Jump to content
Dogomania

9-letnia labradorka GINA w nowym domu :)


Jaaga

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, nie mam zupełnie czasu, żeby jechać z nią na wszystkie badania i dziś też się nie zapowiada, zeby było łatwiej, tym bardziej, że p. doktor przyjmuje tylko kilka godzin, jak ja mam poumawianych klientów. W blizszej lecznicy zamówiłam advocat, na dziś będzie do odbioru.
Gina już wygląda o niebo lepiej. Jest normalnej grubości, nie widać żeber. Chyba była porządnie odwodniona. Miła, spokojna, towarzyska. na spacerach cały czas przylepiona do człowieka. Zaczęła też bawić się z dziećmi. Jedzenie może zostawać w misce i je, jak jest głodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Moze by jakis bazarek pokombinować, bo ja z kasą krucho, ale gadżeciki jakiś moze by sie wygrzebało
Wczoraj np. jeden mi przybył: nowiutka bluzeczka chłopieca s.oliver-prezent tradycyjnie za mały;)[/QUOTE]

będziesz robiła bazarek:crazyeye: to i ja jakies fanty dołożę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']będziesz robiła bazarek:crazyeye: to i ja jakies fanty dołożę ;)[/QUOTE]
Nie no ja nie umiem i w ogóle....:oops:
To tylko propozycja była,żeby zrobić i ,że fanty jakies wygrzebię.
Oj, sie porobiło...:roll:
Ale jesteśmy zgodni,ze bazarek przydałby się?:p

Link to comment
Share on other sites

Ja jakbym porozliczała, to wszystkim serdecznie współczuje...:evil_lol:
Fanty jakies mogę wygrzebać, fotki porobić, podesłać komus kto bedzie robił i wysłać ewentualnie to co ode mnie ,jeśli bedzie trzeba.
Ja sie dostosuję jakby jakieś ustalenia były....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Gina własnie jest w Tychach u lekarza. ma już wczoraj podany Advocat, rachunek wstawię, jak tylko bedę miała chwilę.
Zaglądam tu chyba najrzadziej, ale zupełnie wysiadam czasowo, a do tego dziecko mi się pochorowało i pewnie będę jeszcze rzadziej.
Gina ma się dobrze, ładnie nabiera ciała. Jak będa wyniki, to bedę wiedziec, kiedy mozna ciachać. Gina ma gigantyczną bliznę po cesarce, szkoda że własciciele nie wycięli jej przy okazji. Nie trzeba byłoby teraz znowu otwierać. Bardzo zmieniła się przez ten tydzień. Już przypomina bardziej labradora, niz wyżła.
Z jedzeniem nie ma problemu, jedynie z zachowaniem czystości. Dwa pozostałe psiaki nauczyły się czystości, a Gina z uporem maniaka załatwia wszystko w kojcu po powrocie ze spaceru.

Bardzo duzo pije i czekam na wyniki badań z krwi, czy coś się w macicy nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Dzis nie było jednak lekarki, która robi RTG. Gina ma zrobione badania krwi i zbadane oko.

Dzwoniłam póxniej w sprawie pierwszych wyników z krwi. Gina ma wysoki mocznik. Nerki poza tym w normie, wątroba również. Mocznik wynika ze stanu zapalnego jelit. Powinna dostawać dietę jelitową, ale intestinal kosztuje 255 zł 12 kg, więc nie bardzo wiem, co dalej, bo nie wiem, czy ktoś takie pieniądze wyda i bedzie chciał adoptowac Ginę.
Dostanie metronidazol i laktuloze na obnizenie mocznika.
Gina robi bardzo duże kupy i w dużej ilości. Podobno to efekt własnie problemów z jelitami i wchłanianiem. Jutro bedzie rozmaz krwi. na razie mocznik wyklucza sterylizację. Mimo choroby przybrała przez tydzień 4 kg.

Cieknąca rana na głowie prawdopodobnie jest rana postrzałową ze śrutem, bo na pewno jest w niej cialo obce. oko pokryte bielmem ze stanu zapalnego w ranie. Gałka oczna nie jest uszkodzona.

Gina potrzebuje diety jelitowej. Nie mam pomysłu na tak droga karmę. Bardzo prosze o wsparcie dla Giny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Dzis nie było jednak lekarki, która robi RTG. Gina ma zrobione badania krwi i zbadane oko.

Dzwoniłam póxniej w sprawie pierwszych wyników z krwi. Gina ma wysoki mocznik. Nerki poza tym w normie, wątroba również. Mocznik wynika ze stanu zapalnego jelit. Powinna dostawać dietę jelitową, ale intestinal kosztuje 255 zł 12 kg, więc nie bardzo wiem, co dalej, bo nie wiem, czy ktoś takie pieniądze wyda i bedzie chciał adoptowac Ginę.
Dostanie metronidazol i laktuloze na obnizenie mocznika.
Gina robi bardzo duże kupy i w dużej ilości. Podobno to efekt własnie problemów z jelitami i wchłanianiem. Jutro bedzie rozmaz krwi. na razie mocznik wyklucza sterylizację. Mimo choroby przybrała przez tydzień 4 kg.

Cieknąca rana na głowie prawdopodobnie jest rana postrzałową ze śrutem, bo na pewno jest w niej cialo obce. oko pokryte bielmem ze stanu zapalnego w ranie. Gałka oczna nie jest uszkodzona.

[B]Gina potrzebuje diety jelitowej. Nie mam pomysłu na tak droga karmę. Bardzo prosze o wsparcie dla Giny[/B].[/QUOTE]

..............................

Link to comment
Share on other sites

Jaaga przesłałam na Ginę 100 zł z funduszy Lali i 100 zł na Oskarka:)

Rzeczywiście jej dieta może stanowić problem adopcyjny, ale poczekajmy jeszcze na pełną diagnostykę.

Proszę również o wsparcie dla tej pieknej czekoladki!

Link to comment
Share on other sites

Aniu, dziękuję. Pieniądze dotarły.
Nie miałam sił zaglądać na forum w ostatnich dniach. Szukam domu dla 9-letniego mopsa, kolegi Giny. Jakby ktos wiedział o chętnych, to proszę o kontakt.
Gina coraz ładniejsza. Zrobię jej zdjęcia i wstawię. z piciem jakoś coraz gorzej. Dziś nawet w nocy musiałam wstawać, bo wypiła wszystko i szczekała, ze chce. Zamiast miski dałam jej ogromny garnek. Oczywiście to powoduje, że ciągle w kojcu sika. Nocy nie przetrzymałaby bez załatwienia się i to kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Zapraszam serdecznie na bazarek dla Giny :)
Wszelkie akcje reklamowe, podnoszeniowe nawet mające formę zmasowanego ataku na pw dogomaniaków mile widziane ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207081-%C5%BBeby-Gina-mog%C5%82a-%C5%BCy%C4%87-wr%C4%99cz-Mamie-kartk%C4%99-na-DZIE%C5%83-MATKI-do-12.05-godz.-23.00?p=16803508#post16803508[/url]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/Tb63IMpN7MI/AAAAAAAAF2Y/9AuglFNcYek/s576/Bazarki7.jpg[/IMG]
[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...