Jump to content
Dogomania

FRODO wita :)


kavala

Recommended Posts

Jeejku jak wyrósł :o
Przystojny meżczyzna się z niego zrobił :loveu:
Aż Saba jak na monitor patrzy to piska, że nie może takiego chłopa mieć :D

Błotne potffory hmm.. ?
Wiem coś o tym :roll:
Ale tak miło popatrzeć jak pies żyje pełnią życia :loveu:
A co się przejmować.. Pańcia wykąpie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='understandme']Co tam u Was? :)[/QUOTE]
Zagonieni coś :) Ale jak będą nowe zdjęcia to siądę dłużej przy kompie i je pokażę :)
[quote name='Lucky.']coś ucichło :)
może jakieś błotne zdjęcia ? :P[/QUOTE]
Będą, będą tylko potrzebuję trochę czasu, a ostatnio z nim kiepsko.

[quote name='Falkaa']Jeejku jak wyrósł :o
Przystojny meżczyzna się z niego zrobił :loveu:
[/QUOTE]
Już odnotowałam 31kg. :)

[quote name='dusiek']
Wystawą się nie przejmuj,przecież jest obiecujący...właściciel też:lol:

Nawiązując do zachowania Froda w barze mogę powiedzieć to co usłyszałam od treserki gdy chwaliłam swojego psa..."nie ciesz się za bardzo,bo nie jeden raz wam numer wywinie":evil_lol:...[/QUOTE]

Nie przejmuję się, raczej traktuję to jako zabawę. Tym bardziej, że okazało się, że Frodo ma zgrubienie za ogonie, wet twierdzi, że prawdopodobnie miał złamany (co przy jego machaniu nie wydaje się niemożliwe). Nie wiem czy taki uraz nie będzie nas dyskwalifikował.
A co do twoich ostatnich słów, to ta myśl coraz bardziej zaczyna do mnie docierać :O
[quote name='Paula03']

Jestem tego samego zdania co evel to normalna reakcja ze strony psa, na przyszłość po prostu trzeba bardziej go pilnować :)[/QUOTE]
Dokładnie, teraz bowiem wiem na co go stać. Frodo jednak nie jest typem goldena co to niby ma zalizać włamywacza :)

[quote name='understandme']Mojemu Cesarowi bardzo nie podobają się ludzie od których czuć alkohol. Jednak nigdy nie warknął, ani nie ugryzł, bo zawsze udało mi się przepędzić takiego typka.[/QUOTE]
No, ja teraz wiem, że też muszę mieć oczy naokoło głowy.

[quote name='motyleqq']

Etna wraca tak z każdego spaceru, chyba że jest sucho od kilku dni i nie uda jej się namierzyć kałuży ;) ona ma satysfakcje z bycia brudną.
[/QUOTE]
U nas jest identycznie, ale już przestałam się tym przejmować, po prostu po powrocie pakuję go pod prysznic i jest ok. Gorzej ok na spacer jedziemy autem ;/

[quote name='Silky123']
Cody kocha Labradorowych kumpli i kumpele. :-D[/QUOTE]
Bo one zawsze maja ochotę na zabawę :)

[quote name='evel']Ja bym tam nie rozpaczała, to normalna reakcja - śpiący pies obudzony przez podchmielonego faceta niewiadomo skąd i jeszcze tulić się chce[/QUOTE]
Też tak myślę, więc na razie się nie martwię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a u nas u weta nie ma nawet porządnej wagi :(
ale jak pojedziemy na sterylkę to Sonię zważe i może kiedyś Ciapka ze sobą wezmę :)[/QUOTE]
Nasz ma dobrą. Ale d biedy można psa zważyć na domowej. Mój mąż go podnosi i waży się razem z nim, później odejmuje od swojej wagi. Jeszcze go zdoła podnieść, ale z trudem :)

[quote name='deer_1987']To ja mam po 9 kg i 11,3 kg :D[/QUOTE]
Też nieźle, w wadze piórkowej ;)

[quote name='Aleksandra95']i większy będzie..;) zresztą to facet. :D[/QUOTE]
Pewno jeszcze z 5-10 kg mu przybędzie.

Link to comment
Share on other sites

My tez na pierwszej wystawie mieliśmy WO A teraz już klasa pośrednia w niedzielę. Sama jestem ciekawa jak Tiffany się spisze.
Nie zrażaj się do wystaw teraz to już będzie coraz lepiej. Bardzo lubię tą atmosferę panująca na wystawach i oczywiście można poznać psy z forum i ich właścicieli.
Może my się kiedyś spotkamy?
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Co to jest 31 kg;). Cesar już waży 50 kg i nie jest gruby ;)[/QUOTE]
Ale on to zupełnie inny kaliber! :)

[quote name='lora']My tez na pierwszej wystawie mieliśmy WO A teraz już klasa pośrednia w niedzielę. Sama jestem ciekawa jak Tiffany się spisze.
Nie zrażaj się do wystaw teraz to już będzie coraz lepiej. Bardzo lubię tą atmosferę panująca na wystawach i oczywiście można poznać psy z forum i ich właścicieli.
Może my się kiedyś spotkamy?
Pozdrawiamy![/QUOTE]
Może :) A na jaką wystawę teraz się wybieracie?

[quote name='dusiek']A było go tak dobrze karmić i wyrabiać mięśnie w górach :evil_lol:[/QUOTE]
Nie jest tak żle, właśnie się dowiedziałam, że brat Froda jest o 8 kg cięższy :)

[quote name='understandme']Kiedy będą nowe zdjęcia Froda? ;)[/QUOTE]
[quote name='bianka19']

poprosimy jakieś aktualne zdjęciochy Frodusia. :roll:[/QUOTE]
Ano może w weekend zrobię jakieś nowe fotki :)
[quote name='Pusiakowa']Witajcie :)
Dawno nas tu nie było, wyrósł Ci ten chłopaczek :loveu:[/QUOTE]

Witajcie, witajcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...