątku, informacje są raz na ruski rok. A wiadomo ,że wtedy wątek umiera,

Link to comment
Share on other sites

No ciekawe czy ktoś by dołożył 100 czy więcej złotych jakbym napisała, że brakuje do opłaty za 1 m-c.Chyba nie o to chodzi w tym wszystkim, a ja nie jestem z Bajo sama prawda???/Jestescie , zaglądacie na wątek, też możecie coś zaproponować.Przepraszam, że to powiem, ale nie dziwię się, że wiele osób odchodzi z dogomanii.Nie komentuje dalej.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Na dzień 13.09.2016 na koncie Bajo było   minus ---27,44 zł.

Wpłaty dla Bajo od 13.09.2016 do 06.11.2016 :

5 zł, mdk8,wpłata wpł. 26.09.2016,

20 zł, Poker, wpłata wpł. 01.10.2016,

10 zł pola53, wpłata wpł.03.10.2016,

50 zł Teresa118, wpłata wpł. 10.10.2016,

20 zł, Poker, wpłata wpł. 25.10.2016,

50 zł. Teresa118, wpłata wpł.31.10.2016,

5 zł mdk8, wpłata wpł.02.11.2016,

10 zł, pola53, wpłata wpł. 03.11.2016.

............

170 zł    Razem

Wydatki:

200 zł opłata za 1 m-c za pobyt Bajo w DT u Ulki za okres od 26.09.2016 do 25.10.2016

200 zł opłata za 1 m-c za pobyt Bajo w DT u Ulki za okres od 26.10.2016 do 25.11.2016.

...............

 

400 zł Razem 

170 zł. - 400 zł = minus 230 zł.

Nie liczę już tych - 27 zł

Na koncie Bajo po stałym opłacaniu pobytu w DT jest minus 230 zł. Możecie przejrzeć poprzednie zestawienia wpłat i opłaty za pobyt.

 

 
Link to comment
Share on other sites

szafranekm,  o ile pamiętam opłacałam ogłoszenia , układałam tekst. Może jednorazowo nikt by 100 zł nie wpłacił,ale coś by dołożył lub wspomógł bazarkiem. Dobrze jest też zmienić tytuł wątku, który nie alarmuje.

Nadal podtrzymuję poprzednie zdanie,że gdy na wątku za mało się dzieje, on umiera. A za to odpowiada założyciel wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wpłynęły wpłaty dla Bajo od:

mdk 8, 5 zł ( dekl. za XI /2016 ) + bonusik 15 zł = 20 zł,   wpłata wpłynęła 25.11.2016,

Poker - 20 zł, wpłata wpłyneła 30.11.2016.

Razem     40 zł

Na koncie Bajo zostaje minus 190 zł.

Na dzień  06.11.2016 był minus 230 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio wpłynęły wpłaty dla Bajo / Szafranka od :

10 zł, pola53, wpł. wpłynęła 05.12.2016,

50 zł, Teresaa118, wpł. wpłynęła 07.12.2016.

............

60 zł    Razem

Na koncie Bajo na dzień 07.12.2016 pozostaje  minus 130 zł     (190 zł  - 60 zł )

DZIĘKUJEMY BARDZO.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatnio wplynęły wpłaty dla Bajo  od :

25 zł Andegawenka, wpłata w.08.12.2016,

10 zł, mdk8, wpłata za  XII plus bonusik 5 zł.- wpłynęła 27.12.2016.

------------------

35 zł RAZEM

Na dzień 07.12.2016 na koncie Bajo było minus 130 zł, teraz na dzień 29.12.2016 pozostaje minus 95 zł. 

130 zł - 35 zł = 95 zł.

Dziękujemy bardzo za pomoc, Waszą pamięć i wsparcie.

 

Link to comment
Share on other sites

Moich wpłat nie ma bo nigdy nie deklarowałam stałych opłat. Uprzedziłam szafranekm że pomagać będę do przejścia na emeryturę i tak się stało od października 2016. Nadal odnawiam, wprowadzam i wykupuję ogłoszenia dla Bajo. Nie kopiuję linków do postów bo nie mam takiego obowiązku a zajmuje to trochę czasu. W Nowym Roku zajmę się ogłoszeniami. Może jeszcze ktoś ma ochotę na zrobienie ogłoszeń to naprawdę nic trudnego. Mogę przesłać na pocztę zestaw do ogłoszeń.

Jeśli ktoś chce wycofać deklarację to już jego sprawa, chociaż podstaw do takiej decyzji na tym wątku nie widzę, bo jeśli chodzi o opiekę to oba psy mają najlepszą i nie ulega wątpliwości że Ula jest nie tylko prowadzącą hotel ale Wielką Miłośniczką psów.

Była propozycja!!!!!!!!!!!!!!!!:

-Teresaa118 masz kogoś na myśli do prowadzenia wątku. Administratorów może być dwóch ...chyba, ale nie jestem pewna.

-i zmiany tytułu wątku. Mnie nic do głowy nie przychodzi, ale ktoś może  ma propozycję.

-proponowałam zrobienie bazarku z moimi fantami, jest ktoś chętny do przeprowadzenia sprzedaży?

 

Gosia musiała wyjechać. Nie pisze sama o tym bo to prywatne i bolesne sprawy. Mieszka w małej miejscowości, bez pracy i perspektyw . Mam nadzieję że spotka się ze zrozumieniem i pomocą. Gosia to prawnik, nie polonistka i woli gadać (oj lubi gadać;) )  i dlatego gorzej Jej wychodzi pisanie. :)))))

Link to comment
Share on other sites

Jestem nowa na dogomani i nie wszystko rozumiem. Myslalam, aby zalozyc osobny watek z Bajo z napisem, ze fajny chlopak bez posagu, szuka dobrych ludzi. Nowy watek sprowadzi moze nowych deklarowiczow.  Szafranek od czasu do czasu pokaze sie na zdjeciach, albo z wiadomoscia, ze zyje. Ludzie nie lubia dlugo szukac, a poczatek Szafranka jest juz po poprawkach nieczytelny. Nie wiem, kto jest na silach prowadzic watek, najczesciej te osoby, ktore oddaly psa do hoteliku. Jesli nie moga, moze ktos, kto ma chociaz sporadyczny kontakt z psem. Ja tylko place

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, teresaa118 napisał:

Jestem nowa na dogomani i nie wszystko rozumiem. Myslalam, aby zalozyc osobny watek z Bajo z napisem, ze fajny chlopak bez posagu, szuka dobrych ludzi. Nowy watek sprowadzi moze nowych deklarowiczow.  Szafranek od czasu do czasu pokaze sie na zdjeciach, albo z wiadomoscia, ze zyje. Ludzie nie lubia dlugo szukac, a poczatek Szafranka jest juz po poprawkach nieczytelny. Nie wiem, kto jest na silach prowadzic watek, najczesciej te osoby, ktore oddaly psa do hoteliku. Jesli nie moga, moze ktos, kto ma chociaz sporadyczny kontakt z psem. Ja tylko place

...."nowa" ale bardzo wspierasz psiaki, wiem bo widzę :)

Szafranekm chodziła po dogo i zapraszała na wątek, ale bez rezultatu.

Szafranek został oddany do hotelu w dość nietypowy sposób. Nie był to wolontariat tylko przypadek że pies znalazł się na cmentarzu w miejscu zamieszkania szafranekm. Gosia nie miała doświadczenia ani w opiece nad dzikim psem ani w prowadzeniu wątku. Na pierwszych stronach są tłumy, ale z czasem watek się wyludnił jak to w zwyczaju bywa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...