Jump to content
Dogomania

Chif-Dukat piekny ogar -mieszkam w domku z ogrodem noo i w Wawie


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo Dukat ma na razie tylko wyróżnioną 9 pkt gratkę - tą ode mnie. Próbowałam zapłacić i wykupić dla niego pakiet 60 ogłoszeń na bazarku tut., ale najwcześniej za ok 1,5 tyg bo "nie ma mocy przerobowych" tylu chętnych. Jestem juz zapisana u Klaudiaaa. Musimy poczekać KasiuWro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Bo Dukat ma na razie tylko wyróżnioną 9 pkt gratkę - tą ode mnie. Próbowałam zapłacić i wykupić dla niego pakiet 60 ogłoszeń na bazarku tut., ale najwcześniej za ok 1,5 tyg bo "nie ma mocy przerobowych" tylu chętnych. Jestem juz zapisana u Klaudiaaa. Musimy poczekać KasiuWro.[/QUOTE]
podeslij mi ten bazarek ...prosze
bo mam jeszcze pare psiakow na cito:(

Link to comment
Share on other sites

Giselle4, tam niestety "cito" już się skończyło, zbyt wielu chętnych i trzeba poczekać

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206872-Pakiet-59-ogłoszeń-10zł!!Bannerek-3zł!!-Na-Fundację-S.O.Sdla-Zwierząt.Do-06.05-g.20?p=16825995#post16825995[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Giselle4- zamówiłam dodatkowo pakiet tutaj- masz linka kochana, są miejsca i cena taka sama

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206977-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY!-52-ogłoszenia-za-10-zł!-Na-dwukrotnie-skrzywdzoną-Maję.Do-14.05/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o 2 pakiety ogłoszeń dla Dukata z bazarków dogo to: jeden mam już opłacony, wysłałam opis i zdjęcia i czekam właśnie w kolejce, na drugi jestem zapisana jako rezerowowa i czekam na konto do wpłaty. Ma też wyróżnioną gratkę i allegro.

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, ja z wieściami- NAJWAŻNIEJSZE TO TO, ŻE DUKAT MA DS !!!!
We wtorek było sprawdzanie domku przez AnięW. Wypadło świetnie. Dom pod Piasecznem (okolice W-wy), ogródek. Ludzie w średnim wieku, dzieci odchowane, mieli psy ratowane/schroniskowe, ostatni im odszedł więc bezpsi i tęskniący za psem. Zakochani w ogarach, takiego psa sobie wymarzyli...i znaleźli w necie naszego Dukata.
AniaW jest umówiona już na spacery ogarze z nimi...no wogóle super się zapowiada wszystko!
Będzie stały kontakt.
Jutro Dukata zawiezie KasiaWro do DS osobiście :)
Ona sama odezwie się tu w niedzielę/poniedziałek ( komunia i wogóle ma zawrót głowy przez te dni, przeprasza...).

Prosiła kochane cioteczki by Wam ten skrót przekazać, co niniejszym czynię z radością prawdziwą!

Acha, Dukat pojedzie do DS bez kastracji. TZ KasiWro był z nim u weta, pies ma strasznego grzyba w uszach i bierze antybiotyk, więc kastracja- potem (zresztą musi być bo pies ma "zmiany przy ogonie" i kastracja wg weta- wymagana). Ale to już będzie w swoim DS jak uszy wyleczą.
Ufff. To chyba tyle na ten moment...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...