Jump to content
Dogomania

Pabianice - jamnik Nero znaleziony na ulicy JUŻ JEST W DS z Korunią i Killerkiem :)


piechcia15

Recommended Posts

A ja, jak za dawnych, dobrych czasów przybiegam się i tutaj pochwalić...

Ta oto Śliczna, Maleńka Kruszynka pojawiła się na świecie tydzień temu, 21 września, we środę i wniosła do Rodziny dużo Szczęścia!!!

Nasza Milenka Bernadetka !!!

Poniżej na wspólnym zdjęciu ze swoimi Siostrzyczkami (od lewej): Karolinka, Milenka i Amelka :)

„Milenka <3”
„Karolinka <3 - 18.01.2014r. Milenka <3 - 21.09.2016r.,  Amelka <3 - 04.04.2012r. Moje cudne trzy Księżniczki <3 <3 <3”

 

Jestem 300% babcią, hehehe ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Dzień Zadumy... Psie Zaduszki...

Saruniu((*))

Bonusiu((*))

i wszyscy Moi Najukochańsi Przyjaciele

Czarusiu((*))

Bambusiu((*))

Timusiu((*))

swoje miejsce w naszych sercach macie na zawsze!!!

* * * * *

Wierzę, że gdzieś w zaświatach
cierpliwie, z nosem przy drzwiach
czeka na mnie kudłata
dusza mojego psa
 
I słysząc kroki mej duszy
uniesie klapnięte uszy
i chmury nad nieboskłonem
rozpędzi ogonem
 
Potem mnie w progu przewróci
gdy już uchylą się wrota
i wtedy w proch się obróci
nasza tęsknota
 
* * * * * 

serce_ze_zniczy.gif

* * * * *

Link to comment
Share on other sites

Ojoj!!!! Berni, Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! serduszka.gif

jesteś szczęściarą!...   aż trzy wnusie, Pięknie!  lepiej być nie może!!serduszka.gif

nie wiedziałam, no to ... pijemy dzisiaj!  za Wasze!!! :drinki: ściskam Ciebie kochana, Milenka jest śliczna, po prostu maleńka ślicznotka,  zresztą to u Was już chyba tradycja, piękne kobiety w rodzinie :taniec3:

 

.. I zapalam również Światełko pamięci, wczoraj nie pamiętałam o ... Psich Zaduszkach! ale w sercu mam zawsze, nasze kochane, najkochańsze psiemiłości, nawet jak ich już nie ma przy nas.... Saruniu((*))  Bonusiu((*))   Czarusiu((*))  Bambusiu((*))  Timusiu((*))

 

 

 

  81.gif

Link to comment
Share on other sites

O 28.09.2016 o 19:56, Sarunia-Niunia napisał:

A ja, jak za dawnych, dobrych czasów przybiegam się i tutaj pochwalić...

Ta oto Śliczna, Maleńka Kruszynka pojawiła się na świecie tydzień temu, 21 września, we środę i wniosła do Rodziny dużo Szczęścia!!!

Nasza Milenka Bernadetka !!!

Poniżej na wspólnym zdjęciu ze swoimi Siostrzyczkami (od lewej): Karolinka, Milenka i Amelka :)

„Karolinka <3 - 18.01.2014r. Milenka <3 - 21.09.2016r.,  Amelka <3 - 04.04.2012r. Moje cudne trzy Księżniczki <3 <3 <3”

 

Jestem 300% babcią, hehehe ;)

 

Gratulacje młoda babciu :) 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zaglądam do Was z serdecznościamiusmiech.gif  oj!  chyba młodą babcię zapędzili młodzi do pomocy!  potrójne szczęście ,potrzebuje potrójnej opieki:-P

ciekawam ,Berni czy przy szczepieniu, rozmawiałaś z p doktor o tych skojarzonych szczepionkach?  jakie ma zdanie?

Link to comment
Share on other sites

Hej Aneczko,

nikt babci do pomocy nie zapędza, wręcz sama chętnie do Nich zaglądam, bo świetnie sobie radzą, aż jestem pod wrażeniem... Dziewczynki są słodkie, Amelka to już taka mała Panienka; uwielbia pozować do zdjęć, dyskusje i rozmowy na przeróżne tematy to niemal Jej pasja, Karolinka to niesamowita przylepka - kocha i okazuje miłość na każdym kroku; drobineczka z Niej maleńka, ale przez to jeszcze słodsza:). Milenka natomiast to mały "Klusek", takie to puchate, fałdki wszędzie - na udkach, na pleckach i nawet pod kolanami :wielkieoczy: ...

Aniu, nie rozmawiałam z naszym lekarzem o żadnych szczepionkach skojarzonych, myślę, że będą szczepieni tradycyjną szczepionką. To okaże się w sobotę jak Jacek do nas przyjedzie na wizytę, a póki co nie dzwonię do Niego z żadnymi pytaniami, bo jest w Zakopanem. Niech chłopisko odpocznie i naładuje akumulatory :extra:

A jeszcze z innej beczki nasza Tarunia kończy jutro półtora roczku i jutro mija też też rok jak miała do nas przyjechać. Ponieważ wtedy "wyszło, jak wyszło" przyjechała do nas dopiero 20 stycznia... Dzisiaj wiem, że przez to wszystko tkwiła jeszcze półtora miesiąca w zimnej klatce :bardzosmutny:.... Och, gdybym wtedy wiedziała.... Nie mam chyba co do tego wracać, najważniejsze, że dzisiaj jest z nami i z każdym dniem jest coraz fajniejsza :yeye: ... Taka nasza Ukochana Córeczka :zakochany:

Reszta Maluchów na szczęście też zdrowa (chyba pierwszy raz od stycznia, bo ciągle ktoś chorował na zakładkę; Korunia na przełomie stycznia i lutego, Tarunia od marca do sierpnia, potem znowu Korcia sierpień/wrzesień i Maxiulek, właściwie od sierpnia do listopada) i możemy bezpiecznie wszystkich zaszczepić...

Ciężki mieliśmy rok, bardzo ciężki i przyznam było baaardzo trudno... i psychicznie i finansowo też nam nieźle dokopało... Tarunia 4 operacje (chyba nawet nie chcę sumować tej kwoty), leczenie, wyniki badań Korci i Maxia... za same analizy (panel Psa Seniora + badanie w kierunku chorób odkleszczowych) i USG Maxiulka rachunek wyniósł 392zł... :blady:

No to zdałam relację w telegraficznym skrócie, wyszło z tego jedno wielkie narzekanie.... ale, no niestety - tak nam minął ten rok, oby następny był lepszy!!!

Najważniejsze, że nikogo nie żegnaliśmy, że Bozia dała, iż wszyscy w komplecie powitamy Nowy Rok :taniec6:

 

Tarunia, nasze Maleństwo (fotka z wczoraj)

2016.12.07'.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Berni, z wielką radością nadrobiłam zaległości( chyba bardziej poprawnie będzie nadrabiam)zawstydzony.gif w każdym Twoim słowie wyczuwam, wielką miłość do rodziny, wnuczek,

tak ciepło piszesz o każdej dziewczynce! Pięknie!ok2.gif  czytając dalej ...uśmiechnęłam się sama do siebie, bo podobnie jak u mnie( i jeszcze wielu innymoczy.gif) niestety ten poprzedni rok nie był najlepszy! i to ...z różnych względów, ale żeby już ,nie narzekać ,bardzo mocno w to wierzę, że ten Nowy rok będzie ,po prostu Lepszy!!! milosc.gif dla nas Wszystkich!  Berni, jak Ty pięknie wyglądasz!serduszka.gif

Ja chyba naprawdę, tracę/straciłam wzrok!  pomyliłam Korunię...z Nerusiem, jak spojrzałam na zdjęcie, byłam pewna , ze to Neruś puknijsie.gif

2016.12.07'.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

28 kwietnia 2011 roku zamieszkał z nami Nerunio, nasz Ukochany Piotruś :love: !!!!!!!

Dzisiaj zatem mija 6 lat, od kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy i zobaczyliśmy się w Łasku,

dokąd to, po Niunia pojechaliśmy...

Dzielił nas dystans ponad 300km, ale jak zobaczyliśmy na zdjęciach

te osierocone i zdezorientowane "łocęta" wiedzieliśmy, że musimy...

Maluch okazał się fajnym, wesołym, i nieco psotnym chłopczykiem...

dzisiaj jest dumnym Panem Jamnikiem, choć wciąż małym i uroczym Pluszaczkiem :yeye:!!!!

Taki Słodziak i pomimo 7 lat, Jego buziak wciąż młody, radosny i uśmiechnięty bez śladu siwizny -

ot, beztroski Maluch  :balonik: ...

Nazywamy Go Księciuniem, bo wymagania i maniery ma iście królewskie...

ostatnimi czasy np śniadania jada w.... łóżku :tak: ,

a jak na siłę zaniesie się Go do kuchni, gdzie jedzą inni, Piotruś stoi nad miską szukając pomocy :szuka:

mruczy i... na znak protestu... nie je :nie:... hehehe, taki to nasz mały migdałkowy Smyczek....

100 jamniczych latek życzymy Ci Skarbeńku nasz Najukochańszy :kwiaty4:  :urodzinki6:   :tort5:  :tort::kwiaty5:

 

 

20110428246.jpg

20110429260(1).jpg

26042012302.jpg

10102013084.jpg

08122013102.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Dzisiaj mija 7 lat od odejścia naszej Ukochanej Saruni[*]...


W 2010 roku to był poniedziałek,
pamiętam tamten dzień jakby z fotograficzną dokładnością...
pewnie zostanie tak już na zawsze....
Saruniu[*] - nigdy Cię nie zapomnimy, spędziliśmy wspólnie 12 pięknych i radosnych lat....
Szkoda tylko, że odeszłaś tak nagle, nawet nie zdążyłyśmy się pożegnać 1f622.png ....
Kochamy Cię nasza Jamnicza Damo 2764.png 2764.png 2764.png....
Niech tulą Cię Tęczowe Anioły, spoglądaj na nas zza chmurki i....

czekaj... przyjdziemy, jeszcze się spotkamy....

 

Sarcia.jpg

Sarcia1.jpg

Sarcia2.jpg

Sarcia4.jpg

img024.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To prawda ,Elu nie sposób zapomnieć!...one żyją w nas! to chyba prawda.. że kochani ,żyją wiecznie!

Podoba mi się ,podejście do życia TAM PO DRUGIEJ STRONIE  ... na wesoło!  zawsze w chwilach, kiedy trzeba pożegnać kogoś najbliższego, staram się myśleć...że już teraz jest w LEPSZYM ŚWIECIE! gdzie wszystko jest piękne i szczęśliwe...

Berni, piękna jest Twoja fotorelacja!  jestem pełna podziwu dla Twojego albumu, jest w nim tyle miłościserduszka.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nerunio - 7 latek!!!

Nasz Kochany Pioruś kończy dziś (umownie) 7 latek 1f642.png:)

Żartujemy, że Niunio został pierwszoklasistą 1f609.png;)
Nero zwany (jak już pewnie wszyscy wiedzą) Piotrusiem, jest pociesznym, wiecznym dzieciaczkiem.

Ponieważ dzisiaj pada, dzień jest szary i dżdżysty, Neruś postanowił spędzić go w łóżku, hehehe 1f642.png:) , a co będzie się przejmował 1f609.png;)

Neruśku,
życzymy Ci sto jamniczych latek, bądź zdrowy Skarbie i taki, jak jesteś - bądź naszą radością i pociechą nasz mały, rozkoszny Pluszaczku 2764.png<3 !!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bday.gifNerusiu, kokany nasz jamniczku, pędzi... zapędzona ciocia do Ciebie z Najlepsimi życzeniami!! wprawdzie tydzień spóźnione... ale bardzo, bardzo szczere i gorące! życzymy Ci  Zdrówka, Zdróweczka i milion głasków od swoich duzich!  ...i bądź z nami jak najdłużejcs070.gif

73771835-couple-of-two-dachshund-or-saus....

... muszę koniecznie nadrobić zaległości! Ściskamserca.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...