Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

A w rekawiczkach ?? w koncu jest maly. Moja kotka kiedys wsciekla drapala jak sie jej cos nie podobalo, wiec zakladalam grubsze rekawiczki i dawalam rade. Niestety dzisiaj juz jest starenka i wlasnie siedzi w klinice i nie wiadomo co z tego wyniknie .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']A w rekawiczkach ?? w koncu jest maly. Moja kotka kiedys wsciekla drapala jak sie jej cos nie podobalo, wiec zakladalam grubsze rekawiczki i dawalam rade. Niestety dzisiaj juz jest starenka i wlasnie siedzi w klinice i nie wiadomo co z tego wyniknie .........[/QUOTE]
Też myślę, że trzeba by poczekać na dalsze postępy szafranka w kwestii zakładania obroży czy szelek- jeżeli takie w ogóle nastąpią.Jeśli chodzi o użycie rękawic to mogłyby mu się źle kojarzyć,ponieważ przy łapaniu na cmentarzu osoba/hycel miała założone rękawice, w takiej sytuacji cały wysiłek Ulki mógłby pójść na marne, straciłby zaufanie. Też nie ryzykowałabym, dajmy mu czas.

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje:
[/B] 20 zł. - Poker dekl. stała- [COLOR=red]VI, VII-wpłacone[/COLOR]
20 zł - motyleqq, dekl. stała[COLOR=red]-V-wpłacone[/COLOR]
20 zł. - szafranekm - dekl. stała[B] -[/B][COLOR=red]V,VI,VII - wpłacone[/COLOR]
5 zł. - Eva2406 - dekl. stała[B]- [/B][COLOR=red]V, VI,VII -wpłacone[/COLOR] [COLOR=red]za 3 m-ce.[/COLOR]
10 zł - grzenka - dekl. stała-[COLOR=red]V, VI, VII- wpłacone[/COLOR]
30 zł - wiga138 - dekl. stała - [COLOR=red]VI, VII - wpłacone.[/COLOR]
[B]WPŁACONE: 225 ZŁ.[/B]

[B]Wpłaty jednorazowe:[/B]

200 zł od Yv1958 - wpłacone
148 zł z bazarku paniMysza - wpłacone
50 zł od szafranekm
20 zł od paniMysza - wpłacone
50 zł od mojego znajomego W.Tataka - wpłacone
5 zł. od paniMysza - pozostała kwota z bazarku Pelego,wpłacone,
100zł. od bico,wpłacone
20 zł. od Urszula D. - wpłacone.
20 zł.od Pola53-wpłacone
RA_DUNIA 50 zł. - wpłacone
AnnaA - 15 zł. - wpłacone.
Zosia123 - 10 zł.- wpłacone,
kmurdz - 30 zł - wpłacone,
Andegawenka - 50 zł.
Anna K. Z. - 20 zł - wpłacone.
Jolanta P.(pay pal) - 50 zł - wpłacone.
magdina - 40 zł-wpłacone,
Anna S. - 50 ZŁ - wpłacone.
Ladymonia0610 - 20 zł.-wpłacone.
Gonia13 - 20 zł.-wpłacone.
Kamila B.- 24 zł. - wpłacone.
dusje - 50 zł.-wpłacone.
PACZEK 20zł.-wpłacone,
wpłata od motyleqq z foto-bazarku dla szafranka - 146 zł - wpłacone.
transylwania- 10 zł.-wpłacone.
Agata N.- 10 zł.-wpłacone-lipiec
Maria E.B.- 10 zł.-wpłacone-lipiec
ania shirley- 30 zł.-wpłacone-lipiec.
maja602 - 20 zł.-wpłacone - lipiec.

[B]RAZEM - 1288,00 ZŁ.[/B]

[B] wpłacone 1288,00 ZŁ[/B] [B]+ 225 zł(dekl.stałe) =1513,00 zł. [/B]

[B]WYDATKI:[/B]
[B]Transport z Opola Lub. do Józefowa k/Otwocka - 400 zł.
smycz dla szafranka - 9,50 zł.
kaganiec - ( był niestety potrzebny) - 16.00 zł.

RAZEM: 425,50 ZŁ.

POZOSTAŁO: 1087,50 ZŁ. [/B]
Wydatki uregulowane po odebraniu i przekazaniu szafranka do ośr. fundacji i potem do DT do Ulka12:

transport do ośrodka fundacji- 150 zł.
opłata za hoteli u Ulka12 ok. 300 zł/m-c: 10 zł/doba,za okres od 26.05 do 25.06.
transport z ośrodka fundacji do Ulka12 - 30 zł.

[B]RAZEM:480 zł.[/B].

[B]Pozostało 607,50 zł.

[/B]opłata za pobyt szafranka w DT u Ulka12 za okres od 26.06. do 25.07. - 300 zł.[B]

[COLOR=navy][COLOR=black]Pozostało 307,50 zł.-stan na 18.07.[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Szafranekm sprawdź pocztę PW. Prosiłam Cię o nr konta ale chyba wiadomość nie doszła.[/QUOTE]

maja602, Twoją wiadomość otrzymałam i numer konta wysłałam, dziś na konto szafranka wpłynęła wpłata od osoby bez nicku,może to Twoja wpłata majka602 ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']maja602, Twoją wiadomość otrzymałam i numer konta wysłałam, dziś na konto szafranka wpłynęła wpłata od osoby bez nicku,może to Twoja wpłata majka602 ???[/QUOTE]
Już odpowiedziałam. Nie mam wpływu na to, co wpisują Panie u mnie na poczcie. Moja wpłata już powinna być na podanym koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']Miał być bazarek dla Szafranka z przekazanych fantów, był?[/QUOTE]
Bazarek był dla szafranka, pierwszy to foto-bazarek a następny jak motyleqq mówiła, że jak wróci z wyjazdu to ruszy z bazarkiem z przekazanych fantów.Właśnie napisałam na pw do motyleqq zapytanie o bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Ja już chyba wszystkiego próbowałam, włącznie z tym, że się bawimy obrożą i jest OK, ale jak tylko próbuje mu ją założyć to mu się to nie podoba. Ale wczoraj był postęp bo do tej pory Szafranek nie chciał wchodzić do domu. Ale wczoraj złapała nas na podwórku ulewa i Szafranek tak jakoś przy okazji z innymi psami i ze mną zaczął uciekać do domu i nawet się nie obejrzał jak był w środku:diabloti: Po ulewie poszedł do siebie ale myślę, że pierwsze lody zostały złamane.

Link to comment
Share on other sites

;)
Bo takie odwrażliwianie musi chwilę potrwać.
Najlepiej sprawdza się praca pozytywnym wzmocnieniem i malutkimi kroczkami, albo nawet półkroczkami.
Mój dog na początku nie pozwalał nawet wyciągnąć ręki w stronę głowy, szyi, czy karku, od razu startował z zębami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ja już chyba wszystkiego próbowałam, włącznie z tym, że się bawimy obrożą i jest OK, ale jak tylko próbuje mu ją założyć to mu się to nie podoba. Ale wczoraj był postęp bo do tej pory Szafranek nie chciał wchodzić do domu. Ale wczoraj złapała nas na podwórku ulewa i Szafranek tak jakoś przy okazji z innymi psami i ze mną zaczął uciekać do domu i nawet się nie obejrzał jak był w środku:diabloti: Po ulewie poszedł do siebie ale myślę, że pierwsze lody zostały złamane.[/QUOTE]
Deszczu to on chyba nie lubi, jak był na cmentarzu to szukał schronienia wszędzie, ale do zrobionej budki, pomiędzy grobami nie chciał wejść.Super wiadomości Ulka, ja jestem dobrej myśli, że przekona się do domku-tylko jak pisałyście małymi kroczkami, nic na siłę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...