Jump to content
Dogomania

Pabianice - jamnik Nero znaleziony na ulicy JUŻ JEST W DS z Korunią i Killerkiem :)


piechcia15

Recommended Posts

ma ma :)ale zbieżność:) ta Pani chętna na jamnika co wcześniej modliszka szukała do niej telefonu i w efekcie miała do niej jutro dzwonić to właśnie Sarunia-Niunia:) w lipcu była zainteresowana naszym jamniorkiem:) i patrzcie jaki świat jest mały:D:D:) to przeznaczenie:)

takiego delikwenta wtedy upatrzyła:)ale zamieszkał w Zduńskiej Woli też bardzo szczęśliwy i rozpieszczany jest teraz:)(adopcja schroniskowa)
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6314/jamnik.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']no ale fajnie :)

no to Bernadeto chyba mnie kojarzysz ;) ?
Zapisałam sobie Twoje dane, mam jeszcze w komórce mmsa od Ciebie ze zdjęciem Sary a tu proszę - jaka niespodzianka :):)[/QUOTE]

Agnieszko! Pewnie, że Cię kojarzę. Mam do dzisiaj zapisany Twój nr tel 793..... To niesamowite. Jak dzwoniłam dziś do Magdy to wcześniej sprawdzałam czy nr kontaktowy w sprawie Maluszka nie jest Twoim nr. Doskonale pamiętam Gapcia:). Właściwie, spóźniłam się wtedy tylko pół dnia....

Link to comment
Share on other sites

no to chyba nie, skoro nowy dom już się tym zajmie?
w takim razie prosiłabym o przekazanie mojej wpłaty na spłatę długu Muszki w hoteliku sylwiasso bezpośrednio do niej [url]http://www.dogomania.pl/threads/200894-Roczna-czekoladowa-sunia-zabrana-z-ulicy-D%C5%81UG-PONAD-300Z%C5%81-B%C5%81AGAMY-O-KA%C5%BBD%C4%84-Z%C5%81OT%C3%93WK%C4%98?p=16761577#post16761577[/url]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że będzie nam się razem fajnie mieszkało i towarzystwo zaakceptuje się nawzajem:roll:;):eviltong:... Teraz wyjeżdżam na 3 dni - nie będę miała dostępu do dogo - właśnie w drodze powrotnej wstępuję po Maluszka:Cool!::Cool!::Cool!:...
Pozdrawiam wszystkich i do kontaktu w czwartek wieczorem:bye::bye::bye:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Myślę, że będzie nam się razem fajnie mieszkało i towarzystwo zaakceptuje się nawzajem:roll:;):eviltong:... Teraz wyjeżdżam na 3 dni - nie będę miała dostępu do dogo - właśnie w drodze powrotnej wstępuję po Maluszka:Cool!::Cool!::Cool!:...
Pozdrawiam wszystkich i do kontaktu w czwartek wieczorem:bye::bye::bye:...[/QUOTE]
powodzenia i trzyma kciuki za zapoznanie!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Maluszek jest już w SWOIM DOMKU!!!
Za nami kilkugodzinna podróż (prawie 300km). Niunio drogę zniósł dzielnie. Już w Łasku (tam nastąpiło odebranie Szkraba od Izy). Od razu poznał się z Korunią - swoją współmieszkanką. Po przyjeździe do domu poznał Killerka mój kocurek). Póki co, wszystko jest w jak najlepszym porządki. NERO - bo tak będzie miał na imię Niunio poznaje dom i ogród. Jest nadzwyczaj ciekawski i bardzo komunikatywny.
Może później dołączę zdjęcia. Narazie spadam do reszty Towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...