Jump to content
Dogomania

Chif-Dukat piekny ogar -mieszkam w domku z ogrodem noo i w Wawie


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']Lilu mi odpisała.
Nie odmówiła ale...02 wyjeżdża jeden piesek a przyjeżdża suka- nie wiadomo jaka będzie z niej tymczasowiczka i Lilu musi poobserwować zanim zgodzi się dać Czifowi DT.
Musimy czekać na jej decyzję...[/QUOTE]

mamy czas ,niech wszystko bedzie ok...poczekamy

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z LILUtosi. To wspaniała osoba! Miejsce dla Czifa mamy !
Jak by dobrze poszło, to już w tą niedzielę Czif by trafił do niej.
Czekam jeszcze na wpisy na Funduszu Ogarkowym.

Cioteczki- jakby KasiaWro nie mogła w niedzielę podjechać (piszę- jakby- na razie) - potrzeba byłoby nam pomóc- potrzebny byłby ktoś, kto by go wyjął na siebie i dał w ręcę czekającej w schronie Lilu. Macie takiego kogoś może?

Ogonek- wstrzymaj się z tekstem ogłoszenia bo być może w niedzielę Czif będzie już nie w schronie a w DT (wtedy ten telefon z mojego ogłoszenia- jak najbardziej aktualny)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Rozmawiałam z LILUtosi. To wspaniała osoba! Miejsce dla Czifa mamy !
Jak by dobrze poszło, to już w tą niedzielę Czif by trafił do niej.
Czekam jeszcze na wpisy na Funduszu Ogarkowym.

Cioteczki- jakby KasiaWro nie mogła w niedzielę podjechać (piszę- jakby- na razie) - potrzeba byłoby nam pomóc- potrzebny byłby ktoś, kto by go wyjął na siebie i dał w ręcę czekającej w schronie Lilu. Macie takiego kogoś może?

Ogonek- wstrzymaj się z
oczywiscie ze moge jego wziąc na siebie lub na michelle04
dam rade,tylko telefonuj...bo jutro niedziela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Ok. Na razie się wstrzymuję. Czekam na rozwój sytuacji ;)[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206909-Tao-pies-w-typie-briarda-urwał-sie-z-łancucha-i-mieszka-w-schronie-...pomozcie-prosze[/URL]
przeprasszam ,,malutka,, juz masz Tao.....
i rob ogłoszenia ,ja zarz jeszcze kogos podesle....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiawro']Ja w niedzielę mogę być i wpisać go na siebie nie ma problemu, tylko dajcie nam jeszcze chwilkę ;). Jakby co mieszkam tak blisko, że mogę podjechać w inne dni również.
Lilu gdzie mieszka?[/QUOTE]
miedzy Dzierzoniowem a Wrocławiem
tel do mnie 664 315 852
i czekam laski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Kasiawro weźmie psa na siebie (tak pisała).
W każdym razie- dziękuję kochane cioteczki :) Jesteście i kochane i niezwodne !

Czekam bardzo na jutrzejszą akcję w takim razie !!! :)[/QUOTE]

bea100 i kasiawro...prosze kierujcie juz jego losami jak bedzie w hoteliku
bardzo prosze
ja zajme sie briardem,boksiem i stafficzką oraz innymi bidkami...
bo akitke tez zabierze mi Fundacja:)

Link to comment
Share on other sites

Giselle4- pamiętasz Zorkę ze schronu z Mielca (została wpisana do KW i bryluje od lat na wystawach a dom ma wymarzony), Małego odebranego pijakowi sadyście (ma dom pod Krosnem pod okiem hodowcy i jest tam kochany i leczony), Roketa ze schronu w Gostyniu (tylko ptasiego mleka mu brak...), Lubą ze schronu pod Lublinem z pękniętą śledzioną (ona wręcz cudnie trafiła, jest już zdrowa i właśnie we wtorek czekam na ich odwiedziny u siebie i nie mogę się doczekać), w końcu odbieranego jako umierającego staruszka Denara z geriatrii na Paluchu, który ostatni swój rok przeżył szczęśliwy i kochany i odszedł na kolanach swojej najczulszej Pani- były jeszcze inne, były zabłąkane, były wykupowane z allegro, było tych psów w typie ogara trochę.
"Mafia ogórkowa sprawnie działa " (określenie wg naszego Wigro ;) ) i uważam, że możesz być spokojna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Giselle4- pamiętasz Zorkę ze schronu z Mielca (została wpisana do KW i bryluje od lat na wystawach a dom ma wymarzony), Małego odebranego pijakowi sadyście (ma dom pod Krosnem pod okiem hodowcy i jest tam kochany i leczony), Roketa ze schronu w Gostyniu (tylko ptasiego mleka mu brak...), Lubą ze schronu pod Lublinem z pękniętą śledzioną (ona wręcz cudnie trafiła, jest już zdrowa i właśnie we wtorek czekam na ich odwiedziny u siebie i nie mogę się doczekać), w końcu umierającego staruszka Denara z geriatrii na Paluchu, który ostatni swój rok przeżył szczęśliwy i kochany i odszedł na kolanach swojej Pani- były jeszcze inne, były zabłąkane, było tych psów w typie ogara trochę.
"Mafia ogórkowa sprawnie działa " (określenie wg naszego Wigro ;) ) i uważam, że możesz być spokojna.[/QUOTE]
sorry łezki:(:(
ja sie nie boje
ja prosze o pomoc w kierowaniu jego do domku i znalezieniu tegoz.....
Ja wiem ze jak pokierujecie juz jego losami ,to ni biedy ni samotnosci nie zazna....
i za to wszystko Wam dziekujemy....Azylaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...