Jump to content
Dogomania

Rasa psa


Segreen

Recommended Posts

Ogladalem dzis zaklinacza psów i zobaczylam tam cudowna rase psa..Blagam was jezeli wy mi nie pomozecie odgadnac co to za rasa to chyba umre, od rana walcze i dopiero teraz przypomnialem sobie o dogomanii ! [url]http://extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2009/0312/20090312__20090313_A02_ND13CESARSHELF~p1_200.JPG[/url]
Pies po lewej? Rasa i umaszczenie, prosze o pomoc.

Dodaje w tym temacie bo to film z filmow- media, mam nadzieje ze nikt nie przesunie zebym latwo umial odnalezc i uspokoic ciekawosc.

[url]http://dogspired.com/wp-content/uploads/2010/11/junioranddaddy.jpeg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez Junior nie wyglada mi na pitbula ! ;/ Pomylili sie czy jak? Nie wiem ale zaden z pitbulli tych ktore widzialem nie byly podobne ... A umaszczenie?
Edyta:
Ok. P-bull z nieciętymi uszami..Kurde tak mi sie spodobal, ale jezeli ten pies jest naprawde tak agresywny jak pisza to nie jest rasa dla mnie ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Segreen']Ale przeciez Junior nie wyglada mi na pitbula ! ;/ Pomylili sie czy jak? Nie wiem ale zaden z pitbulli tych ktore widzialem nie byly podobne ... A umaszczenie?
Edyta:
Ok. P-bull z nieciętymi uszami..Kurde tak mi sie spodobal, ale jezeli ten pies jest naprawde tak agresywny jak pisza to nie jest rasa dla mnie ;/[/QUOTE]

A Ty widziałeś w takim razie prawdziwego pitbulla? Czy te napakowane miksy amstaffa sprzedawane w Polsce na allegro pod hasłem "pitbulle"? Prawdziwych pitbulli jest w Polsce bardzo mało.
Umaszczenie Junior ma tzw. niebieskie; występuje zarówno u pitów, jak i amstaffów.
Gdzie piszą, że to tak strasznie agresywna rasa? Owszem, pity bywają cięte (i to bardzo) wobec innych psów, szczególnie tej samej płci, natomiast jeśli chodzi o agresję wobec ludzi to zazwyczaj jest to wynik zakupu psa z kiepskiego źródła lub złego wychowania, rozszczucia. Pity nigdy nie były psami typowo obronnymi czy stróżującymi, które miały kierować agresję na człowieka.

Link to comment
Share on other sites

W Polsce podczas gdy błękitnego asta znaleźć nietrudno, o niebieskie pity jest ciężko. Niebieskie kojarzą mi się przede wszystkim z niskimi, masywnymi (żeby nie powiedzieć 'karykaturalnymi') czołgami American Bully, które szczerze mówiąc z pitem wiele wspólnego nie mają. Choć oczywiście to rzecz gustu, niektórym mogą się podobać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...