Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']Asiaczku z tego co słyszałam ponoć ratowali weci z Radomia i nawet z Warszawy, ale tak jak krzysio w centrum tego nie byłam - tylko słyszałam...
pech jak pech, ale upał był masakryczny, ja co chwilę zmaczałam swoją suke... o nią zadbałam lepiej niż o siebie i na szczęście ona bryka jak nowa, ale ja jeszcze wczoraj odchorowywałam wystawę (mam nadzieję, że dzisiaj będę się już dobrze czuła)[/QUOTE]
Może O/Radom na nastepną majową wystawe jakieś namioty dla wystawców zorganizuje... albo cos innego, może inny teren...?

[quote name='iza']Moje PONiaki sia załapały - dziękuję bardzo
To [B]EBUR i ESENCJA Jamkin[/B] ( w Radomi Esencja skończyła Championat Młodzieżowy, bo braciszek juz wczesniej skończył a w Radomiu wziął BOBa i potem jeszcze był 3 na Grupie i drugi na BIS Ras Polskich )
Gratulacje dla naszych konkurentów
Pozdrawiam[/QUOTE]
Gratulacje i proszę się częstowac fotkami:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja tez dopiero dziś po tej wystawie doszłam do siebie.... Masakrycznie upalnie, do tego ten biedak za TM jeszcze...
a do tego wkurzyla mnie sedizna co trzymała katalog w ringu podczas sedziowania - moze gdzieś przespalam czy sie przepisy zmieniły????
no i następnym razem musimy chyba powiększyć powierzchnię namiotową - było by weselej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja tez dopiero dziś po tej wystawie doszłam do siebie.... Masakrycznie upalnie, do tego ten biedak za TM jeszcze...
a do tego wkurzyla mnie sedizna co trzymała katalog w ringu podczas sedziowania - moze gdzieś przespalam czy sie przepisy zmieniły????
no i następnym razem musimy chyba powiększyć powierzchnię namiotową - było by weselej :)[/QUOTE]

ja tylko proszę częściej po polskich wystawach, bo narazie za granicę nie mam jak się wypuścić :D
może odłożę coś na ten cel w przyszłym roku jak moje psie dziecko będzie w odpowiednim wieku ;)

aaaa...jak będziesz chciała jednak podnieść nogę przy lokacie to powiedz - cykniemy foto, będzie ORYGINALNE :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja tylko proszę częściej po polskich wystawach, bo narazie za granicę nie mam jak się wypuścić :D
może odłożę coś na ten cel w przyszłym roku jak moje psie dziecko będzie w odpowiednim wieku ;)

aaaa...jak będziesz chciała jednak podnieść nogę przy lokacie to powiedz - cykniemy foto, będzie ORYGINALNE :D[/QUOTE]
planuj, planuj :) Ja na wakacje lub na jesień w tym roku planuję.
A nogę to na razie Mlody podniosł i to dwa razy :) Ja się jeszcze wstydzę, ale kto wie? Jesli mozna z katalogiem sędziować w ringu to tak samo mozna i olać werdykt :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']planuj, planuj :) Ja na wakacje lub na jesień w tym roku planuję.
A nogę to na razie Mlody podniosł i to dwa razy :) Ja się jeszcze wstydzę, ale kto wie? Jesli mozna z katalogiem sędziować w ringu to tak samo mozna i olać werdykt :eviltong:[/QUOTE]

ja w tym roku nic nie planuję mocnego, ale powoli może coś na przyszły rok ;)
tak mnie podkusiliście w tym busie :D


lej do woli - na takie werdykty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja w tym roku nic nie planuję mocnego, ale powoli może coś na przyszły rok ;)
tak mnie podkusiliście w tym busie :D


lej do woli - na takie werdykty ;)[/QUOTE]

ja częściej za granicą jestem niz w Polsce i chyba to jednak lepiej :)
To już warunki znasz, kierowcę też :) Myśl :) Najlepiej abyśmy razem wymyślily tą samą wystawę, będzie ciekawie.
a lać będę chyba - zaczynam ćwiczyć na podwórku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja częściej za granicą jestem niz w Polsce i chyba to jednak lepiej :)
To już warunki znasz, kierowcę też :) Myśl :) Najlepiej abyśmy razem wymyślily tą samą wystawę, będzie ciekawie.
a lać będę chyba - zaczynam ćwiczyć na podwórku ;)[/QUOTE]

ale to przyszły rok jeśli już z Dziuniexem, bo Elke troche mam lęki brać na samotne wyprawy ;) będziem w kontakcie - co by tu nie offować ;)


CZEMU NIE MA ZDJĘĆ Z WYSTAWY?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Też tak myślę Asiaczku ;) hahaha jeszcze nie zapomniałam czasów Młodego Prezentera i poszukiwania zdjęć z występu :)[/QUOTE]
A to Ty juz nie MP? Jeszcze nie dawno Cie tam widywalam.

Tez mam zdjecia z MP, BISa Puppy (a moze to i Baby ;) ), VII i VIII gr :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Agasia, na kilku fotkach widziałam, że nieły serwis fotograficzny robiłaś;)

pzdr.[/QUOTE]
Taaak? Nie widzialam sie nigdzie na zdjeciach, w tej odmianie :D

Na szybko cos dla Musiałkowej i jej pieknego malenstwa :)

[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1961/10841606.jpg[/IMG]

Daria - rudych mam strasznie malo (bodajze babysia i jedna klase suk) bo na Cane Corso musialam biec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...