Jump to content
Dogomania

PILNE KRAKÓW! Mała suczka potrącona na 29 Listopada - roztrzaskana miednica i biodro!


kiwi

Recommended Posts

Witajcie po bardzo długiej przerwie,

[B][SIZE=3][COLOR=red]Wczoraj na 29 listopada samochód potrącił małą podpalaną suczkę[/COLOR][/SIZE][/B] - nie tylko potrąciła, [SIZE=5][COLOR=red][B]ale też otworzył drzwi i jak zobaczył, ze pzrejechał psa to przejechał po niej jeszcze dodatkowo tylnymi kołami!![/B][/COLOR][/SIZE]
niestety świadkowie zdarzenia nie zapisali numerów rejestracyjnych, ale to już zostawmy.

Ja nadjechałam zaraz po tym zdarzeniu.
Suczka ma [B][COLOR=red]wielokrotnie złamaną miednicę, odłamki się wbiły w jelito, do tego noga jest wyrwana ze stawu biodrowego.[/COLOR][/B]

Dzisiaj [SIZE=5][COLOR=red][B]miała wielogodzinną operację[/B][/COLOR][/SIZE] w czasie której chirurg poskładał w zasadzie wszystko, ale niestety suczka musi być unieruchomiona przez najbliższy miesiąc.

nie ukrywam, że z trudem zapłaciłam za operację (600zł) i niestety nie jestem juz jej w stanie sfinansować hotelu :( U mnie też nie może zamieszkać, bo mam juz pełen psów dom:(
[B][SIZE=7][COLOR=red]Pilnie szukam domu tymczasowego, który mógłby się zająć suczką -[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]obiecuję, że dom nie przerodzi się w stały - wiem, że dam radę jej znaleźc dom[/COLOR][/SIZE][/B].

[SIZE=5][COLOR=red][B]Jest niewielka - ok 10 kilo, [U]ekstremalnie grzeczna i ufna[/U], macie jakis pomysł??[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Na al. 29 listopada jest monitoring ([url]http://www.krakow.pl/kamery_internetowe/2443,artykul,29_listopada___kuznicy.html[/url])
Może dałoby się postarać o nagranie na którym to bydle potrąca sunię ?[/QUOTE]

To jest coś...ale musialoby być widać ten moment jak robi to specjalnie.Choć znając jak to wszystko zazwyczaj wygląda to oczywiście facetowi ujdzie to na sucho :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...