Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='teresaa118']Finansowo stoi Szafranek niezle, ale pare groszy w zapasie nigdy nie jest za duzo. Wplace tym razem za listopad i grudzien. Glaski dla puchaczka[/QUOTE]

I warto, bo Gosia Szafrankowa walczy żeby ten malutki zapasik był i pewnie za chwilę znów zacznie się martwić że pula maleje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']I warto, bo Gosia Szafrankowa walczy żeby ten malutki zapasik był i pewnie za chwilę znów zacznie się martwić że pula maleje;)[/QUOTE]

Ninka, Ty to czytasz w moich myślach;).Już jak robiłam podliczenie to myślałam o bazarku świątecznym,ale mało mam ciekawych fantów, ubrania coś nie mają powodzenia na bazarku.Pieniążki szybko z m-ca na m-c ubywać będą z konta Szafranka, a ciężko ze stałymi deklaracjami grosikowymi nawet.

Edited by szafranekm
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Przelałam dzisiaj dla Szafranka stałą za październik i listopad. Przepraszam za opóźnienie, miałam kłopoty finansowe, mam nadzieję, że przejściowe.[/QUOTE]

[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000CD]Bardzo dziękujemy pola[/COLOR][/FONT][/SIZE][B][COLOR=#0000cd]53,za pamięc o Szafranku i wsparcie dla chłopaka.[/COLOR][/B]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybillas']Ja też myślę, że Szfranek na nic nie czeka, bo w jego rozumnieniu on ma już dom. Za późno na zmiany, chyba trzeba się z tym pogodzić, on by tego nie zrozumiał. A poza tym jest naprawde piekny.[/QUOTE]
Jestem odmiennego zdania.Na DS rzadko jest za późno.Nie móiwąc o tym ,że jego utrzymanie w hotelu kosztuje. Za te pieniądze można by już kolejnej biedzie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo różnie z tym bywa. Gdy przygarnęłam wyrzuconego w lesie- kolejnego (piatego ) psa, szukałam dla niego domu, choć wiedziałam już że ma trudny charakter. Przygarnęła go tzw. odpowiedzialna rodzina i ... po pięciu miesiacach postanowili go uśpić, bo sobie nie poradzili! Pies wrócił do mnie i pomimo, iż jest jednym z kilku, myślę ,że nie chciałaby nigdzie się przeprowadzać. A i ja, świadoma jego problemów już nikomu bym go nie oddała. Zbyt wiele w życiu przeżył. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Zapomniałam o Szafranku:-D:grin:;)[/QUOTE]

Nina Ty zawsze pamiętasz.;)

[COLOR=#000080]Dziękujemy Ci bardzo za darowiznę dla Szafranka [B]50 zł[/B] wpłynęła 26.11.2013.

[IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/115/chomikimage.aspx__28215.jpg[/IMG]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...